Safrika Safrika komentáře u knih

Peníze od Hitlera Peníze od Hitlera Radka Denemarková

Ze zacatku mi to prislo hrozne roztekane a nemohla jsem se na to poradne soustredit, pak uz to slo rychle. Kniha se mi libila, ale chybelo mi tam poradne zakonceni.

20.04.2024 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tohle bylo super, bavilo me to a urcite si od autorky brzy neco dalsiho prectu.

14.04.2024 5 z 5

Srdcem mojí babičky Srdcem mojí babičky Barbora Linke

Cetlo se rychle, pohodove, mozna se mi libilo o trosku vice nez prvni dil. Takove pohodobe cteni, stale jsem cekala koho si nakonec vzala :).

07.04.2024 3 z 5

Dcery dvouhlavého draka: Příběh „ženy pro útěchu“ Dcery dvouhlavého draka: Příběh „ženy pro útěchu“ William Andrews

Pribeh se mi libil a byl mi doporucovan, ale ze bych mu dala 5, to za me ne. Jsem rada, ze jsem se dozvedela zase neco noveho (hrozneho a nepredstavitelneho) a jsem zvedava na dalsi dil.

06.04.2024 3 z 5

Jmenuji se Eva… Jmenuji se Eva… Jana Mirovská

Kniha byla velmi dobra, byl to konecne trosku jiny pribeh o valce, moc se mi libil. Mrzi me, ze pani Eva nedavno zemrela a ze jsem o ni slysela poprve.

03.04.2024 5 z 5

Šepot kouzel Šepot kouzel Elise Kova

Mela jsem precteno behem dvou veceru, cetlo se paradne, kniha me moc bavila, rada si prectu dalsi dily az vyjdou.

28.03.2024 5 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Toto byla kniha, u ktere jsem jiz na zacatku vedela, ze ji dam 5*. Od zacatku do konce skvela, necetla se tedy uplne lehce (rezim), ale asi nemam co vytknout. Dekuji za takove knihy, ktere dokazou velmi ctive popsat nelehkou dobu.

24.03.2024 5 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Knizka paradni, pribeh zajimavy, moc se mi libil, jen zrovna pro me tema valky je tezke a vyvolava ve me spatne pocity, navic ted za posledni dobu jsem o valce precetla tolik knih, ze si musim dat pauzu. Kazdopadne jde pouze o muj pocit s valkou, jinak bych sama za sebe dala 5*. Tesim se na Materidousku.

19.03.2024 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Stale jsem cekala, kdy se to nejak rozjede nebo me zacne nejak vic bavit, ale nepovedlo se. Docetla jsem jen proto, ze nemam rada nedoctene knihy, ale jinak pro me promarneny cas.

11.03.2024 3 z 5

Dívka v pruhovaných šatech Dívka v pruhovaných šatech Ellie Midwood

Kdybych o Helene a Franzovi necetla uz jinou knizku, tak by se mi asi libila vice, ale protoze jsem ji cetla a to docela nedavno, tak jsem byla nespokojena, protoze tohle byl uplne jiny pribeh a v mnohem pro me nerealny.

03.03.2024 3 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

To se mi moc libilo, takze bych dala klidne petku, jak jsem si to uzivala, ale konec me tak nejak zklamal, prisel mi odflaknuty. Uvidime jake budou dalsi dily.

27.02.2024 4 z 5

Jménem mojí sestry Jménem mojí sestry Barbora Linke

Ze zacatku me kniha hrozne bavila, jela jsem jak drak, ale pak me nadseni nejak ochladlo. Kniha pekna, ctiva, ale rozhoduji se, zda se pustit do dalsiho dilu nebo ne.

24.02.2024 3 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Kniha se mi libila, cetla se dobre, rychle, bavila me. Jsem rada, ze to dopadlo tak, jak to dopadlo.

20.02.2024 4 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Tenro dil se mi libil vice nez prvni, byl sviznejsi, milejsi, pro me lepsi, sice predvidatelny, ale jinak skvely.

15.02.2024 4 z 5

Když Paříž spala Když Paříž spala Ruth Druart

Rychlovka, precteno behem dvou veceru. Pribeh pro me byl zajimavy a rozhodne k premysleni. Sama nevim, jestli bych neco takoveho dokazala, kazdopadne doslov byl super.

11.02.2024 4 z 5

Desetkrát a dost Desetkrát a dost Scarlett Wilková

Kniha se mi libila, byla rychla, misty vtipna, velmi realna sance, ze by se to mohlo vazne stat. Dekuji

08.02.2024 4 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Nepujdu s davem :), kniha byla fajn, cetla se relativne rychle, dokonce byla misty i celkem vtipna, ale ze bych tomu mela vyseknout 5*?? I tak diky.

06.02.2024 3 z 5

Lilyin slib Lilyin slib Lily Ebert

Kniha sama o sobe zajimava, zase trosku jiny pohled na dane tema, za coz dekuji, ale jak moc me to nebavilo a docetla jsem jen, abych si odskrtla

31.01.2024 3 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Kniha me bavila, ale neco tomu proste chybelo, abych dala tu patou hvezdu :(. Na konci jsem samozrejme brecela jak zelva.

28.01.2024 4 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Od autorky znam i lepsi knihy :), kazdopadne kniha se mi libila, cetla se dobre, konec byl predvidatelny.

24.01.2024 3 z 5