Já už budu hodná

Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo. Ale mrtvola v jejich bytě není zdaleka poslední. Kamarádka zmizí a na schodišti se nachází další tělo. A další přibývají. Juli je ve velkém nebezpečí a na útěk je příliš pozdě......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364027/big_ja-uz-budu-hodna-M0X-364027.jpg 3.6224
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Omega

Ich will brav sein, 2017

Kniha Já už budu hodná

Kniholapka
08. listopadu

Tak toto byl úžasný psychologický thriller a že už jsem jich pár přečetla. Od začátku jsem se tentokrát zmýlila a fandila té nepravé. Nevěděla jsem, co mě v knize na další stránce čeká a přesto to bylo jedno velké wau...A konec? Co to jako bylo? Kam zmizela a dokončila svou pouť? To si nejspíš mohu jen domýšlet, každopádně klobouk dolů. Tohle byla naprostá paráda.

michaela.22

(+ SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla a od začátku byla napínavá. Místy mi přišlo že je děj zbytečně táhlý a trochu mi vadilo téma horkého počasí, které bylo stále dokola omíláno. Jinak děj skvěle zamotaný, až do konce knihy jsem netušila, jaká je realita. Překvapil mě závěr knihy. Mohu všem doporučit.

evik_svistik

Tak já můžu říct woow, moc parádní, napínavý psychothriller. Nečekaný závěr, jsem moc spokojená.

maličkán

Na knihu jsem se moc těšila, nakonec mne zklamala. 3/4 knihy docela nudné, spíš asi pro mladší čtenářky, zaujaly mne pouze kurzívou psané mezikapitolky. Poslední část knihy už
byla lepší, proto dávám 3 hvězdičky.

Leena

Tak mě se to líbilo moc, měla jsem dvě verze, ale do poslední chvíle jsem nevěděla, ke které se přiklonit:-)
Mám ráda takové mírně psycho knížky.

Sati

Napínavá kniha, bavila mě hned od začátku, pro mě nečekaný konec, po dlouhé době kniha co mě nadchla

michterhel

Začátek jako slohovka 2. ročníku střední školy. Asi od 80 stránky stoupá napětí, ale lehce za polovinou už byl konec víceméně jasný.

Littlemonday

Ze zacatku byla knizka fajn, nabizela se hromada moznych scenaru a zapletek, coz udrzovalo ctenare v napeti. Ovsem po pulce knizky jako by autorce dosel dech a zacal psat nekdo jiny, nekdo bez fantazie. Najednou to bylo vsechno zmatene, tezko uveritelne a hrozne rychle.