Bez slitování ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále ještě nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po zmizelých osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se totiž skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží pomalu rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290692/bez-slitovani-EPE-290692.jpg 4.2494
Série

David Raker 5.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno (ekniha), Mystery Press
Orig. název

Fall From Grace, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (165)

Kniha Bez slitování

Přidat komentář
veronika9761
14. října

Klasickej D. Raker, ctivej, a s mnoha zvraty. Kdy clovek mysli, ze už to pochopil a najednou zjistí, ze vedle. A rozhodně navnadil na další díl.

Warty
08. října

Tak to byla jízda, od začátku až do konce. Závěr pro mě velké překvapení. Nechte se taky překvapit.


vila_z_lesa
23. září

Já naopak tento díl považuji za nejlepší. Díl není tolik akční, ale víc pátrací, přesto jsem nemohla přestat číst. A ten zvrat na konci! Wow!

March
06. září

Začnu od konce, závěr strhující, když už jsem myslela že je vše jasné, tak bum a vsechno jinak...takže konec neměl chybu. Pribeh zajímavý chvílemi prekombinovany, jak psala již většina, dalo se to zkrátit, aby nebyly nudnejsi pasáže. A David opět macgayverovsky vyřešil co se dalo, střelba, bouracka, no prostě "hero" se vším všudy.

ydnac
31. srpna

Skvělé, jako vždy :-)

astra3
30. srpna

Tento díl mi přišel zdlouhavý a příšerně překombinovaný.

Péťa1950
23. srpna

Je vůbec možné znát člověka, s kterým léta žijeme a kterého milujeme? Komu se dá věřit, máme psychoterapeutovi svěřovat svá tajemství? Lži, které vedou k dalšímu neštěstí. A svérázná postava Davida Rakera, který je zarputilý, jde po stopě přes veškerá vážná nebezpečí a výstrahy, trochu superhrdina. Přes všechna nebezpečí se snaží chránit svoji rodinu, i když ví, že opět půjde do dalšího nebezpečí.

Doubravka1975
22. srpna

5.dil série bývalého novináře Davida Rakera, který pátrá po bývalém policistovi Leonardovi Franksovi. Tentokrát jsem měla pocit, že se příběh hrozně táhne a je jakoby zdlouhavý. Ale konec skvělý, navnadil mě na další pokračování. Takže jdu hned na šestý díl Němé oběti

1 ...

Doporučujeme

Dokonalý muž
Dokonalý muž
Řezník
Řezník
Šmírák
Šmírák
Pozvánka pro Hercula Poirota
Pozvánka pro Hercula Poirota