Hon na mrtvého

PŘED ROKEM bylo nalezeno tělo Alexe Townea. PŘED MĚSÍCEM ho jeho matka viděla na ulici. PŘED TÝDNEM David Raker souhlasil, že ho vypátrá. NYNÍ si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal. Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Pět let nato ho konečně našli… mrtvého ve vraku auta. David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, tenhle případ nechce vzít: nepochybuje o tom, že Alexovu matku jen přemohl žal a viděla to, co vidět chtěla. Jenže sám dobře ví, jak obtížné je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, a tak nakonec neochotně svolí. Čím hlouběji Raker do případu zabředá, tím palčivěji si uvědomuje, že Alex nebyl ani zdaleka tak nevinný, jak se jeho matka domnívala. V jeho minulosti je pohřbeno mnoho tajemství, která neměla nikdy spatřit světlo světa – a střeží je velmi, velmi nebezpeční lidé. Raker brzy zjistí, že člověka můžou potkat i mnohem horší věci než je smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366461/hon-na-mrtveho-p73-366461.jpg 4.1774

David Raker 1.

Detektivky, krimi, Romány, Thrillery
Vydáno, Mystery Press

Chasing the Dead, 2010

Kniha Hon na mrtvého

skipiii
předevčírem

Moje první kniha od autora. Děj napínavý a námět zajímavý, konec mě překvapil, ale nenadchlo mě tak, jak jsem čekala a další knihy si rozmyslím.

Dopi70

Jsem možná příliš kritický, ale na 5 hvězd to není. Nelze pominout některé zjevné nesmysly,.jako např. snímání otisků prstů z fotografie, která mezitím prošla desítkami rukou, než ji předali na forenzní. Rozhodně budu ale pokračovat ve čtení série, zápletka byla dobrá. A ještě jedna věc mi vadila, a to jak se Raker vždy rozhodil,.kdykoliv se někdo zmínil o jeho nebožce. Snad už v dalších dílech bude psychicky odolnější.

Jenny055

Moja prvá kniha od Tima Weavera. Čítala sa ľahko, hlavný hrdina bol sympatický a záver ma naozaj prekvapil, takže dám šancu aj ďalšiemu dielu.

Avila

Tak jsem se konečně dostala k prvnímu dílu série s Davidem Rakerem.
A na první díl to je hodně slušně napsaná kniha. Skvěle vymyšlená zápletka, sympatická hlavní postava ( i když jak se zdá nezničitelná...)
Kniha se dobře četla, napětí nechybělo a rozuzlení bylo překvapivé. Jen konec mi přišel trošku zdlouhavý a určité pasáže lehce přehnané.

danica6371

Tohle mě velice mile překvapilo. A to se mi do této série nějak vůbec nechtělo. Už jsem detektivních sérií přečetla dost, toto je spíše detektivní thriller, ale o to příjemněji se to četlo. Příběh je psaný z první osoby a to se mi také četlo velmi dobře, i když jsem z toho ze začátku byla trochu rozpačitá. Text není tak květnatý jako u jiných autorů, ale beru to tak, že je to autorova prvotina a bude se dále zlepšovat. Některé závěrečné pasáže byly sice trochu přitažené za vlasy, ale na to už jsem si celkem zvykla, že "hlavní hrdina" je superman :-D

koubinda

První díl se mi líbil, přečteno na jeden zátah. Těším se na další

raty

Tima Weavera jsem měla v hledáčku už delší dobu. Ráda čtu série chronologicky, tak jsem začala s touto knihou. No, bylo to dost překombinované. Hlavní hrdina se mi, navzdory jeho nezničitelnosti, moc líbil. Možná příjemná změna. Určitě zkusím ještě další díl.

mirka71

Tim Weaver patří mezi mé oblíbené autory, David Raker mezi mé oblíbené knižní hrdiny, ačkoli je trochu železný muž a superman, který se jako zázrakem z každé polízanice v poslední chvíli dostane. Malinko přehnané, ale přesto dobré čtení. Zápletky má autor zajímavé, všechny jeho knihy mě zatím zaujaly, i když jak říkám, trochu pohádka pro dospělé.