X způsobů smrti

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Thriller švédského bestselleristy Stefana Ahnhema dohrává napínavou partii titulu Motiv X. Za každou vraždou se skrývá motiv. V jistých případech je to však bohužel pouhá iluze. Je noc a z přístavu u Helsingborgu vyplouvá nafukovací člun s jediným pasažérem. Na zádech má připevněný meč. Jeho úkol určila hrací kostka: Někdo musí zemřít. Jen ještě neví kdo. Místní policie se zatím snaží vyšetřit několik zdánlivě nesouvisejících případů vražd. Když se zdá, že už se jim to konečně podařilo, najde se další oběť a detektivové včetně Fabiana Riska si musí přiznat: Nic z toho, co víme, není pravda. A pokusit se společně s dánskými kolegy chytit někoho, kdo nepotřebuje mít motiv zabít – zato zná nepřeberně způsobů, jak to udělat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432180/x-zpusobu-smrti-LCE-432180.jpg 4.5256

Fabian Risk 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Kalibr

X sätt att dö, 2019

Kniha X způsobů smrti

josska

Kniha vyborná,jako vždy,spisovatel mě baví,,napínavé,čtivé,,,,

tak.normal

Hmmm, ne. Takhle ne. Od začátku do konce ne. Já jsem nikomu nevěřila ani pozdrav, jak to bylo přitažené za vlasy. Předchozí Fabianovky se mi líbily, ale tady bohužel velké zklamání.

petra5167

Dobrá kniha, teda až na tu dohodu s Molandrem, to bylo hodně nepovedený a těžko uvěřitelný. Ale už se těším na díl o Dunje.

čef

Na přehnaný způsob vyprávění dobrodružných příběhů, které se tváří jako pravdivé, je nutno si asi zvyknout. Nemohu si ale pomoci, z tohoto dílu jsem nebyl vůbec nadšený, těch nemožných zvratů, obratů a extrémních povah už na mne bylo opravdu příliš. Zdravý rozum už některé scény nepobere, maximálně se tomu dá zasmát, co ten autor dokáže vykoumat za nesmysly.

L.D.

Prečteno opět jedním dechem stejně jako všechny předchozí díly z této série. Už se těším na pokračování.

MatyMaty

Za mě zase super počteníčko, jen ten konec byl nějaký hodně rychlý. Už se těším na další pokračování.

konicekbily

Dokonalá zápletka, tedy mnohonásobná zápletka, s částečným vyřešením ( sériových vražd) a opět s otevřeným koncem a naznačením/upoutávkou autora na další pokračování příběhu. Kdybych nepřečetl vše před tím, těžko bych se orientoval. Autor píše ságu jednoho oddělení vražd - a konec je v nedohlednu. Kvalitní thriller.

Munzik

Knihy od tohoto autora mě nikdy nezklamaly a musím říct, že tato jeho poslední mě nenechala v klidu od začátku až do konce. Chválím za první 2 stránky, kde bylo shrnuto vše z předchozího dílu.

Stefan Ahnhem
švédská, 1966

Kniha X způsobů smrti je v

Právě čtených14x
dalších seznamech2x