monika0356 monika0356 komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Skvele cteni, za me urcite doporucuji! Tesim se na dalsi dily.

07.04.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Ze zacatku jsem si rikala, ze to asi ani nedoctu, moc jsem se do toho nedostala, ale potom to nabralo lepsi spad a byla jsem zvedava, kdo to teda bude a uhodla jsem to uz pred koncem :) na to jak je kniha reklamovana, tak to zase takova pecka neni, ale precist se to da.

23.03.2023 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Ja ani asi nevim jestli me to bavilo nebo ne. Ale asi jo, kdyz jsem to docetla, jen bych si to asi podruhe uz neprecetla. Neurazi, ale ani nenadchne :)

19.03.2023 3 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Skvela serie, precteno jednim dechem. Urcite doporucuji!

13.03.2023 5 z 5

Lepší člověk Lepší člověk Louise Penny

Nechapu, ze je to 15.dil, opakuji 15.!!! A porad me to neskutecne bavi.

06.03.2023 5 z 5

Království slepých Království slepých Louise Penny

Miluji! Je to uz asi 187.dil a stejne me to bavi porad stejne. Miluji ten pocit, ktery mam vzdy, kdyz zacnu cist tuto serii.

28.02.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Tak toto bylo opravdu velkolepe finale a diky bohu za to, ze je konec, jinak bych uz dalsi sceny se slizounem Kimem nedala!!! Ten mi tak pil krev.

21.02.2023 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

To je silena jizda tato serie, na muj vkus obcas az moc brutalni, ale to se mi na tom asi libi. Neda se odlozit, clovek musi cist dal a dal…tesim se okamzite na dalsi dil.

13.02.2023 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Opet vyborne cteni, moc me kniha bavila.

09.02.2023 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Prani, aby to preci jen dobre dopadlo, nevyslo. Kazdopadne precteno temer jednim dechem, doporucuji!

09.02.2023 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Roztomily vanocni pribeh :) obcas je potreba si u takove knihy odpocinout..

30.01.2023 4 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Tohle proste k Vanocum patri!

19.01.2023 4 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Prvni cast me moc nebavila, otec mi byl nesympaticky, druha cast me bavila nejvic a treti uz jsem cekala jen, jak to dopadne.

15.12.2022 3 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Smutny pribeh, na konci slzicky ukaply…kdyz clovek zustane ve stari sam, je to hrozne smutne..

04.12.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Od pulky kniha nabrala takovy spad, ze jsem nemohla prestat cist!

28.11.2022 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Silne tema, ale miluji tuto serii, cte se sama a tesim se na dalsi dil.

24.11.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Po pomalejsim zacatku me cekala obrovska jizda na konci. Uzasny, necekany a dechberouci zaver!

22.11.2022 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Precteno jednim dechem, vyborna kniha, vyborny pribeh, tleskam pani spisovatelce

07.11.2022 5 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Temne a depresivni cteni, docetla jsem, ale asi bych tuto knihu nedoporucila.

05.11.2022 3 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Kniha se mi cetla celkem tezko, hned ze zacatku mi to tak moc pripomnelo Covid situaci, ze jsem myslela, ze knihu odlozim. Nakonec jsem rada, ze jsem to neudelala. Tak jak sestra Wallisova me hodne nikdo nes…silny pribeh.

22.10.2022 4 z 5