Jak si zamilovat Vánoce

Jak si zamilovat Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445392/bmid_jak-si-zamilovat-vanoce-Bju-445392.png 4 293 293

Vánoce jsou pro Emmii Sandersovou jedním slovem… láska. Miluje na nich úplně všechno: třpytivé ozdoby, blikající světýlka, voňavé perníčky a zelené jmelí, ale především možnost být se svými blízkými. Vánoce ji ještě nikdy nezklamaly, vždycky ji naplní radostí, štěstím a nadějí. O Vánocích si prostě připadá jako lepší verze sebe sama. Jen kdyby tak dokázala probudit vánoční náladu i ve svém příteli! Jenže Grant má v právnické kanceláři neustále práce až nad hlavu a nezbývá mu čas ani chuť na kouzlo zimních svátků. A tak Emmie usoudí, že je třeba maličko ho postrčit správným směrem. Jenže její plán už od samého začátku vychází trochu jinak, než byl zamýšlen...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Finding Christmas , 2019

Evina.Cetba
28.12.2020 1 z 5

Chválím jedině obálku. Takhle si Vánoce nepředstavuji, podobným chováním bych si spíš tyto svátky zprotivila. Duch Vánoc je i v něčem jiném než jenom v nakupování cetek. Všeho moc škodí a tohle snad o ničem jiném než o ozdůbkách není. Zbytek raději bez komentáře.

kramlinka88
28.12.2020 4 z 5

Předvídatelný, ale milý příběh plný kouzla Vánoc :-)

pip11
27.12.2020 5 z 5

Moc pěkný vánoční příběh se skvělou výpravou za pokladem a jednou povedenou záměnou. Krásně sváteční atmosféra, která zaručeně vánočně naladí.

Linda007
27.12.2020 5 z 5

Krásná, vánočně naladěná kniha.

Andynka
27.12.2020 3 z 5

Po přečtení Vánočního tábora jsem se na tuhle knihu vyloženě těšila. Ale bohužel za mě to nadšení, jako u předešlé knihy nepřišlo....
I když to byl zase příběh s úžasnou vánoční atmosférou. Tak mi přišel až moc jednoduchý.
Tak nějak se i celý příběh vymkl realitě... a nebyl vůbec uveritelny.
A to mě bohužel trochu mrzí, protože ja tuhle vánoční atmosféru, plnou vánočních kýčů miluji!
Tedy knihu zařazuji do knih: fajn vánoční čtení, ale jednou stačilo.

musivila
23.12.2020 4 z 5

Chtěla jsem něco vánočního, tak jsem to také dostala a v pořádné dávce. Ze začátku jsem si myslela, že je to pro mě až přespříliš. Ale pak se začal pomalu rozvíjet romantický příběh a už jsem byla ztracená ve vánoční vísce společně s Emmie a Samem. A co na tom, že děj je předvídatelný. Já si knihu užila ❤

Ivuska.09
21.12.2020 5 z 5

Po loňské knize Vánoční tábor už jsem dobře věděla, do čeho s touto autorkou půjdu. Ano, je to plné klišé, světýlek, vánočních dekorací a podobných věcí, ale je to krásný příběh s nezapomenutelnou vánoční atmosférou. Pokud se chcete vánočně naladit, rozhodně knihu doporučuji.

Lenka339
21.12.2020 5 z 5

Nádherný vánoční příběh. Čte se rychle a naladí Vás na Vánoce :-)

cecetka
21.12.2020 3 z 5

Nenadchne - neurazi. Klasicka romantika, jen zasazena do ptedvanocniho obdobi.

petulkapeta
20.12.2020 4 z 5

Nádherný romantickou vanocni příběh...libil se mi a měl kouzlo vánoc...

kudrdlinka
19.12.2020 3 z 5

Tohle je opravdu knížka plná vánoční romantiky a hlavně úplně všeho vánočního. Na mě toho bylo až dost, skoro to kapalo z každé stránky. Ale to se dalo čekat, takže jako vánoční naladění dobrý.

lusitta05
18.12.2020 3 z 5

No fakt trošku veľa Vianoc, ale na dobrú pohodu, môže byť.

Matita310
18.12.2020 5 z 5

Krásná vánoční knížka.

Knižní střípky
18.12.2020 4 z 5

Jelikož mám za sebou z loňska již autorčinu předchozí knihu, tak jsem věděla, co mě čeká. Tato kniha je pro opravdu veliké milovníky Vánoc a hlavně pro milovníky Vánoc, kterým nevadí ty americké, protože zde je toho vánočního fakt strašně moc. Pokud Vám tedy toto nevadí, tak je to ta pravá vánoční kniha pro Vás. Samozřejmě, že pozorný čtenář velice rychle odhadne, jak příběh skončí, ale jedná se o druh literatury, u kterého neočekávám nějaký objevný a dechberoucí příběh, jen naprostý odpočinek relax a pohodu a té je tady opravdu spousta. Já vánoční knihy již léta letoucí sbírám a čtu. A i když mám nade všechno ráda ty naše klasické české Vánoce, na které nedám dopustit, moc ráda si čtu i o těch amerických. Já jsem spokojená a vánočně naladěná snad ještě více než jsem byla.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

Bell@
17.12.2020 3 z 5

Knížka se mi celkem líbila. Byla plná vánoční atmosféry i aktivit, které se dají před Vánoci podnikat. Pouze hlavní hrdinka mi k srdci moc nepřirostla, působila až moc "dokonale". I tak se tu však našly fajn postavy jako Sam nebo Ruby.

Liduka
17.12.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Byla nabytá vánoční atmosférou a oba hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Ty jejich společné aktivity bych také chtěla zkusit :-)

DivaTerka
16.12.2020 5 z 5

Od začátku víte, jak to dopadne...ale přesně to mě na tom bavilo. Kniha je záležitost na dva dny čtení, krásně oddechová, plná všech vánočních kýčů, jaké si umíte představit :) Čte se opravdu krásně a příběh je kouzelný. Doporučuji na oddech od krváků, thrillerů a náročné literatury :)

denikknihovnice
15.12.2020 5 z 5

On Hallmark už vydává i knižně? To bylo první, co mě při čtení této knihy napadlo. Přesně tak totiž titul působí. Dokonalé americké Vánoce plné milionů stromků, věnců, sobů, světýlek a ozdob doplněné pečením cukroví a horkou čokoládou s marshmallow. Prostě dokonalý duch Vánoc v hlavní roli s popelkou, jež najde svého prince. Autorka se navíc originálně inspirovala vlastním dětstvím a vše vystavěla na vánoční honbě za pokladem, jež hlavním hrdinům pořádně zamotá hlavu. Ano, žádnou velkou literaturu od toho nečekejte a pokud nemáte rádi slaďáky, rozhodně po ní nesahejte. Pokud jste však ten typ, co o Vánocích zaleze pod deku s hrnkem kakaa a sleduje ty roztomile kýčovité romance od Hallmarku, tohle je kniha přesně pro vás!

hana1039
14.12.2020 5 z 5

Tahle knížka vás opravdu naladí do vánočního ducha :-), pokud si chcete odpočinout od napětí, tak toto je to pravé... Jednoduchý příběh naplněný všemi způsoby všeho vánočního :-)), ale svůj účel splní.. Veselé Vánoce!!!

RockMartina
13.12.2020 5 z 5

Kouzelná romance díky které jsem si zamilovala Vánoce ještě víc :) V adventním čase velmi ráda čtu vánoční příběhy a vím, že tento příběh si ráda přečtu znovu. Bude to má nová vánoční tradice :)

Vánoce romantika

Karen Schaler