Bez slitování

Bez slitování
ekniha

Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále ještě nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po zmizelých osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se totiž skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží pomalu rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290692/bez-slitovani-EPE-290692.jpg 4.1153

David Raker (5.)

Fall From Grace (2014)

Literatura světová, Detektivky
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:, Mystery Press

Ka.Flo
předevčírem

Napínavé od začátku do konce! I ty detaily, které u většiny knih nutí k usnutí, byly podány naprosto vzrušujícím způsobem. Výborný děj, není to typická detektivka jako všechny ostatní. Doufám že ostatní dílly budou také tak povedené

Aligator805

Právě jsem dočetla. Místy trochu zbytečně natažené, ale velice dobrý děj a zápletka. Jen je škoda, že to u nás vychází až od 4. dílu a unikají tak vazby hlavního hrdiny v soukromí.

Eevina

Naprostá spokojenost, sice mi trochu mrzelo, že jsem nezačala tím dílem předchozím, ale za mě super, je to čtivý, napínavý, jediné co bych trochu vytkla je to, že mi to přišlo trochu natažené. Určitě zkusím i další díly. Ale to co mě mrzí je to, že jsou u nás knihy vydávány až od poloviny série a tak soukromý život hlavního hrdiny si člověk musí krapet domýšlet.

Lenka40

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.

OldřichHanton

Docela slušná detektivka ze série, která mi byla doteď neznámá. Bez slitování má rozhodně super atmosférou co mě na začátku úplně vtáhla, bohužel už v půlce se díky jisté zdlouhavosti a drobným nelogičnostem v chování postav začalo kouzlo poněkud vytrácet. Konec naštěstí nebyl špatný, takže mohu doporučit.

Acquenta

Nic extra to nebylo a ten konec jsem si představovala lepší, víc napětí...tak čtenáře napínat a ono to skončí ,, pouhou " nevěrou...

Mišutamyš

Atmosféra knížky je úžasná. Napínavý, místy až tajemný příběh. Od autora moje první kniha, která mne velmi nadchla. Plný počet hvězdiček a hned jdu shánět další díly.

Iva B.

Výborné od začátku do konce! Ten konec, popis jak, kdo a proč jsem nečekala! Ode mě plný počet bodů. Určitě si pořídím i další díly, jen škoda a už to tady zaznělo, že to nevydávají chronologicky od prvního dílu....

cori

David Raker pátrá po zmizelém policistovi v důchodě, postupně odhalí jeho tajemství a rodinnou špínu. Autor mě docela šokoval postavou hlavního záporáka, který vše řídil a manipuloval druhými. Takový obrat jsem nečekala. Vydařené bylo setkání v blázinci. Ráda si přečtu i předchozí díly. Nechápu, proč jsou vydávané pozpátku.

princesse

První třetina mi až tak moc nešla, ale pak se děj rozjel a už se četlo jedna radost. Občas jsem se divila nad kombinacemi a myšlenkami, ale až do konce jsem se již opravdu nenudila. A přiznávám, že konec mě překvapil ... Čeká na mě další kniha od tohoto autora Není cesty zpět, tak jsem na to zvědavá. Určitě knihu doporučuji.

šipek

Tak koukám, že jsem knihu ohodnotil 5 hvězdičkami a nenapsal jsem komentář tak činím dodatečně. Tak dost dobrá detektivka, která splnila mé očekávání. Vše do sebe postupně zapadávalo a konec mě dost překvapil. Vřele tuto knihu doporučuji.

lea6493

moc pěkně napsáno, napínavé, čtivé. Člověk neví komu má vlastně věřit celou dobu.

konicekbily

Hodně použitých myšlenek z jiných knih je pokládáno do celkem slušně vestavěného příběhu pro našeho Superamaterskeho vyšetřovatele. Kniha je uměle natahována, ale dá se číst.

NikaMirka

Tři hvězdy, a to ještě za to, jak překombinovaný byl konec. Jinak zbytečně vleklé. Některé stránky a informace, nadbytečné. Akorát brzdily spád příběhu. Chyba se SIM kartou?! No to jako vážně? Takovou chybu by si mohl dovolit vyšetřovatel u prvního případu, ne pokud se zabývá hledáním ztracených lidí. Občas jsem se dokonce obávala, jestli "lovec" ze sebe nedělá sám lovenou zvěř, protože tolik chyb, které udělal snad už hraničí až s blbostí, ne s dokonalou prací v utajení. Čekala jsem pecku, která bohužel nebyla zase až takovou peckou. Možná kdybych nečetla tolik jiných, lepších knih, dala bych pět hvězdiček. Ale vím, že jsou jiné knihy z kterých jsem si sedla na prde*, takhle k nim bohužel nepatří.

martina1199

Opravdu zajímavě zašmodrchaný příběh. Rozjezd je trochu pomalejší, ale když se jím prokousáte, opravdu si tu jízdu užijete :-)
A když už to vypadá, že je vše rozpleteno a vysvětleno, přijde teprve ta opravdová, závěrečná pointa, která pro mě byla velkým překvapením.
Doporučuji.

mulderka

Zbytečně překombinované a pořád dokolečka... dočetla jsem, ale žádné velké nadšení se u mě nekonalo. Tohle asi brzo zapomenu...

