Motiv X

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak chytit sériového vraha, který nikdy nezaútočí stejným způsobem dvakrát? Brutální vražda jedenáctiletého syrského uprchlíka postaví před helsingborskou policii případ s možným rasistickým podtextem. Zdánlivě náhodných vražd přibývá a tým kriminalistů se záhy ocitá pod příliš velkým tlakem. Situace donutí Fabiana Riska, aby se vrátil do práce, ačkoli by raději dál bděl u lůžka své postřelené dcery, která je v kómatu a Fabian si to dává za vinu. Vrací se i šéfka oddělení Astrid Tuvessonová, která přerušila protialkoholní léčbu. Je tu však ještě něco – informace, jež po sobě zanechal Fabianův mrtvý kolega Hugo Elvin a jež mohou dosud soudržný tým vyšetřovatelů navždy změnit. A v sázce je i Fabianův život... Motiv X je úvodní část diptychu v rámci bestsellerové série krimipříběhů Fabiana Riska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418472/big_motiv-x-uvN-418472.jpg 4.4513
Série:

Fabian Risk 4.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Motiv X, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (144)

Kniha Motiv X

šipek
17. května

Tak mé první setkání s tímto autorem a jsem nadšený, výborná detektivka. Více dějových linii není vůbec na škodu. Jsem rád, že díky databázi knih mám hned připravený další díl s Fabianem Riskem. A hned ho začínám číst. Vřele doporučuji milovníkům tohoto žánru.

Čmeláček
16. května

Tohle jsem přečetl bez jediného mrknutí :))). Fakt skvělý thriller, mnohem lepší než předchozí díly s Fabianem Riskem.


LucySmile
14. května

I přesto, že detektivky téměř nečtu, jsem si tuto na doporučení přečetla a jsem naprosto nadšená! Nemohla jsem od knihy odtrhnout oči a hned se pustím do pokračování.

gambinka87
04. května

(+ SPOILER) Jako jo, pořád je to Ahnhem, umí to. Na mě ale toho v knize bylo rozjeto moc a téměř nic nedokončeno. To je tak trochu zklamání. Syn, Ingvar, Dunja, "kostkar"... A dva zatčení ani nutne nemuseli spáchat to,z čeho budou obvinění. No prostě mne čeká další díl, tak snad se autor polepší a poskytne mi nějaké vyvrcholení :-D

PetK
28. dubna

Ono se to vlastně pořád opakuje dokola - nejhorší případ, nejhorší vrah, největší výzva... Ale když si hlavní hrdiny oblíbíte a zajímá vás i jejich osobní linka, vlastně nemáte co řešit. Navíc audio v podání Pavla Soukupa je velmi zdařilé a už jen ten poslech je pro mě relax, který si ani v dalších pokračováních nenechám ujít.

holkazaknihou
26. dubna

Zatim pro me nejlepsi dil ze serie
Skvele zamotane a clovek se trochu placa v tom, kdo co udelal.
Tesim se na pokracovani..

edith79
26. dubna

Jsem moc ráda, že mám hned k dispozici pokračování, protože ačkoliv mě tento díl ze začátku téměř vůbec nebavil, postupně to nabralo takové grády, že jsem hltala jednu kapitolu za druhou a nutně musím vědět, jak to celé dopadne.

Standa24
07. dubna

Přečteno během čtyř večerů a kdybych nemusel ráno vstávat do práce, tak by mi to trvalo i kratší dobu. Fabian se vrací do služby a začíná také pátrat tam, kde skončil jeho mrtvý kolega Hugo Elvin. Tato linka příběhu se mi líbila nejvíce. Ale nechybí ani spousta dalších zločinů, od sériových vražd, přes pedofilii, až po neonacismus. Někdy si říkám, jak moc je pravděpodobné, že by se tolik závažných a brutálních činů stalo v jednom městě/zemi ve stejnou dobu ... Co nejdříve se pustím do X způsobů smrti.

1 ...