Já už budu hodná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo. Ale mrtvola v jejich bytě není zdaleka poslední. Kamarádka zmizí a na schodišti se nachází další tělo. A další přibývají. Juli je ve velkém nebezpečí a na útěk je příliš pozdě......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/364027/ja-uz-budu-hodna-M0X-364027.jpg 3.944
Orig. název:

Ich will brav sein (2017)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Omega
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Já už budu hodná

Přidat komentář
niki7763
včera

Je pravda, že knížka se skvěle čte. Klobouk dolů ... Pořád nějaké napětí ... Co se týká konce, nějak jsem neporozuměla úplně všemu. Dost věcí mi tam přišlo neobjasněných ... Nemůžu víc dodat, jelikož bych prozradila budoucím čtenářům oč tam běží, ale za mě nebyla zase vůbec špatná a určitě doporučuji si ji přečíst :) ...

lenka.g
včera

Za mne zklamání. Od půlky bylo vcelku jasné, jak se věci mají a dočetla jsem jen proto, že jsem na základě komentářů doufala, že se pletu a závěr mne překvapí.

NADEI
16. května

Pěkná a zajímavá knížka s hororovými prvky, vraždami a záhadami. Čtení mě bavilo až do samého konce, kdy už to bylo trošku moc, ale třeba bude pokračování.

reňa30
13. května

chvilkami napínavé až hororové čtení..zhruba od poloviny knihy je jasné, kdo za vším stojí. Kniha se četla svižně a popoháněla mne dál a dál otáčet přečtené stránky.Závěr byl bohužel zklamáním ( myslím,že se dal zpracovat mnohem lépe,děj příběhu měl k tomu dobře našlápnuto).

putpuda
05. května

Mě to bavilo :D
Myslela jsem tedy,že to bude spíš tak trochu horor....dobře se četla, krátké kapitoly...
Hodně se tu řeší konec, no mě by se líbil taky trošičku jinak,ale budiž...

Kaetana
01. května

Kniha je určitě napínavá a dobře se čte..krátké kapitoly a odsejpá to.. Ale za mě trošku zklamání,byla bych ráda kdyby kniha dopadla jinak.Ten závěr byl už dost pritazený za vlasy..Dneska přečteno a zítra zapomenuto..

dawson321
22. dubna

Jedná se jednoznačně o čtivý a napínavý thriller, který jsem sám přečetl během dvou dnů. Mínusem knihy jsou ale nesympatické postavy a za mě i bohužel finální rozuzlení, které mi přišlo už dost přitažené za vlasy.

ArwenAragorn
18. dubna

Nejdřív mě kniha bavila, byla čtivá a napínavá. Ke konci mi však připadala hodně chaotická a docela neuvěřitelná, přestože došlo k objasnění všech záhad a vražd. Pro mě byl tedy thriller spíš zklamáním. Je to něco mezi 2 až 3 *.