Nebezpečná místa

Když se v otevřeném hrobě najde tělo mladé ženy, je k němu přivolána inspektorka Lottie Parkerová, která si klade otázku, zda to není nedávno zmizelá Elizabeth Byrneová. Jenže to není jediná žena, která se pohřešuje. V Ragmullinu nejspíš řádí sériový vrah a nedávné skutečnosti vzbuzují podezření, zda vše nesouvisí s jedním dávným případem. Může se historie opakovat? Lottie svádí boj s časem, ale vrah je nejspíš blíže, než by se nadála. Mohla by i ona být jeho dalším cílem? Další případ oblíbené inspektorky Lottie Parkerové od bestsellerové autorky Patricie Gibneyové opět potěší i fanoušky Angely Marsonsové či Roberta Bryndzy a bude vás napínat až do poslední stránky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470078/big_nebezpecna-mista-iEs-470078.png 4.5286

Inspektorka Lottie Parkerová 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Kalibr

No Safe Place, 2019

Kniha Nebezpečná místa

Ava365
dnes

Moc pěkná detektivka, i když se člověk musel občas soustředit, aby se v těch irských jménech vyznal. Vyšetřování mělo svou logiku, postavy byly celkem reálné, stejně jako dialogy. Nevím, zda některé chyby padají na vrub spisovatelky, či překladu. Je tu třeba popis Paddyho - na straně 200 má modré oči, zatímco o 97 stránek dál mu oči zčernaly :-)) Kvůli tomu a také kvůli "nezbytné" politické korektnosti ubírám jednu hvězdu. Jinak si ale určitě ještě od autorky něco dalšího přečtu.

Andrea7272

Opět nemám co vytknout této sérii s Lottie. Tentokrát nebyla tak přehnaná a razantní jako v dílech před, ale i občas normální na zamilovaného a hodného Boyda !!!! Jdu zatím na poslední díl , který snad už v březnu bude pokračovat :-)

martineknatasa
17.12.2022

S každým novým dílem se mi série líbí více- Je to prostě super... Těším se na další pokračování.... Doporučuji k přečtení.

Jansey
04.12.2022

Super super super. Lottie se dokonce i docela držela, co se alkoholu xanaxu a výkyvů nálad týče. Dokonce se i jako matka zdá o kapku lepší, hlavně díky Boydovi, který jí v tom dost pomáhá. Líbilo se mi, že jsme zabrousili více i do života Boyda a viděli to více z jeho pohledu. S Lottie musí mít ale sakra trpělivost a já bych jí občas dala facku, aby se probrala, protože si pořád neuvědomuje, co on pro ní všechno dělá. Tak uvidíme, kam se to s nimi v dalším díle potáhne. Opět super čtení a už se moc těším na pátý díl !

Andyska007
03.12.2022

Mám moc ráda tuto sérii s inspektorkou Parkerovou, no a Boyd je taky miláček... Četla jsem hned po předchozím díle a opět skvělá, napínavá zápletka.

konicekbily
21.11.2022

Kniha je napsaná formou krátkých kapitol, aby děj se rychle posouval kupředu. Asi to je podklad pro budoucí scénář a aby se to dobře četlo. To je hlavní cíl autorky. Ale pro mne, mnohaletého čtenáře detektivní a kriminální literatury to nestačí. Po přečtení mám divný dojem - co mi tam chybělo? Chybí mi tam vysvětlení několika nelogičností a návazností - proto pouze jenom průměr.

cedos
26.09.2022

Stále napínavé, stále mě Patricia Gibneyová baví.

Terka1975
16.09.2022

Lottie opět boduje, i když její stálé praní a sušení prádla mi připomíná mě samotnou, i když nejsem vyšetřovatelka Byla jsem ráda, že tentokrát se případ netočil kolem Lottiných dětí. Myslím, ze to už stačilo. Zápletka byla jednodušší a co Lottie zjistila, jsem tušila mnohem dříve, to se mi většinou nestává./Ale i tak to bylo čtivé a napínavé čtení.