Vánoční tábor

Vánoční tábor https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413428/bmid_vanocni-tabor-UAa-413428.png 4 325 110

Vánoce. Nastrojený stromeček, voňavé cukroví, šňůry bílých světýlek, dárečky, koledy… Na tyhle věci si Haley Hansonová nepotrpěla. Vánočním šílenstvím opovrhovala a svátky už mnoho let trávila pracovně v Karibiku. Hlavním cílem i náplní života pro ni byla kariéra v reklamní agentuře. Až do chvíle, kdy ji šéf kvůli lukrativní zakázce poslal na týdenní pobyt v malebné horské chatě, aby se tam ve Vánočním táboře „nakazila“ svátečním duchem. Haley si umínila tu nepříjemnou povinnost odbýt, jak nejrychleji to půjde, a vrátit se zase k práci. Jenže jak už to bývá, ne všechno vyjde tak, jak si člověk plánuje, a navíc – o Vánocích se někdy splní i přání, která si člověk ani netroufá přát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Christmas Camp + Christmas Camp Wedding , 2019

Kniholenka9
01.04.2024 3 z 5

Vánoční,romantická, přeslazená, oddechová kniha. Novela Svatba ve Vánočním táboře byla celkem pěkným ukončením příběhu.

Marika Vanova
09.01.2024 4 z 5

Sladké jako horká čokoláda se šlehačkou a "maršmelounky", jak to mají Američani rádi (tyhle Vánoce o tom něco vím :-)
I když víte, jak to bude, přesto vás to baví číst. I teď v lednu se ještě cítit vánočně, miluju Vánoce.

LucySmile
08.01.2024 5 z 5

Krásná vánoční romantika :)

Jana512
05.01.2024 4 z 5

Vánoce nás okouzlují svou atmosférou lásky a dobra. Vánočný tábor se snažil navodit tuto atmosféru speciálním programem, pro krásné prožití Vánoc z lidského hlediska - hledá možnosti, jak prožít Vánoce v atmosféře lásky a darování se. A to je první stupeň poznání Daru, který se nám dal v Betlémě a pravý důvod, proč slavíme Vánoce.

Noisette73
04.01.2024 5 z 5

Knížka, která byla mou vánoční a dočetla jsem ji až dnes, bohužel, ale Vánoce a poté plno aktivit a návštěv mi to dříve nedovolili. A mrzí mě to. Ale knížka byla krásná, měla poselství a dojala mě. Příští rok na ni budu vzpomínat a snad se mé Vánoce vydaří lépe.

Simona317
02.01.2024 5 z 5

První vánoční kniha,co jsem četla v dospělosti. Nějak jsem se nemohla naladit do vánoční atmosféry a tato kniha mi pomohla. Sice se v ní objevují americké vánoční tradice a je dost předvídatelná, ale dost jsem se i nasmála. Vřele doporučuji!

Damonka12
01.01.2024 3 z 5

3,5 ideální vánoční romantika, která pomůže získat vánoční náladu. Sice je plná klišé, ale i tak se mi kniha dost líbila.

vercatko20
27.12.2023 2 z 5

Od autorky jsem už četla "Jak si zamilovat Vánoce" a to bylo mnohem lepší. Tohle dílko mi přišlo až moc přeslazené, hlavně druhá část - svatba. Taky mi chybělo trochu víc vánoční atmosféry.

mia.com
22.12.2023 5 z 5

Tuhle knizku jsem popadla v knihovne, protoze jsem presne takovou oddechovku potrebovala pred Vanoci. A teda opravdu mi sedla. Samozrejme, ze je predvidatelna a neskutecne preslazena, ale zase jsem se musela porad usmivat a na ten tabor bych hned jela!!!! To znelo uplne jako neco pro me, vazne! Navic tady uplne perfektne nasavate tu vanocni atmosku, jakoze porad. A dodatkova novelka o svatbe byla taky fajn. Do nejake dalsi oddechovky od teto autorky se urcite pustim.

monika0181
25.10.2023 5 z 5

Milé, najivni, plné lásky a citu. V životě i takové příběhy potřebujeme. Autorka využívá podobné téma, nevím, zda to po více knihách nepřestane bavit. Snad číst s odstupem. Je to oddechovka navazující krásnou atmosféru.

BlaV.
27.05.2023 4 z 5

sice hodně "přeslazené", ale někdy je potřeba si dát oddech od krimi

monika0356
30.01.2023 4 z 5

Roztomily vanocni pribeh :) obcas je potreba si u takove knihy odpocinout..

Freedomova
15.01.2023 4 z 5

Knížku jsem četla o Vánocích, když jsem se snažila vyležet chřipku jako tématickou oddychovku a tento účel splnila perfektně. Potěší, je milá a netrápí hlavu. Navíc navodí úžasnou atmosféru. A i když jsem neměla na jídlo ani pomyšlení, tak horkou čokoládu bych si při čtení dala :)

Kory98
11.01.2023 3 z 5

Předčítala jsem mamince nahlas před vánocemi a navodilo nám to hezkou vánoční atmosféru i když trochu těch amerických tradic tam bylo. Ale tak pěkně nás to uklidnilo i když Haley byla někdy pěkně na ránu :-)

Anim1984
31.12.2022 3 z 5

Vánoční slaďárna s předvídatelným dějem, ale přesně takové chci občas číst. Kniha určitě navodí vánoční atmosféru a dobře se čte, jen u toho člověk nesmí až tolik přemýšlet. Rozhodně ne u druhého příběhu ale i tak se mi knížka líbila

Anniee
27.12.2022 4 z 5

Tahle knížka je poměrně jednoduchá, předvídatelná, ale hlavně tak moc atmosférická! I když je vám všechno jasný předem, tak tuhle knížku prostě musíte milovat. Je plná sněhu, cukroví, horký čokolády, světýlek, lásky - prostě plná Vánoc. Pohladí po duši, a to je vlastně všechno, co jsem od ní v tuhle roční dobu chtěla.

sidonka
06.12.2022 5 z 5

Milá oddechovka pro navození vánoční pohody, hned bych na takový tábor vyrazila

Gabriela456
05.11.2022 5 z 5

Nádherná oddechovka, úplně jsem se přenesla do období Vánoc. Kéž by takový tábor existoval, hned bych se přihlásila.

cukrovka
27.10.2022 3 z 5

Čtivá oddechovka plná vánočního klišé. Vše je předvídatelné, tak jak to od tohoto druhu literatury očekávám, ale přesto mi tam něco scházelo. Možná málo jiskření a vtipu mezi hlavními hrdiny, nudné popisy výzdoby a ozdob.

aneta6174
23.04.2022 4 z 5

Je druhá kniha, kterou jsem četla od této sspisovatelky. Tato spisovatela píše krásně a vždy dokáže zapojit čtenáře do děje. Moc mě baví, jak knihy píše, ve spojení o vánocích.