Safrika Safrika komentáře u knih

Zase velmi chmurna knizka, posledni dobou mam na ne stesti. Pribeh, ktery se opravdu mohl stat… hrozne… hrozna predstava, ze bych byla bez dcery, kvuli takove chybe :(

23.01.2023 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Precteno rychle, takove chmurne, jsem rada, ze neziji na vesnici. Kazdopadne jsem se hned od zacatku do deje ponorila, primo vse ze zivota. Smutne, ale opravdu vice nez realne.

12.01.2023 3 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Zacatek me nejak nebral,ale pak se mi povedlo ponorit se do deje a cetla se sama. Konec jsem probrecela , moc se mi libila.

01.01.2023 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Skvela kniha,cetlo se samo,za ty chyby bych zabijela,ale za to autorka nemuze. Poslednich par stran jsem doslova prorvala..., budu o ni urcite dost premyslet. Doporucuji.

13.02.2020 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Pokazde co ctu Rutu, tak mi prijde lepsi a lepsi. O Rumunsku jsem opet nemela ani poneti, silene, jsem rada, ze se ke me kniha dostala a ze muzu povedomi predat dal.

13.11.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Krasne, zase to na me dychlo skvelou romantikou a taky jsem se dobre zasmala. Takze spokojenost, jen knihy od autorky musim prokladat jinym zanrem.

16.09.2023 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Uprimne? Nic pro me. Nemohla jsem se dockat konce, aby to bylo za mnou. Sem tam zachvev zajmu, ale jinak nezazivne, nudne.

22.03.2023 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Moje prvni poezie, navic takova klasika. Bylo to zajimave, jsem ostuda, mlhave jsem tento pribeh znala, ale ted po precteni alespon vim, jak vlastne ve skutecnosti skoncil.

04.03.2023 4 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Na knizku jsem se velmi tesila, pribeh byl misty zajimavy, ale spise predvidatelny, nijak me to bohuzel neohromilo :(.

03.03.2023 3 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Super, pribehy chytlave, ze zivota. Jak ja byla u dvou nastvana na partnera … dekuji, zkusim dalsi od autorky.

29.10.2022 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Paradni kniha, cetla se sama, napinavy pribeh, ve kterem jsem do posledni chvile nevedela, kdo za tim stoji :), takze se tesim na dalsi dily.

29.08.2020 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Hodne silny pribeh, ktery me zaujal od zacatku do konce. Budu na nej jeste nejakou dobu myslet. Doporucuji.

31.05.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Od zacatku do konce me pohltila,muzu jen doporucit.

21.12.2019 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tak tohle jo :), tohle bylo neco pro me :). Libilo se mi od zacatku do konce, takze spokojenost a muzu doporucit.

14.12.2023 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tohle uz je takova romanticka klasika :), musim prokladat dily vzdy necim jinym (zanrem), at si to nalezite uziju. Tak hura v blizke dobe do dalsich dilu.

22.09.2023 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Mooooc se mi to libilo, cetlo se perfektne, bylo to mnohdy i vtipne, pekne to plynulo, takze parada. Za me ano :)

21.08.2023 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Cetlo se uplne skvele, rychle jsem se ponorila do deje, moc se mi libilo. Pribeh zajimavy, takze za me super.

26.06.2023 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Tak nejak jsem od toho ocekavala vice. Uz pred cca 20ti lety mi spoluzacka doporucovala, ze to je uzasna kniha. Nevim, ja doporucovat nebudu, nenadchla mne a ani mne nebavila.

09.03.2023 3 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Jednoduche, pohodove cteni, kratke pribehy, kazdy jiny a pritom ze zivota. Pro nas, co mame radi kocicky, tak urcite fajn :).

24.01.2023 3 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tak tohle urcite ano! Psane zajimavym stylem,chytlavy pribeh. Jeste ted se zlobim na cely svet. Takze ja mohu doporucit.

28.04.2021 5 z 5