Láska k Vánocům

Úspěšná spisovatelka romancí Riley Reynoldsová si na slavení Vánoc nepotrpí, tráví je prací a jediné, co si ze svátků opravdu užívá, je svařené víno. Takže když si u ní vydavatel objedná milostný román s vánoční tematikou, je z toho víc než rozpačitá. Navíc má budoucí knihu propagovat v živém vysílání ranní televizní show… A ten nepříjemný moderátor si do ní rýpne otázkou, jak může psát přesvědčivé romance, když sama dosud nenašla svého osudového muže. Riley v panice odpoví, že kdysi zažila velkou lásku a z toho citu čerpá dosud. Netuší, jak moc jí tahle neuvážená poznámka zkomplikuje život. Záhy se objeví hned tři její bývalí partneři – každý z nich je přesvědčen, že v interview mluvila právě o něm a že by stálo za to zkusit navázat na dávný vztah. Získá si někdo z těch tří znovu Rileyino srdce? Nebo bude mít její vánoční pohádka úplně jiný děj?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474686/big_laska-k-vanocum-zZm-474686.jpg 3.8104

Vydáno: , Baronet

Christmas Ever After, 2020

Kniha Láska k Vánocům

lucakuca

(+ SPOILER) Venku začalo jaro a my četli mráz! To nečekal nikdo, nečekal nikdo z nás.... Nebo tak nějak či úplně jinak :-)
A tady začíná SPOILER, který prozradím a všichni mě ukamenujete narciskama!
"HO HO HO" řekl vousač a spisovatelka lásku našla o vánocích!
Miluju knihy, které vyzradí děj a závěr ve svém názvu.

PeťulaV.

Tak jsem přeci jen neodolala a i když už je březen, pustila jsem se i do třetího vánočního příběhu od Karen Schaler. Je to opět sladká vánoční romantika na zahřátí u srdíčka, opět odehrávající se na chatě a opět se všemi tradicemi, stejně jako i v předešlých dvou dílech. Pokud si přečtete jen jednu z knih, budete nadšené. Ale pokud všechny tři, je to vlastně pořád jedno a to samé. Hlavní hrdinka odjede na "Vánoční tábor", aby načerpala novou inspiraci a našla v sobě znovu ducha Vánoc. K tomu najde i svou vytouženou lásku. Je to krásná kniha, ale trochu mě mrzí, že se ve všech třech dílech všechno neustále opakuje a jsou vlastně všechny skoro stejné. Jakoby už sama autorka postrádala inspiraci a spojením dvou prvních knih pak vznikla tahle. Jako první jsem si přečetla Vánoční tábor a byla jsem vážně nadšená, unesená a dokonale vánočně naladěná. U druhé knihy Jak si zamilovat Vánoce se mi zas moc líbil nápad s indiciemi a cestou za pokladem. Třetí kniha už ale žádným překvapením nebyla a za mě, i když to byl také moc hezký příběh, tak ale ze všech tří knih nejslabší. Doporučuji dávkovat si je na Vánoce každý rok jen jednu :o)

Kuci12

Kdyby to šlo, tak z téhle knížky bude odkapávat sladká poleva......Chápu autorka má ráda Vánoce, dobře ona je má nejen ráda v podstatě je zbožňuje a je to znát. Vím, že to nemá být reálný příběh, ale tohle bylo moc. Jeden velký sladký blábol a nemyslím si, že by s tím něco dokázalo změnit načasování četby přímo před Vánocemi.

knihveru

Kniha splnila má očekávání. Není to žádný literární skvost, ale je to oddechovka, zamilovaný příběh se zimní krajinou a vánoční náladou. Vánoce tam kapou úplně ze všeho, tak strašně moc, že je to až přes čáru (snad to byl záměr vzhledem k námětu). A ti dokonalí, vzorně se chovají ex partneři? Čekala jsem nějaký zádrhel a ono nic.

zuzana4291

Pro mě byla knížka velkou oddechovkou a zároveň velmi čtivá a romantická. Za mě ideální kniha pro odreagování s happyendem na závěr.

akinomV

Po knize jsem sáhla, protože jsem chtěla nenáročnou romantickou oddechovku a dostala jsem přesně to, co jsem potřebovala. Tohle byl tak sladký a kýčovitý příběh, ale mě se taaaak líbil. Smála jsem se u toho, předvídala děj, vlastně tam ani nic moc negativního nebylo (a že by se tam mohlo stát pár "sabotáží"), všichni byli, dá se říct, správňáci.....ale když jsem dočetla poslední stránku, uniklo mi takové to romantické "ach" a pak "to to dobře dopadlo" a i když je to tedy kýč jak bič, já jsem tohle asi fakt zrovna potřebovala :-D Takže asi trošku přeženu hodnocení, ale v tuto dobu, v tento čas, to prostě byla ta správná romantika pro mě.

lenkaabooks

Nostalgicky jsem se vrátila k právě uplynulým Vánocům, ale tady bylo všeho až moc. Santové, vánoční svetry, světýlka, nápadníci, romantika jako blázen. Prostě všichni musí milovat Vánoce a čím kýčovitější, tím lepší. Taková vánoční pohádka.

Nixa

V této knize je vánoční atmosféra úplně na každé stránce. Příběh je čtivý a i když je děj předvídatelný a je tam jedno klišé za druhým, tak mně se líbil :) Pokud chcete romantický a nenáročný příběh, plný nánoční atmosféry, krásněho prostředí, tak tady určitě nešlápnete vedle.
Možná bych trochu upravila anotaci, podle mě toho říká zbytečně moc informací, které se přitom v knize stanou až dýl a vy tu událost prostě čekáte a nejste překvapený.