OndřejMergl

První půlka knihy se dle mého názoru vlekla, na druhou stranu konec to celkem vynahradil.

zuzana2599

Nelituji čas strávení čtením thilleru Bez slitování. Ze začátku jsem trochu pochybovala nad výběrem knihy, lekala mě její tloušťka, ale po prvním začtení mě Davidovo pátrání chytilo a nepustilo až do úplného, překvapivého konce. Příběh je sice obsáhlý, přitom jsem ale neměla pocit, že je zbytečně rozvláčný, všechno do sebe zapadlo a bylo vysvětleno.
S radostí a očekáváním sáhnu po dalším příběhu Davida Rakera.

TracyB

Příběh to byl velmi zajímavý, postavy dobře vykreslené, nechybělo napětí a překvapení, konec jsem fakt nečekala.
Ale... To nekonečné popisování naprosto všeho, to mě ubíjelo, to byl důvod, proč jsem chtěla knihu několikrát odložit, zároveň mě však něco nutilo číst dál. Dočetla jsem a myslím, že jsem dobře udělala :-)

kety76
27.11.2016

Kniha měla velmi zajímavý námět, dobře se četla, měla spád, jen ten konec byl takový zvláštní, na můj vkus trochu překombinovaný. I tak knihu doporučuji k přečtení. Dobře se pobavíte.

mulder
22.11.2016

Moje první kniha tohoto autora, pomalejší rozjezd, ale od počátku vtáhne čtenáře do děje. Mě autor nezklamal, kniha měla napětí , slušnou zápletku, stupňovaný závěr, pro někoho možná zbytečně překombinovaný, mně nevadil. Celkově - spokojenost:-)
Jistě zkusím další knihu.

ODINEK
22.11.2016

nejak se mi zamotali hvězdičky a já jsem teď s hrůzou přišla na to, že mám knihu zadanou jako odpad. Už jsm to napravila a dávám plný počet. Jako tato kniha mě už dlouho nic tak nevtáhlo do děje. Určitě si přečtu i další knihy od tohoto autora. Koukám, že mám podobný komentář jako standa24.

Vladísek
19.11.2016

Kniha byla napínavá, to se tomuto čtení jistě upřít nedá. Z konce knihy mám osobní dojem, že měl čtenáře šokovat. V mém případě to nějak nezafungovalo. Nicméně úplně toto dílo nezatracuji, určitě zkusím i další počin tohoto autora.

kozisek1
12.11.2016

Napínavé, ale konec příliš zamotaný .

Standa24
31.10.2016

Je to moje první kniha, kterou jsem od Tima Weavera četl. Velmi se mi líbila, děj má spád a je napínavý hlavně v poslední třetině knihy. Konec knihy je dle mého názoru trochu zmatečný a až moc zamotaný, ale i přes to jsem závěr četl s velkým zaujetím a čekal jsem, jak kniha skončí. Těším se na další příběh Davida Rakera :)

Gewinner
29.10.2016

Dokonale propracovaný thriller, ponurá atmosféra anglických vřesovišť a tajemství, které ničí jednu rodinu. Mě tedy Weaver hodně sedl a těším se na další díl série.

P.S. Někomu se nelíbí, že vztahy jsou propleté opět mezinožně (a nebývá tomu tak i v běžném životě?) a ten někdo má nick DominaCZ? Tak to mě baví :-)

fis.rena
27.10.2016

Hodně pomalý rozjezd celkem slibujícího příběhu,ve kterém mě teda hodně nebavilo to věčné rozebírání kdejaké krabice a jejího obsahu. Velice zdlouhavé a na konec tak zbytečně překombinované,že je to až věčná škoda.

konformita
25.10.2016

LIDI, co to s Váma je????? Ta kniha je obrovskááá. Byla jsem z toho celá vedle. Seděla u ní do tří do rána. To dělám jen u těch nejlepších. Skvělá zápletka, neuvěřitelný konec. Aji nějaká ta slza ukápla. Doporučuju všem bez rozdílu!

Izu
23.10.2016

To byla zase slatanina.Spisovatel hral podle me hru, kdo prijde s nejmin uveritelnou kombinaci, vyhrava.Velke zklamani.

DominaCZ
08.10.2016

Recenze ho úžasně chválí, já nad tím úžasně kroutím hlavou, až mi v páteři praští.
Bylo to otřesný.
Všechno.
Zdlouhavý.
Děj o ničem.
Zápletka? pche, klasika dnešní doby - vztahy propletený jak jinak než mezinožně a bastardsky... prostě tyjo... jak to vyjádřit.... NIC!

lži, pomsta

Tim Weaver