Já už budu hodná

Já už budu hodná https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364027/bmid_ja-uz-budu-hodna-M0X-364027.jpg 4 261 84

Léto je za rohem, když se studentka Juli přestěhuje do malé podkrovní místnosti v půvabném mnichovském bytě. Sdílí byt s mladou herečkou Gretou, kterou si okamžitě zamiluje. Ale hlavně, konečně může začít naplno žít. Ale Juli má čím dál tím větší pochybnosti, že s ní Greta nehraje fér a že se pod příjemnou slupkou schovává velmi krutá bytost. A když se objevuje první mrtvola, Juliin život se mění v peklo. Ale mrtvola v jejich bytě není zdaleka poslední. Kamarádka zmizí a na schodišti se nachází další tělo. A další přibývají. Juli je ve velkém nebezpečí a na útěk je příliš pozdě...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Ich will brav sein , 2017

martinka07
30.03.2019 4 z 5

Zajímavý příběh. Konec mě celkem překvapil, ačkoliv kdo je vrah se celou dobu nabízí.

lenuskav
28.03.2019 5 z 5

moc se mi to líbilo. zaver knizky sem tak trochu cekala,ale nikdy nevite ???? urcite doporucuju

miuk
25.03.2019 4 z 5

Dobrá kniha, netradiční námět, přečteno jedním dechem. Konec mě dostal, nečekané.

magdalena2377
06.03.2019 5 z 5

Jedním slovem WOOW! Naprosto mě to pohltilo. Do posledního dechu jsem nevěděla kdo je vrah, ale maličká část v mé mysli mi to přece jen říkala, jen jsem si to nemohla dát dohromady. Kniha skončila, ale já zůstala sedět a dívala jsem se pořád na poslední stránku a snažila se to všechno vstřebat. Chtěla bych a opravdu hrozně moc, abych si mohla vymazat paměť a přečíst si ji znovu, ale je mi jasné, že budu muset přečíst ještě hodně knih než se k této můžu vrátit. A stejně už vím jak to všechno bylo a to mě teď hrozně štve. 100%