Bez slitování ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále ještě nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po zmizelých osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se totiž skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží pomalu rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290692/big_bez-slitovani-EPE-290692.jpg 4.2581
Série:

David Raker 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Mystery Press
Originální název:

Fall From Grace, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (184)

Kniha Bez slitování

uzivatel0204
01. října

Pro mě zklamání a nuda. Překombinované, nevěrohodné, zbytečně natahované.

JaniMa
20. září

Kniha by možná mohla být o pár stránek kratší, ale protože mám za sebou všechny předchozí díly a vypěstovala jsem si vztah k některým postavám, nevadilo mi počkat si na velké finále o trochu déle.
Oceňuji možnost sledovat hlavního hrdinu téměř na každém kroku. Weaver umí vykouzlit napětí a sepsat kvalitně zamotaný příběh s rozuzlením v závěru. Škoda, že když přijde na popis láskyplných citů, nevěřím mu ani řádku. Jejích líčení mi přijde prkenné až umělé. Sem tam se taky vloudí něco, co mi jde trochu proti logice (třeba, proč nechá hlavního hrdinu hrabat se holýma rukama metr hluboko do hlíny kvůli domněnce), ale v tomto díle bylo takových věcí pomálu, takže dávám 5 hvězdiček za zdařilý napínavý thriller.


iv.ča
24. srpna

Zatím poslední knížka, co jsem od Tima četla. Naprostá pecka, když jsem si myslela, že jsem příběh rozluštila, Tim mě vyvedl ze zřetele. :D

Pavlína2019
05. srpna

Tohoto autora mám ohromně ráda!! Bohužel do půlky mi kniha připadala zdlouhavá, jsem zde zvyklá na něco jiného. Ale pak - super napínavá, zajímavá, komplikovaná, výborný nápad jako vždy. Doporučuji!

Allla9
31. července

Začínám být na knihách Tima Weavera závislá.

Danilla
29. července

Byla jsem při rozuzlení celého příběhu překvapená. Tušila jsem, jak by to mohlo být ale toto mě nenapadlo.
Kniha je čtivá a napínavá.

pch1976
27. července

napínavé, čtivé, moc zdlouhavé, některé pasáže nudné

janina66
14. července

Mně se kniha moc líbila. Čtivé od začátku. Přiměřeně napínavé a výborný konec. Čtu knihy popořadě a těším se na další.

1 ...