X způsobů smrti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Thriller švédského bestselleristy Stefana Ahnhema dohrává napínavou partii titulu Motiv X. Za každou vraždou se skrývá motiv. V jistých případech je to však bohužel pouhá iluze. Je noc a z přístavu u Helsingborgu vyplouvá nafukovací člun s jediným pasažérem. Na zádech má připevněný meč. Jeho úkol určila hrací kostka: Někdo musí zemřít. Jen ještě neví kdo. Místní policie se zatím snaží vyšetřit několik zdánlivě nesouvisejících případů vražd. Když se zdá, že už se jim to konečně podařilo, najde se další oběť a detektivové včetně Fabiana Riska si musí přiznat: Nic z toho, co víme, není pravda. A pokusit se společně s dánskými kolegy chytit někoho, kdo nepotřebuje mít motiv zabít – zato zná nepřeberně způsobů, jak to udělat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432180/big_x-zpusobu-smrti-LCE-432180.jpg 4.4549
Série:

Fabian Risk 5.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

X sätt att dö, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (147)

Kniha X způsobů smrti

hana4834
27. února

Nejlepší díl jsem zvědavá na pokračování

Katulinka69
21. února

Za mě nejlepší ze série


Pedro69
18. února

Kdyby to nebylo podle mě překombinované dál bych pět hvězdiček.

monika0356
13. února

To je silena jizda tato serie, na muj vkus obcas az moc brutalni, ale to se mi na tom asi libi. Neda se odlozit, clovek musi cist dal a dal…tesim se okamzite na dalsi dil.

Deia
09. února

Štvrtá časť tejto série sa mi veľmi nepáčila, to vyšetrovanie ma tam až tak nebavilo. Ale keďže toto je priame pokračovanie, tak som chcela vedieť, že ako sa to uzavrie. Táto časť sa mi čítala lepšie, vyšetrovacia linka bola viac priama, ale aj tak mi pár vecí vadilo. Napríklad linka s Fabianom a jeho synom (našťastie divnej Fabianovej rodiny bolo v tejto časti menej), v ktorej sa podľa mňa Fabian správal nelogicky - nechcem spoilerovať, ale neviem, čo čakal. Takisto mi nesedela ani dánska linka so slizkým šéfom Sleiznerom, jeho kapitoly boli strašné, nechápem ako sa taký človek dostal na tak vysokú pozíciu. Šiesta časť má byť práve o ňom, ale tu mi to ešte proste nesedelo, aj kvôli tomu mi to celé prišlo také preplácané, že je v príbehu až príliš veľa dejových liniek. Ale aby som nebola iba negatívna, tak kniha má spád, je napínavá, je tam jedna obeť za druhou a vyšetrovatelia sú konečne sústredení na tento prípad. Najviac ma ale aj tak bavilo Fabianovo súkromné vyšetrovanie, to som bola veľmi zvedavá, ako to celé dopadne a či sa mu podarí páchateľa zatknúť. Poslednú časť si určite prečítam, ale už ani neviem, či sa na ňu teším alebo či len chcem mať sériu za sebou. Ako nie je zlá, len trošku priemerná.

Kaja1
09. ledna

Tak opět to byla jízda. Přiznám, že někdy už na mě bylo těch brutálních vražd hodně a knihu jsem odložila, abych ji zase za chvíli vzala a četla dál. Fabian Risk je policista, kterému to pálí, ale jeho protivníci nejsou také žádná "béčka". Teď si dám chvíli odstup a budu se těšit na Dunju a její boj s Kimem.

m_martina
07. ledna

Kniha se nedá odložit, čte se sama. Jen ty brutální scény by snad ani nemusely být. Naštěstí jsem tuto řadu začala číst, až když byly vydané všechny její části. Proto jdu hned na poslední případ s Riskem.

Kubajzz
07.12.2022

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že nápad s kostkou za mě super. Knížka opět nezklamala a už se těším na další díl. Rozhodně doporučuji.

1 ...