Není cesty zpět

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily Kaneová dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům s dveřmi dokořán. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč. Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a Emily tak nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách. Někdo má totiž evidentně zájem na tom, aby se na její sestru s rodinou rychle zapomnělo. Pavučina klamu a zlověstných rodinných tajemství obestírající celý případ rychle pohltí i Rakera, a ten brzy zjišťuje, že by se snadno mohl stát další z řady obětí, které si za celá desetiletí tahle obrovská lež vyžádala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304721/big_neni-cesty-zpet-yIJ-304721.jpg 4.3806
Série:

David Raker 4.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

Never Coming Back, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (209)

Kniha Není cesty zpět

petraj30
včera

Bohužel to na mě tentokrát nezapůsobilo. Nevím, čím to bylo, ale i David mi v jistých chvílích lezl na nervy a téma příběhu mi taky nijak nesedlo.
Od začátku jsem se nemohla pořádně začíst, mnoho věcí mi přišlo úplně zbytečných, stejně tak mnoho postav, ve kterých jsem se ztrácela, a které nebyly vůbec důležité.
David Raker tentokrát pátrá po celé zmizelé rodině, ale na co všechno při svém pátrání narazí, mi přišlo až horko těžko uvěřitelné.
Snad tato kniha představuje jen malé škobrtnutí a další díly budou parádní jaky ty minulé. Tento díl se moc nevyvedl.
Malý spoiler: Ani kvůli té poslední větě nedám více hvězd. Počkám si, co David a spol předvedou v dalších dílech.

Michelle.Bee76
08. dubna

Velké zklamání a zatím nejslabší díl této rozsáhlé série. Klasik by řekl: "Člověče, máte tam postav jako na orloji!" Některé kapitoly jsem skoro přeskakovala, nebavilo mě to, musela jsem se nutit to dočíst, ani téma mě tentokrát nezaujalo, ale protože díly série vždy na sebe nějak navazují a jsou vzájemně propojeny, musela jsem číst až do konce. Aspoň ten konec, že byl hezký a vynahradil to dějové utrpení mezitím.

Doufám, že další David Raker bude zase čtivý jako první tři díly, které jsem doslova zhltala.


iveetka
21. března

Překvapivé zklamání. Tento díl mě bavil na začátku, potom cca 130 stran defacto nuda o ničem. Od strany 200 se to zlepšilo a příběh mě zase vtáhnul. Nicméně předchozí díly byly mnohem lepší. Doufám, že 5 díl bude zase jedna velká zábavná, napínavá jízda. Tady jsem ten dojem rozhodně neměla.

TerezaaBaarova
24. února

Čtvrtý díl je zatím o trošku lepší než Údolí mrtvých(2.)!

Ooooo co jste se všechno dozvěděli! SUPER! Napínavý a mrazivý! Tuším, že každá Weaverova hniha je chloupek lepší!
Hned musím načnout 5. díl, protože to bude určitě taky jízda!

A kdo ještě nezačal tuto sérii - Prosím, opravdu čtěte od prvního dílu, jinak přijdete o mega překvápko! :)

Elapheg
03. února

Kniha Není cesty zpět je zatím moje nejlepší kniha, co jsem ze série s Davidem Rakerem četl. Na Davida se obrátí jeho bývalá partnerka Emily, protože její setra Carrie, manžel a dvě neteře se jednoho dne beze stopy ztratili a policie nemá tucha, kde by mohli být a co se vlastně stalo. David začne rozplétat klubko pavučin a lží, jež obestírá zmizení Carriiny rodiny. Tajemství je to opravdu temné a stojí za ním mocné síly, které si přejí, aby nikdy nevyplynulo na světlo. Davidovi půjde doslova o hubu. Thriller to je opravdu povedený s brilantní zápletkou, co se ostrosti týče, ménší než v Údolí mrtvých, ale autor si s čtenářem zahrává a napíná ho s každou kapitolou více a více a na konci je opět tak typicky další zvrat, který celou minulost a návaznost staví ještě do jiného světla. Vše je vysvětleno, nic není nadbytečné. Pět hvězd a doporučení a na pátý díl brzy dojde. Pro mne zatím nejlepší díl. :-)

uzivatel90562
22. ledna

Na to že to není moje krevní skupina je tohle až překvapivě skvělá detektivka, kterou jsem hltal od začátku do konce

martineknatasa
13. ledna

To je paráda. Skončila jsem ve 2 ráno a hned jsem začala 5. díl.

LPG
06. ledna

Děj už prozrazovat nebudu. To proběhlo v pár komentářích níže. Ale co musím napsat..je to bomba. Tenhle styl psaní opravdu můžu. Jo a nesmím zapomenout na Alžbětin překlad. Alžběto, to co tomu dáváte je přesně to co potřebuji (potřebujeme). Děkuji

1 ...