Vánoční tábor

Vánoce. Nastrojený stromeček, voňavé cukroví, šňůry bílých světýlek, dárečky, koledy… Na tyhle věci si Haley Hansonová nepotrpěla. Vánočním šílenstvím opovrhovala a svátky už mnoho let trávila pracovně v Karibiku. Hlavním cílem i náplní života pro ni byla kariéra v reklamní agentuře. Až do chvíle, kdy ji šéf kvůli lukrativní zakázce poslal na týdenní pobyt v malebné horské chatě, aby se tam ve Vánočním táboře „nakazila“ svátečním duchem. Haley si umínila tu nepříjemnou povinnost odbýt, jak nejrychleji to půjde, a vrátit se zase k práci. Jenže jak už to bývá, ne všechno vyjde tak, jak si člověk plánuje, a navíc – o Vánocích se někdy splní i přání, která si člověk ani netroufá přát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413428/big_vanocni-tabor-UAa-413428.png 3.8261

Vydáno: , Baronet

The Christmas Camp + Christmas Camp Wedding, 2019

Kniha Vánoční tábor

aneta6174

Je druhá kniha, kterou jsem četla od této sspisovatelky. Tato spisovatela píše krásně a vždy dokáže zapojit čtenáře do děje. Moc mě baví, jak knihy píše, ve spojení o vánocích.

Mufka

Ke knize jsem se dostala až pár měsíců po Vánocích, možná proto jsem měla trochu problém se začíst. Poté jsem se ale do děje dostala, je samozřejmě předvídatelný, ale zároveň milý, oddechový. Trochu navíc pro mě byla část Svatba na Vánočním táboře, ale poté, co se objevila postava Trishy, to bylo trochu zajímavější.

janasim

Od začátku do konce budete vědět, kam déj směřuje, vánoční kýč a klišé nemá šanci se schovat, ale... To bylo tak krásně uklidňující... Žádný stres, nervy, shon. Pouze vánoční pohoda na každé stránce. Toto jsem opravdu potřebovala, srdíčko se mi tak radovalo, cukroví se jedlo, kakao vařilo...
Já chci taky do vánočního tábora, nosit vánoční svetry, hrát vánoční hry, zdobit stromky, péct cukroví, sáňkovat,... To bych si uživala. Tak možná příští rok.

PeťulaV.

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila už před Vánoci, ale jak už to tak bývá, vánoční přípravy, stres, plno práce, málo času a nakonec jsem se k ní dostala až teď. Je to krásný vánoční příběh plný lásky, vánočních tradic, ozdob, sváteční atmosféry, dobrot a nechybí ani romantika. Pro romantické duše, co si v tomto čase potřebují odpočinout, nasát trochu té vánoční atmosféry a nechat se zahřát u srdíčka, je tato knížka naprosto perfektní. Zamilovala jsem si snad všechny postavy i včetně miláčka Maxíka a bylo mi s nimi při čtení opravdu hezky. Přídavek na konci už by nemusel být až tak "roztažený", ale jinak moc fajn. Je to jedna z těch knížek, ke které se chci určitě znovu vrátit a už teď se moooc těším na další vánoční příběh od této autorky. Doporučuji :o)

FoxFox

Pokud jste milovnice oddechových romancí, Vánoční tábor se Vám myslím bude líbit. A když ho budete číst ve vánočním období, zachumlané pod dekou, s hrníčkem horké čokolády v ruce a zasněženým večerem za oknem, určitě si přijdete na své.
Za mě bych uvítala lepší rozpracování charakterů postav, raději než zdlouhavé popisy veškerých vánočních ozdob až do posledního detailu.

Hatshepsut
28.12.2021

Vánoční oddechovka o tom, jak se z Haley (Grinche ) stane opět příznivec Vánoc! Příjemné čtení, sympatické postavy a stylové vánoční prostředí. Klidně bych se svojí rodinou takový tábor navštívila. Rozhodně bych si to užila!

RockMartina
26.12.2021

Knihy od Karen Schaler začínají patřit k mé vánoční tradici. Každé Vánoce trávím s její knihou a vím, že vždycky dostanu to, co potřebuji. Sladkou vánoční pohádku pro dospělé, která pohladí po duši. Snad se těchto vánočních příběhů bude držet i nadále.

Renike
21.12.2021

O Vánocích co k té knize dodat? Byla to dokonalá. Když jsem se dostala k 70% jsem si říkala, že teď má kniha končit..a ona končila. Co dál teda bude? Vánoční recepty? Ale pak jsem uviděla anglický originální název knihy..a vše bylo jasné. Sladké jako cukroví :)