Nebezpečná místa

Nebezpečná místa https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470078/bmid_nebezpecna-mista-iEs-470078.png 5 439 120

Když se v otevřeném hrobě najde tělo mladé ženy, je k němu přivolána inspektorka Lottie Parkerová, která si klade otázku, zda to není nedávno zmizelá Elizabeth Byrneová. Jenže to není jediná žena, která se pohřešuje. V Ragmullinu nejspíš řádí sériový vrah a nedávné skutečnosti vzbuzují podezření, zda vše nesouvisí s jedním dávným případem. Může se historie opakovat? Lottie svádí boj s časem, ale vrah je nejspíš blíže, než by se nadála. Mohla by i ona být jeho dalším cílem? Další případ oblíbené inspektorky Lottie Parkerové od bestsellerové autorky Patricie Gibneyové opět potěší i fanoušky Angely Marsonsové či Roberta Bryndzy a bude vás napínat až do poslední stránky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

No Safe Place , 2019

Evule *
27.09.2021 5 z 5

Napínavé a čtivé, stejný styl jako v předešlých dílech. Já už jsem si na osobitou Lotie zvykla a fandím jí. Těším se na další díl.

Ira13
21.09.2021 4 z 5

Stále čekám, kdy se Lotie trochu srovná. Kniha má dobrý námět, napětí, akci, je velmi čtivá... Inspektorka lítá odnikud nikam, věčně unavená, nespí, ale žádný nápad, žádná intuice, důležité informace tak nějak přechází . Na děti tak nějak pořád kašle, matku nesnáší, s Boydem si hraje... Tak nevím, jestli jít do dalšího dílu...i když ten konec slibuje další rozmotání ...

Hella
20.09.2021 1 z 5

Ne. Je mi líto. Já prostě Lottie na chuť nepřijdu. Navíc jsem alergická na její častá moralizování typu "Předsudky jsou zlé" a ještě častější protáčení očí k nebi. Prostě fakt ne. Který DI zapomene zavolat svědkovi, když ten ho o to žádá a strká mu do kapsy lístek s telefonem? Její maxitrapné hrátky s Boydem taky děs. Nemluvě o tom, že je to skutečně matka roku.

Pavlnka
18.09.2021 5 z 5

Hodně dobré pokračování série. Budu si hlídat i další díly.

Myllan
17.09.2021 5 z 5

Nejlepší díl, co zatím vyšel.
Třetí díl mě dost zklamal, ale jsem rád, že jsem dal Lottii ještě šanci :)

kolacky
15.09.2021 4 z 5

Chudák Lottie neví, kam dřív skočit... ale všechno zvládá, i nenávistného šéfa. Dost jsem se bála o Grace, naštěstí uff abych nespoilerovala...

dencazrnu
12.09.2021 5 z 5

Za mě asi nejlepší díl celé série. Neskutečně napínavý děj, kdy sice možná tušíte, kdo by to mohl být, ale stejně vás to celé dostane. Kniha je opravdu čtivě napsaná, já se začetla a najednou koukám a polovina knihy byla za mnou. Lottie s Boydem tvoří dokonalou dvojku a oběma bych jim přála, aby našli to, co hledají. Rodina Lottie se opět bude otřásat v základech a odkryje se nám pár dalších střípků z minulosti. I tentokrát dávám pět hvězdiček, to prostě nejde jinak. A já jen doufám, že další díly na sebe nenechají dlouho čekat.

RADOST
11.09.2021 4 z 5

Lepší než předchozí díl. Ale podle stejné šablony, jen trochu mírnější. Někdy si říkám, zda by Lottie se svou povahou a závislostmi obstála v nějakém jiném povolání a domácnosti. Pochybuji o tom. Katalyzátorem dění v tomto díle je žárlivost a rodinná čest, přerůstající až do šílenství. To autorka vystihla dobře a uvěřitelně, děj rozvinula do velké šíře. Bylo to napínavé čtení. Závěr je příslibem velké změny. Jsem zvědavá, jak to autorka zpracuje v dalším pokračování.

janastok
10.09.2021 4 z 5

Tato série se postupně zlepšuje. Tento díl se mi líbil nejvíc, možná proto, že se vše netočilo jen kolem Lottie. Příběh unesených dívek je čtivý, napínavý, možná příliš postav a jmen, která se mi trochu pletla. Autorka v poděkování píše, že jí radí Angela Marsons, a je to znát.

ArwenAragorn
09.09.2021 5 z 5

81%
Tma ji rychle postrkovala do náruče šílenství. Žádné stíny. Žádné zvuky kromě jejího dechu. Dokonce i ten pruh světla zmizel. Její mozek obestíraly ty nejhorší strachy. Strach z neznáma. Strach z toho, co je kolem ní. Strach z toho, co s ní bude. Pokoušela se o to, co se naučila na kurzu všímavosti v práci. Žít v přítomném okamžiku. To je tam učili. Spousta keců. Rozhodně nechtěla žít v tomhle okamžiku. Ani omylem. Už ani vteřinu.

Tak tohle bylo dost dobré. Po pozvolnějším začátku se příběh rychle rozjíždí a pak už se řítí v rychlém tempu k překvapivému závěru. Zápletka je výborná a čtivost knihy tak velká, že se stává neodložitelnou. Napínavá je hodně a kromě závěru je tam několik šokujících okamžiků. Lottii a Boyda mám moc ráda. A v epilogu se o Lottii dozvíte něco opravdu nečekaného.
Já nemůžu jinak, než tuto knihu doporučit.

putpuda
06.09.2021 5 z 5

Skvělé...tato série je prostě super. S každým novým dílem lepší a lepší :)
Už aby bylo další pokračování....

lalaserka
05.09.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky. Lottie a Boyd jsou mi moc sympatičtí. Už se moc těším jestli výjde další kniha

Martiiiik
02.09.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila, jen už mě to přišlo občas malinko natahovanější a překombinovanější než je třeba... jinak Lottie je pořád velmi zajímavá postava, u které člověk neví, jestli by ji radši objal nebo propleskl.. :-D už se těším na další dil :-) přece jen by na ni už mohla být autorka trochu hodnějši ;-)

Duchoslp
31.08.2021 5 z 5

Právě jsem dočetla čtvrtý díl a moc se mi líbil. Děj má spád, všechny nitky jsou pořádně propletené a rozmotat je dá Lottie pořádně zabrat.

Olous1
30.08.2021 5 z 5

Opět perfektní čtení, autorka opět nezklamala. Inspektorka Lottie je mi sympatická,a vůbec celá tato série je skvělá, doufám, že bude pokračování.. už se moc těším. Za mě 100%.

Šebestová3
30.08.2021 5 z 5

Geniální, zatím snad nejlepší případ Lottie v sérii!

Theresa.2679
29.08.2021 5 z 5

Skvělá kniha, tuhle sérii mám moc ráda a už se těším na další díl, je to čím dál tím lepší

berila
26.08.2021 4 z 5

Jak jinak, než opět výborný thriller. Určitě doporučuji k přečtení.

Leniii
17.08.2021 5 z 5

Dobře čtivá, napínavá…Lottie a Boyd mě vážně baví :) těším se na další knihu!

wendulka321
14.08.2021 5 z 5

Jako ty předchozí moc se mi líbila, jen asi potřebuju hodně rychle nějaké pokračování,protože potřebuju vědět co bude s Lottie dál.

Patricia Gibney
irská, 1962