Jak si zamilovat Vánoce

Vánoce jsou pro Emmii Sandersovou jedním slovem… láska. Miluje na nich úplně všechno: třpytivé ozdoby, blikající světýlka, voňavé perníčky a zelené jmelí, ale především možnost být se svými blízkými. Vánoce ji ještě nikdy nezklamaly, vždycky ji naplní radostí, štěstím a nadějí. O Vánocích si prostě připadá jako lepší verze sebe sama. Jen kdyby tak dokázala probudit vánoční náladu i ve svém příteli! Jenže Grant má v právnické kanceláři neustále práce až nad hlavu a nezbývá mu čas ani chuť na kouzlo zimních svátků. A tak Emmie usoudí, že je třeba maličko ho postrčit správným směrem. Jenže její plán už od samého začátku vychází trochu jinak, než byl zamýšlen......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445392/big_jak-si-zamilovat-vanoce-Bju-445392.png 4210

Vydáno: , Baronet

Finding Christmas, 2019

Kniha Jak si zamilovat Vánoce

PeťulaV.

Po Vánočním táboře je tohle moje už druhá přečtená knížka od této autorky a musím říct, že jsem si její příběhy naprosto zamilovala. Jediné, co mě mrzí je, že jsem se k nim dostala až teď, když už je po Vánocích. Obě ty knížky jsou kouzelné a na zahřátí u srdíčka a nasátí vánoční atmosféry úplně dokonalé. Jedny z nejhezčích vánočních, co jsem zatím četla. Ještě teď se mi sbíhají sliny na tu jejich horkou čokoládu, vánoční perníčky a pečené kaštany ;-) Obě knížky jsou plné Vánoc, radosti, vánočních tradic, lásky, cukroví a ozdobiček, zkrátka všeho, na co si jen o Vánocích vzpomenete. Každý ten příběh je sice jiný, ale spousta věcí se v obou knížkách hodně podobá. A asi jen proto, že zrovna Vánoční tábor jsem četla jako první, tak se mi i líbil o kousíček víc. Třetí příběh už se pokusím nechat až na příští Vánoce, ale už teď se moc těším, tak snad vydržím. Každopádně doporučuji.

Any26

Krásná knížka o tom, jak prožít opravdu vánoční Vánoce. A musím říct, že se mi to líbilo víc jak Vánoční tábor. -- KOUZELNÉ️

Eliot30

Ke konci trochu kýčovité, ale hezké :)

Hatshepsut
31.12.2021

Je to hodně o vánocích a hlavní hrdinka je opravdu velkým nadšencem tohoto svátku. Až takovým dětským způsobem. Na druhé straně to o vánocích být má, tak proč to kritizovat? Takže pokud Vánoce milujete, tak s chutí do toho!

denisa8946
30.12.2021

Krásná knížka na závěr roku. :)
Od této autorky jsem už četla Vánoční tábor a taky se mi moc líbil. Jak si zamilovat Vánoce je knížka doslova přetékající vánoční atmosférou.
Docela mě mrzí, že jsem si ji nepřečetla hned ze začátku prosince, protože by mi určitě navodila tu správnou vánoční atmosféru, která se letos nějak nechtěla dostavit. Nebo by bylo fajn mít u nás taky takovou Vánoční vísku jako v příběhu. :)
Příběh byl předvídatelný, ale stejně jako Vánoční tábor byl originální. Hlavní postavy mi byly sympatické a hlavně mě bavila Emmie se svojí plánovací aplikací. :D
Opět oceňuji poslední stránky knížky, kde najdeme vánoční tipy a recepty. :)
Za mě #musthave knížka na Vánoce. :)

wendulka0502
28.12.2021

Milý sladký vánoční příběh. Nadšená z něj nejsem, ale účel splnil.

jesterka.as
22.12.2021

Krásné vánočně pohodové čtení. Na toto období jak dělané. Knihu, teplou deku, sníh za oknem... Prostě pohoda :)

Ila1971
21.12.2021

Mile, pohodove vánoční čtení.Romantika,spousta světýlek,vůní a pohody.