Vánoční tábor

Vánoce. Nastrojený stromeček, voňavé cukroví, šňůry bílých světýlek, dárečky, koledy… Na tyhle věci si Haley Hansonová nepotrpěla. Vánočním šílenstvím opovrhovala a svátky už mnoho let trávila pracovně v Karibiku. Hlavním cílem i náplní života pro ni byla kariéra v reklamní agentuře. Až do chvíle, kdy ji šéf kvůli lukrativní zakázce poslal na týdenní pobyt v malebné horské chatě, aby se tam ve Vánočním táboře „nakazila“ svátečním duchem. Haley si umínila tu nepříjemnou povinnost odbýt, jak nejrychleji to půjde, a vrátit se zase k práci. Jenže jak už to bývá, ne všechno vyjde tak, jak si člověk plánuje, a navíc – o Vánocích se někdy splní i přání, která si člověk ani netroufá přát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413428/vanocni-tabor-UAa-413428.png 3.7190
Vydáno, Baronet

The Christmas Camp + Christmas Camp Wedding, 2019

Kniha Vánoční tábor

knihomol1985

Zdlouhavé čtení ale i přesto ,,doporučuji,,

Dragounova96

Kýčovité, hrozně zdlouhavé. Nemohla jsem knihu za boha dočíst.

JessieEx

Chtěla jsem nějakou nenáročnou romantickou oddechovku, ne že ne... Ale tohle byl zkrátka kýč jak bič.
Neočekávám ani, že by mě taková kniha měla překvapit... Ale tady bylo předvídatelné naprosto vše. Tak samozřejmě, že se ústřední dvojice dá dohromady, to je jasné, ale: jak dopadnou tábory, její zakázka, dům rodičů, Ben, Kate... vsechno všecičko je tak moc průhledné, že se při čtení ptáte sami sebe, proč s tím autorka dělá tajnosti.

Jedna věc mě mile překvapila: když jsem ještě nebyla ani na str. 300 a byl konec :) Bohužel ale následovala povídka, kterou jsem vyloženě přetrpěla. Nebýt té povídky, dala bych tři hvězdičky. Dám dvě a půl za to, že mě čtení tak z 20% bavilo a za dokonalého Jeffa :)
Bohužel Hailey byla příšerná a "napřesdržku". Že autorka miluje romantické filmy z Hallmarku, tedy všechny stejné jak přes kopírák, to se nemusela ani přiznávat. Tento příběh je jak jeden z nich.
A nemyslím si, že mé negativní hodnocení souvisí s tím, že je leden. Venku pořád sníh, já tu atmošku stále cítím a zrovna Vánoce byly to, co mi na knížce vadilo nejmíň :)

denisa8946

Knížka splnila má očekávání. Pěkný příběh s romantickou zápletkou a nabitý vánoční atmosférou. Líbil se mi vývoj hlavní hrdinky, která postupně přehodnocovala svůj pohled na život, až zjistila, co je v životě skutečně důležité. Knížka je vhodná pro všechny, kdo si chtějí odpočinout.
Za mě je skvělé, že knížka obsahuje také novelu, která dovypráví příběh hlavních hrdinů.
Velmi se mi líbilo, že na konci byly vypsané recepty, které se v knize objevily.

Kristulda

Hezký příběh, ale místy přeslazený, hlavně druhá část. Je to nenáročná oddychovka plná vánočního všeho.

Evar88

Od této knížky jsem čekala trošku více. Jako první jsem četla ,,Jak si zamilovat Vánoce", která mi přišla vážně milá a vánoční. Tábor na mě ale působil jako režimní propaganda Vánoc a občas jsem chtěla od všech těch stromků, ozdob, cukroví, sněhu a horkých čokolád s křikem utéct. Čeho je moc, toho je příliš! Nezískala si mě ani Haley, která se sice z umanuté workoholičky propracovala k trochu sympatičtější postavě, ale pořád to není člověk, s nímž byste se chtěli kamarádit. Rozhodně nedoporučuji závěrečné čtení o svatbě, kde se cukrkandl lepil ke každé stránce. Zlatý táborový režim na začátku! :-)

annie16

Kniha celkem dobře napsaná, ovšem na mě víc "sladká".

Teri27

Knížka má krásnou obálku, ale to je asi tak všechno. Bylo to úmormé a nekonečné dočíst dokonce. Přeslazené, nic se tam extra nedělo.A přehnaná inteligence psa Maxe mě štvala.