X způsobů smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Thriller švédského bestselleristy Stefana Ahnhema dohrává napínavou partii titulu Motiv X. Za každou vraždou se skrývá motiv. V jistých případech je to však bohužel pouhá iluze. Je noc a z přístavu u Helsingborgu vyplouvá nafukovací člun s jediným pasažérem. Na zádech má připevněný meč. Jeho úkol určila hrací kostka: Někdo musí zemřít. Jen ještě neví kdo. Místní policie se zatím snaží vyšetřit několik zdánlivě nesouvisejících případů vražd. Když se zdá, že už se jim to konečně podařilo, najde se další oběť a detektivové včetně Fabiana Riska si musí přiznat: Nic z toho, co víme, není pravda. A pokusit se společně s dánskými kolegy chytit někoho, kdo nepotřebuje mít motiv zabít – zato zná nepřeberně způsobů, jak to udělat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432180/x-zpusobu-smrti-LCE-432180.jpg 4.5256
Série

Fabian Risk 5.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Kalibr
Orig. název

X sätt att dö, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (93)

Kniha X způsobů smrti

Přidat komentář
josska
22. ledna

Kniha vyborná,jako vždy,spisovatel mě baví,,napínavé,čtivé,,,,

tak.normal
22. ledna

Hmmm, ne. Takhle ne. Od začátku do konce ne. Já jsem nikomu nevěřila ani pozdrav, jak to bylo přitažené za vlasy. Předchozí Fabianovky se mi líbily, ale tady bohužel velké zklamání.


petra5167
21. ledna

Dobrá kniha, teda až na tu dohodu s Molandrem, to bylo hodně nepovedený a těžko uvěřitelný. Ale už se těším na díl o Dunje.

čef
16. ledna

Na přehnaný způsob vyprávění dobrodružných příběhů, které se tváří jako pravdivé, je nutno si asi zvyknout. Nemohu si ale pomoci, z tohoto dílu jsem nebyl vůbec nadšený, těch nemožných zvratů, obratů a extrémních povah už na mne bylo opravdu příliš. Zdravý rozum už některé scény nepobere, maximálně se tomu dá zasmát, co ten autor dokáže vykoumat za nesmysly.

L.D.
08. ledna

Prečteno opět jedním dechem stejně jako všechny předchozí díly z této série. Už se těším na pokračování.

MatyMaty
05. ledna

Za mě zase super počteníčko, jen ten konec byl nějaký hodně rychlý. Už se těším na další pokračování.

konicekbily
04. ledna

Dokonalá zápletka, tedy mnohonásobná zápletka, s částečným vyřešením ( sériových vražd) a opět s otevřeným koncem a naznačením/upoutávkou autora na další pokračování příběhu. Kdybych nepřečetl vše před tím, těžko bych se orientoval. Autor píše ságu jednoho oddělení vražd - a konec je v nedohlednu. Kvalitní thriller.

Munzik
02. ledna

Knihy od tohoto autora mě nikdy nezklamaly a musím říct, že tato jeho poslední mě nenechala v klidu od začátku až do konce. Chválím za první 2 stránky, kde bylo shrnuto vše z předchozího dílu.

1

Autor a jeho další knihy

Stefan Ahnhem
švédská, 1966

Kniha X způsobů smrti je v

Právě čtených14x
Přečtených350x
Čtenářské výzvě27x
Doporučených14x
Knihotéce202x
Chystám se číst181x
Chci si koupit61x
dalších seznamech2x