Já už budu hodná

Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo. Ale mrtvola v jejich bytě není zdaleka poslední. Kamarádka zmizí a na schodišti se nachází další tělo. A další přibývají. Juli je ve velkém nebezpečí a na útěk je příliš pozdě......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364027/big_ja-uz-budu-hodna-M0X-364027.jpg 3.6241
Literatura světová, Romány, Thrillery

13.08.2022

Nic moc, konec divný.

Doubravka1975
10.07.2022

Skvělé a napínavé a celé zamotané, že jsem až do konce normálka vůbec netušila . Možná trochu zbytečné a zdlouhavé pasáže o horkém počasí.
Pěkná obálka

Parwana
08.05.2022

Po delší době thriller, který byl napínavý až do konce. Od poloviny knihy jsem začala tušit rozuzlení, v poslední třetině to do sebe začalo krásně zapadat. Skvělé čtení na víkend.

lachtan77
05.04.2022

Bohužel to nemělo hlavu natož patu. Vraždy nepopsaný, nesmyslný a vyšetřování žádný. Konec předvídatelný a nedomyšlený. O thriller v žádném případě nejde. Chybělo tam napětí, akce, reálné myšlení. Místo nekonečného popisu počasí mohla autorka líp do příběhu zapojit minulost nebo třeba popsat víc dětctví. Název knížky mě bohužel zlákal natolik, že jsem si nepřečetl komentáře, což normálně dělám.

Acquenta
01.04.2022

Tak tohle opravdu ne. Příběh nesmyslný , špatně se četl , nebavil. Tohle se opravdu nepovedlo :-(

andrea7191
02.02.2022

Podle popisu mě kniha dost zaujala, ale byla jsem zklamaná. Nebavilo mě to. Místy mi to přišlo zbytečně táhlé, nezáživné. Ve chvíli, kdy se děj začal rozvíjet to vypadalo, že by se to mohlo rozjet, ale nerozjelo. Žádný spád se nekonal. Táhlo se to jako žvejkačka.

Kniholapka
08.11.2021

Tak toto byl úžasný psychologický thriller a že už jsem jich pár přečetla. Od začátku jsem se tentokrát zmýlila a fandila té nepravé. Nevěděla jsem, co mě v knize na další stránce čeká a přesto to bylo jedno velké wau...A konec? Co to jako bylo? Kam zmizela a dokončila svou pouť? To si nejspíš mohu jen domýšlet, každopádně klobouk dolů. Tohle byla naprostá paráda.

michaela.22
29.09.2021

(+ SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Dobře se četla a od začátku byla napínavá. Místy mi přišlo že je děj zbytečně táhlý a trochu mi vadilo téma horkého počasí, které bylo stále dokola omíláno. Jinak děj skvěle zamotaný, až do konce knihy jsem netušila, jaká je realita. Překvapil mě závěr knihy. Mohu všem doporučit.