Není cesty zpět

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily Kaneová dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům s dveřmi dokořán. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč. Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a Emily tak nezbývá než se obrátit na svého bývalého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách. Někdo má totiž evidentně zájem na tom, aby se na její sestru s rodinou rychle zapomnělo. Pavučina klamu a zlověstných rodinných tajemství obestírající celý případ rychle pohltí i Rakera, a ten brzy zjišťuje, že by se snadno mohl stát další z řady obětí, které si za celá desetiletí tahle obrovská lež vyžádala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/304721/neni-cesty-zpet-yIJ-304721.jpg 4.4518
Série

David Raker 4.

Žánr
Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Mystery Press
Orig. název

Never Coming Back, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (156)

Kniha Není cesty zpět

Přidat komentář
Eduarda
14. ledna

Všechno, na co jsme u Weavera zvyklí - sympaťák Raker, čtivost, napětí, tajemství, zábavná zápletka - ale tentokrát navíc ještě plusové body za vývoj postavy a otevření prostoru pro vyprávění v dalších dílech.

MirkaProk
06. ledna

Skvělá detektivka, které nechybí napětí a nečekané zvraty. David, tak trochu nepřemožitelný a nesmrtelný, ale vůbec mi to nevadí, naopak je velmi sympatický. Určitě si přečtu další knihy od tohoto autora a doporučuji k přečtení.


gordon13
04. ledna

Perfektní příběh, jako vždy...vynikající Tim Weaver a jeho sympaťák-nezničitelný David Raker!

EmillyT
23.12.2020

Zvláštní začátek perfektně navazující na konec předchozího dílu, který mě dokonale zmátl. V příběhu je větší množství postav, takže chvíli trvá, než se člověk zorientuje. Tento díl byl zamotanější než ty předchozí, ale konec - ať nespoileruji - jedním slovem COŽE!? Musím hned začít číst další díl.

Ráčkajda
23.11.2020

Opět se mi kniha líbila, ale dávám 4 hvězdičky... předchozí díly se mi líbily o maličko víc;-)

hrabalikoval
31.10.2020

Kniha se mi líbila, ale musím dát jenom tři hvězdičky protože předchozí byly zkrátka lepší. Docela dlouho jsem měla nějaký zmatek ve jménech a taky mi déle trvalo než jsem se začetla tak abych se nemohla odtrhnout. Každopádně posledních 150 stran bylo už to pravé s opravdu nečekaným koncem. Už se těším na další díl a pokračování příběhu.

laura
29.10.2020

Poměrně dlouho mi trvalo se začíst, zbytečně moc postav, roztříštěný děj, který zdánlivě nesouvisel s hlavní dějovou linkou (jasně, že nakonec to všechno zapadlo na svá místa, ale - no trvalo to...)

Nicméně nakonec to byl mazec. Scény odehrávající se v Miln Cross byly mrazivé. Mlha, déšť, vlny narážející do skalisek, to strašidelné bum-bum... Skoro se ohlížíte přes rameno a čekáte, odkud přijde úder...

Takže jo, nakonec to byla opět skvělá jízda - překvapivé zvraty, které mě nějak vždycky zaskočí, i když bych už je asi měla očekávat, napětí, které se dá skoro krájet, nebezpečí, číhající z každé strany, a adrenalin, ženoucí vás kupředu...

Jako teda nachytat jsem se nechala hned několikrát. A to se mi moc nestává...

veronika9761
08.10.2020

Pěkný počin, ale slabší než první dva. Latka je vysoko, přes ní to půjde těžko.

1 ...