Bez slitování ekniha

Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále ještě nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po zmizelých osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se totiž skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží pomalu rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290692/bez-slitovani-EPE-290692.jpg 4.2494

David Raker 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno (ekniha), Mystery Press

Fall From Grace, 2014

Kniha Bez slitování

veronika9761

Klasickej D. Raker, ctivej, a s mnoha zvraty. Kdy clovek mysli, ze už to pochopil a najednou zjistí, ze vedle. A rozhodně navnadil na další díl.

Warty

Tak to byla jízda, od začátku až do konce. Závěr pro mě velké překvapení. Nechte se taky překvapit.

vila_z_lesa

Já naopak tento díl považuji za nejlepší. Díl není tolik akční, ale víc pátrací, přesto jsem nemohla přestat číst. A ten zvrat na konci! Wow!

March

Začnu od konce, závěr strhující, když už jsem myslela že je vše jasné, tak bum a vsechno jinak...takže konec neměl chybu. Pribeh zajímavý chvílemi prekombinovany, jak psala již většina, dalo se to zkrátit, aby nebyly nudnejsi pasáže. A David opět macgayverovsky vyřešil co se dalo, střelba, bouracka, no prostě "hero" se vším všudy.

ydnac

Skvělé, jako vždy :-)

astra3

Tento díl mi přišel zdlouhavý a příšerně překombinovaný.

Péťa1950

Je vůbec možné znát člověka, s kterým léta žijeme a kterého milujeme? Komu se dá věřit, máme psychoterapeutovi svěřovat svá tajemství? Lži, které vedou k dalšímu neštěstí. A svérázná postava Davida Rakera, který je zarputilý, jde po stopě přes veškerá vážná nebezpečí a výstrahy, trochu superhrdina. Přes všechna nebezpečí se snaží chránit svoji rodinu, i když ví, že opět půjde do dalšího nebezpečí.

Doubravka1975

5.dil série bývalého novináře Davida Rakera, který pátrá po bývalém policistovi Leonardovi Franksovi. Tentokrát jsem měla pocit, že se příběh hrozně táhne a je jakoby zdlouhavý. Ale konec skvělý, navnadil mě na další pokračování. Takže jdu hned na šestý díl Němé oběti

Dokonalý muž
Dokonalý muž