Muž bez minulosti

PŘIŠEL O VZPOMÍNKY A TEĎ JE CHCE ZÍSKAT ZPĚT. CO KDYŽ HO TO ALE BUDE STÁT ŽIVOT? Když se k médiím donese zpráva o zbitém mladém muži, který si nepamatuje, kdo je ani odkud pochází, rychle mu dají přezdívku „Muž bez minulosti“. O deset měsíců později je Richard Kite – pokud se tak vůbec jmenuje – stejně bezradný jako na začátku. Navzdory neúnavné snaze policie se k němu stále nikdo nehlásí a stopy rychle vychládají. Kiteovou poslední nadějí je soukromý vyšetřovatel David Raker, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Jenže Raker má víc otázek než odpovědí… Co je Richard Kite zač? Proč ho nikdo nezná? Jak se vším souvisí tělo neznámé ženy nalezené dva roky předtím na opuštěné železniční trati? A co když je Richardova minulost plná tajemství, na která by radši zapomněl – nebo hůř, která by ho mohla stát život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/395744/muz-bez-minulosti-Unu-395744.jpg 4.911

David Raker (8.)

I Am Missing (2017)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Mystery Press

Kniha Muž bez minulosti

Martiiiik

Kniha se mi moc líbila, stejně jako všechny předchozí. Originální příběh, trochu tajemna, hodně napětí.. prostě jednička :-) vřele doporučuji, je to úžasný autor :-)

Lethania

Pokud se alespoň částečně odprostíme od Davidova superhrdinství, tak nám Tim Weaver naservíroval na zlatém podnose další brilantní detektivní příběh, který vás nenechá vydechnout. Napětí se co stránku stupňuje až to vygraduje v překvapivý závěr. Vše tak do sebe krásně zapadne. Můžu jen doporučit a už vyhlížím další díl.

Klaaarka

Skvělá. Napínavé od začátku až do konce.

hs777

David Raker pátrá po zmizelých. V osmém pokračování je to trochu jinak, zmizelá není osoba, ale její paměť. A tím začíná neuvěřitelná jízda, která se větví, zaplétá, na chvíli se nitky začnou spojovat, aby se vzápětí zase zašmodrchaly a já, jako už poněkolikáté, jsem měla problém se odtrhnout. Se shovívavostí k Davidově supermanovství doporučuji.

vera4669

Perfekt. Na nový díl s Davidem jsem se moc těšila a nezklamal. Napínavá kniha s postupným odhalením a pro mě překvapením ke konci. Celá série je skvělá a na podzim se můžeme my fandové těšit na další