Hon na mrtvého

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

PŘED ROKEM bylo nalezeno tělo Alexe Townea. PŘED MĚSÍCEM ho jeho matka viděla na ulici. PŘED TÝDNEM David Raker souhlasil, že ho vypátrá. NYNÍ si přeje, aby tenhle případ nikdy nevzal. Syn Mary Towneové Alex před šesti lety zmizel. Pět let nato ho konečně našli… mrtvého ve vraku auta. David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, tenhle případ nechce vzít: nepochybuje o tom, že Alexovu matku jen přemohl žal a viděla to, co vidět chtěla. Jenže sám dobře ví, jak obtížné je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, a tak nakonec neochotně svolí. Čím hlouběji Raker do případu zabředá, tím palčivěji si uvědomuje, že Alex nebyl ani zdaleka tak nevinný, jak se jeho matka domnívala. V jeho minulosti je pohřbeno mnoho tajemství, která neměla nikdy spatřit světlo světa – a střeží je velmi, velmi nebezpeční lidé. Raker brzy zjistí, že člověka můžou potkat i mnohem horší věci než je smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366461/big_hon-na-mrtveho-p73-366461.jpg 41223
Série:

David Raker 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

Chasing the Dead, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (338)

Kniha Hon na mrtvého

jaste
dnes

Ja se omlouvam, ale tohle me vubec nebavilo. Nemam rada superhrdiny ala Joona Lina, ktery se do kazde akce pusti bezhlave, aniz by domyslel dusledky a vyjde z nich jako superhrdina. A ten konec....no comment.

petraj30
14. dubna

Tohle byl nevšední zážitek, ovšem nevím jestli byl negativní nebo pozitivní.
Bylo to velmi čtivé a o napětí nebyla nouze. Nicméně tu bylo hodně jmen, ve kterých jsem se ztrácela, víc akčních scén, než je zdrávo a nechutné praktiky. Už jsem si zvykla, že hlavní hrdina je naprosto nepřemožitelný nebo ze všeho vyvázne obrovskou shodou náhod, ale tady ty náhody byly až do očí bijící.
A hlavní pachatel...to jako vážně? Ale no tak. To už byla tak trochu parodie. Spíš úsměvné než šokující.
Nicméně hlavní hrdina byl velký sympaťák a celkový příběh i přes tu neuvěřitelnost byl velmi zajímavý. Myslím, že další díly budou ještě lepší, proto si je nenechám ujít.


rafan65
09. dubna

Je pravda že jsem do poloviny knihy měl docela problém z orientací v ději. Některé pasáže mě docela zamotaly hlavu. Potom se děj úžasně rozjede a závěrečné rozuzlení je neskutečné. Tato kniha je určitě dobré čtení pro milovníky napětí a zamotaných zápletek. Je pravda že hlavní hrdina je chvílemi až nesmrtelný, měl jsem dojem že pokud spadne do černé díry tak stejně nebezpečí unikne ale to do knihy tohoto žánru asi patří.

tess.de.veles
31. března

Do 348. stranky jsem tu knihu povazovala zatim za tu nejslabsi, co autor napsal....ALE PAK SE VSE ZMENILO...a nastal presne TEN MOMENT, TEN ZVRATOVY OKAMZIK....a ja pochopila, cim svou prvotinou autor zaujal.... :-)

santa1212
11. března

Dobrý start série. Chvílemi mi knížka přišla už příliš natahovana, ale celkově dobré čtení (poslech) a takový lehce nadprůměrný thriller.

katallinka
10. března

Napínavé od začátku do konce. Některé zvraty jsem absolutně neodhadla! Takže obrovské nadšení a v sérii budu určitě pokračovat. 4,5*

dasa8349
09. března

Nezklamala. Už se těším na Nářek drozda.

Sati
02. března

Napínavé už od začátku, příběh vyvolával spoustu emocí od dojetí až po vztek, od poloviny jsem si myslela, že dál to bude už jenom nuda, ale přišel opravdu nečekaný zvrat, knihu určitě doporučuji i když námět není nijak zvlášť originální

1 ...