monika0356 monika0356 komentáře u knih

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Silny pribeh, ani nevim jestli jsem Pierotta nenavidela nebo litovala..

09.09.2022 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Super cteni, opet! Tesim se na dalsi dil

08.09.2022 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Skvele cteni, miluji tuto serii.

03.09.2022 5 z 5

Všechny touhy vedou do Říma Všechny touhy vedou do Říma Luca Di Fulvio

Miluji tyto knihy..Cetla jsem i lepsi, ale stejne na tohoto autora nedam dopustit.

26.08.2022 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Skvele cteni, shoda nahod, ze mam zrovna doma maleho Thea :), doufala jsem, ze Miles dopadne, tak jak nakonec dopadl.

12.07.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Jako vzdy precteno jednim dechem, sice ty knihy jsou uz jaksi na jedno brdo :) ale jsou proste ctive :))

13.06.2022 5 z 5

Dexterův poslední záběr Dexterův poslední záběr Jeff Lindsay (p)

Tuto serii mam rada, ale v tomto dile se mi Dexter hodne zprotivil…no ale ten posledni dil preci musim dat :)

30.05.2022 3 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Přečteno téměř jedním dechem, taková ta čtivá knížka řekla bych. Oddechovka.

11.09.2021 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Knihy od Deavera jsem si nakoupila už před dávnou dobou a teprve teď se k němu pomalu dostávám...Ďáblova slza mi přišla ze začátku taková dosti ne úplně o ničem, ale nic co by nadchlo a pak nakonec se to teda hodně rozjelo...že nešlo přestat. Tak uvidíme, co další knihy CVAK. :)

10.09.2021 4 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Knihu jsem precetla temer jednim dechem, bylo to dobre rozjete, Dan me vytacel, Lucy svym nizkym sebevedomim taky, ale cetlo se to hezky. Konec me zklamal, ale koukam, ze nejsem jedina.

20.06.2021 4 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Já mám prostě tyhle knihy ráda...sice jsem si téměř jistá, že já bych v této době nepřežila ani minutu, je zajímavé si o tom přečíst.

31.05.2021 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Nevedela jsem presne, co od knihy cekat. Ale ze me to tak semele, tolik emoci naraz jsem snad v zivote nezazila...jednim slovem WAU.

14.03.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Asi nejlepší díl z celé trilogie, přečteno rychle, mělo to spád...

08.02.2021 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Po celou dobu cteni mne nenapadlo, ze me konec pribehu doslova rozseka, bylo to tak smutne a zaroven krasne...uzasna kniha, emoce jedou na plne obratky.

31.01.2021 5 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Milé!! Na Vánoce a svátky jako dělané.

01.01.2021 5 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Lilbilo se!

13.12.2020 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Romantiku čtu velice málo, ale toto k Vánocům prostě patří! Krásný vánoční příběh..

06.12.2020 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Miluji tuto serii!!

20.11.2020 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Mám za sebou druhý díl a snad ještě lepší než první, moc mě toto čtení baviii

17.11.2020 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Přiznám se, že jsem prvně viděla filmy a až teď jsem se pustila do knížek. První díl mám za sebou a musím říct, že jsem mile překvapena, jak hodně podobné to ve filmu udělali. Těším se na další díly.

12.11.2020 5 z 5