Bez slitování

Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále ještě nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po zmizelých osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se totiž skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží pomalu rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289524/big_bez-slitovani-pcU-289524.jpg 4.2593

David Raker 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press

Fall From Grace, 2014

Kniha Bez slitování

lenkavildomcova
12. listopadu

Trochu se mi to táhlo, moc překombinované. Nebylo to špatné, ale četla jsem lepší...

edith79

Co si budeme povídat, začátek se tak trochu táhl a točil pořád okolo stejných otázek. Ale potom to začalo opět dostávat spád, opět se objevilo strašidelné místo, kam se David vypravil a kde se děly věci. Bála jsem se, že se kniha zvrhne určitým směrem, což se bohudík nestalo. Konec mě překvapil, jelikož jsem si jako frajerka myslela, že vím, kdo a co a ono to bylo úplně jinak a nebylo to vůbec, ale vůbec špatné. Na další díl se mimořádně těším, autor mě na úplném konci moc hezky nalákal.

uzivatel0204

Pro mě zklamání a nuda. Překombinované, nevěrohodné, zbytečně natahované.

JaniMa

Kniha by možná mohla být o pár stránek kratší, ale protože mám za sebou všechny předchozí díly a vypěstovala jsem si vztah k některým postavám, nevadilo mi počkat si na velké finále o trochu déle.
Oceňuji možnost sledovat hlavního hrdinu téměř na každém kroku. Weaver umí vykouzlit napětí a sepsat kvalitně zamotaný příběh s rozuzlením v závěru. Škoda, že když přijde na popis láskyplných citů, nevěřím mu ani řádku. Jejích líčení mi přijde prkenné až umělé. Sem tam se taky vloudí něco, co mi jde trochu proti logice (třeba, proč nechá hlavního hrdinu hrabat se holýma rukama metr hluboko do hlíny kvůli domněnce), ale v tomto díle bylo takových věcí pomálu, takže dávám 5 hvězdiček za zdařilý napínavý thriller.

iv.ča

Zatím poslední knížka, co jsem od Tima četla. Naprostá pecka, když jsem si myslela, že jsem příběh rozluštila, Tim mě vyvedl ze zřetele. :D

Pavlína2019

Tohoto autora mám ohromně ráda!! Bohužel do půlky mi kniha připadala zdlouhavá, jsem zde zvyklá na něco jiného. Ale pak - super napínavá, zajímavá, komplikovaná, výborný nápad jako vždy. Doporučuji!

Allla9

Začínám být na knihách Tima Weavera závislá.

Danilla

Byla jsem při rozuzlení celého příběhu překvapená. Tušila jsem, jak by to mohlo být ale toto mě nenapadlo.
Kniha je čtivá a napínavá.