Hon na mrtvého

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

PŘED ROKEM bylo nalezeno tělo Alexe Townea. PŘED MĚSÍCEM ho jeho matka viděla na ulici. PŘED TÝDNEM David Raker souhlasil, že ho vypátrá. NYNÍ si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal. Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Pět let nato ho konečně našli… mrtvého ve vraku auta. David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, tenhle případ nechce vzít: nepochybuje o tom, že Alexovu matku jen přemohl žal a viděla to, co vidět chtěla. Jenže sám dobře ví, jak obtížné je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, a tak nakonec neochotně svolí. Čím hlouběji Raker do případu zabředá, tím palčivěji si uvědomuje, že Alex nebyl ani zdaleka tak nevinný, jak se jeho matka domnívala. V jeho minulosti je pohřbeno mnoho tajemství, která neměla nikdy spatřit světlo světa – a střeží je velmi, velmi nebezpeční lidé. Raker brzy zjistí, že člověka můžou potkat i mnohem horší věci než je smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366461/big_hon-na-mrtveho-p73-366461.jpg 4.1955
Série:

David Raker 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

Chasing the Dead, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (286)

Kniha Hon na mrtvého

Ryšava
10. ledna

Právě jsem dočetla a nemám slov... upřímně jsem takový zvrat na konci nečekala. Kniha je napínavá do poslední stránky. Moc se mi líbilo, že děj rychle plyne a člověk si malé detaily spojí, ale nechává nejasnosti a napětí do poslední chvíle. Poslední kapitoly jsem četla jedním dechem a nedokázala jsem se odtrhnout.

Kaiserka
08. ledna

Zdlouhavé nudné čtení. Konec přitažený za vlasy. Další číst nebudu..


Patapuf
04. ledna

Na to že to je prvotina je to fajn čtení... není to zase nic komplikovaného, takže to člověk sfoukne za večer... má to spád a dobře to dopadne... co víc si přát?

jarda007
25.12.2021

Prekombinovane, neprilis uveritelne....
Hrdina je mamlas, ktery prezije vsechno...

Didi15
22.12.2021

Skvěle zpracování velmi zajímavého příběhu . Vrhám se na další knihu s Rakerem :)

maphiosso
22.12.2021

Plusy:
Timu Weaverovi se nedá upřít schopnost držet čtenáře v naprosté nejistotě. Děj se zdá být z počátku iracionální, s každou další kapitolou přibývá otazníků, ale někdy za polovinou knihy se příběh začne rozplétat. Právě nevědomost byla tím motorem, který mě nutil číst dál až do posledních stránek, protože...

Mínusy:
...akční pasáže nejsou zrovna nejsilnější stránkou. Hlavní hrdina se v konfrontaci s "padouchy" ocitá ve stále dokola opakujících se situacích, ve kterých má vždy tak nějak moc štěstí, a které velmi brzy začnou působit fádně a neoriginálně. Tento fakt bych zřejmě přešel bez větších připomínek, kdyby těch pasáží nebylo na můj vkus až příliš.

Hon na Mrtvého vnímám jako fajn oddechovku, která nenadchne, ani neurazí. K Davidu Rakerovi se určitě ještě někdy vrátím.

Petra101
21.12.2021

Mám přečteno už několik Rakeru. Teď se ke mně dostala 1. ze série. A za mě zase musím dát 5 hvězd. Raker je skvělý. Je to sympaťák. Četla jsem jedním dechem a byla místy napnutá jak kšandy. Doporučuji.

Jessybelle
24.11.2021

Ano, za mě jednoznačně ano. Tohle bude můj oblíbený autor. Čteno stylem ještě jednu kapitolu...
Kniha měla říz, příběh byl super, realistický, napínavý. Zase jednou hrdina, který nemá psychické problémy...

1 ...