Údolí mrtvých

od:

Údolí mrtvých

Asi jen málokdo by čekal, že sedmnáctiletá Megan Carverová – ambiciózní jedničkářka a vzorná dívka ze šťastné rodiny – uteče z domova. A přesto je už přes půl roku nezvěstná. Soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách, zakusil ztrátu blízkého člověka na vlastní kůži. A také dobře zná pochmurný svět ztracených lidí. Proto, když si ho Meganini rodiče najmou, chápe jejich bolest. Zároveň ale ví, že ta nejtemnější tajemství bývají pohřbená velmi hluboko. A Meganina tajemství by ho mohla stát i život. Raker rozplétá nitky celé záhady a postupně zjišťuje, že stojí tváří v tvář obrovské lži. Meganini blízcí jsou mrtví. Ostatní se bojí promluvit. A celé tohle spiknutí mlčenlivých ho nakonec zavede až k lesu na okraji města. Místu s děsivou minulostí – bývalému lovišti brutálního, zvráceného sériového vraha, které starousedlíci nazývají Údolím mrtvých…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/366462/udoli-mrtvych-p5n-366462.jpg 4.824
Série:

David Raker (2.)

Originální název:

The Dead Tracks (2011)

Žánr:
Detektivky, Romány, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
tulip131
16. července

Slušné čtivo. Dobře postavený příběh, taky jsem čekala, kdy už David přestane truchlit a na samý závěr jsem se dočkala. Zajímavé je, že po první dílů ( případu ), měl za celý rok jen 4 malé případy, takže tahle Davidová práce musí evidentně dost vynášet. Už se těším na další díl.

cedos
16. července

Kdyby bylo více než 5 hvězdiček, vůbec bych se nerozmýšlela je dát. Pan Weaver je brilantní spisovatel a nikdy mě nezklame. Toho týraného psa si z mého pohledu mohl odpustit i bez něj by děj neztratil na hodnotě, ale to je můj osobní názor. Těším se na další díl a věřím, že s dalšími díly mě překvapí i další výborné zápletky Davida Rakera.

markyticka
15. července

Moje prvni kniha od tohoto autora. Asi bude lepsi cist je tak, jak jdou poporade v serii, protoze se obcas vraci k predchozimu pripadu, ktery ho malem stal zivot... Kniha mne bavila, i kdyz pribeh neni uplne uveritelny - treba spoluprace s policii, kdyz sli hledat Jill.

Hannik
15. července

Skvělá knížka. Oproti prvnímu dílu o dost lepší. Dobrá zápletka, knížka měla spád a dobře se četla. Těším se na vydání dalšího dílu.

cadic
11. července

Detektivka. Nic víc, nic míň. A tohle opravdu není myšleno špatně, že by tomu něco chybělo. Tímto dílem jsem začal a pak jsem se dozvěděl, že knihy s detektivem Rakerem začínají v titulu Hon na mrtvého. Ale zpátky k tomuto dílu, za mě super nebojím se říct, že to je překvapení léta pro mě. Jasný, srozumitelný styl jakým to je napsáno mě přesně baví, žadné zbytečné odbočky apod prostě detektivka jak má být za mě paráda :)

Martiiiik
01. července

Výborná kniha, přečtená za dvě noci :-) Zajímavý příběh, má spád, autor je skvělým vypravěčem. V této knize je navíc ještě strašidelný prvek, vyjádřený tak perfekně, že bych na ta místa v životě nevkročila :-D Zasloužených pět hvězd a už se těším na říjen na další knihu s Davidem :-)

Titas9001
29. června

Tim Weaver ve vrcholné formě. Řadím spolu s Není cesty zpět a Zlomeným srdcem k mým TOP v sérii. Přestože jde teprve o druhý díl, tak tady už vidíme všechny znaky autorova nezaměnitelného rukopisu. Výborný vypravěč a některé pasáže jsou tak napsané, že se ocitáte uvnitř děje a ježí se vám všechny chlupy na těle :) Na rozdíl od Honu na mrtvého (1. v sérii) tady není tolik krve a mučení a David vychází jako obyčejný smrtelník :P Kniha poskytne také náhled na počátek zvláštního soužití a spojenectví s Colmem Healym. Za mě prostě top a těším se na Ztraceného a další knihy, které snad vyjdou příští rok....Tahle série nemá chybu !