Vánoční tábor

Vánoční tábor https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413428/bmid_vanocni-tabor-UAa-413428.png 4 325 110

Vánoce. Nastrojený stromeček, voňavé cukroví, šňůry bílých světýlek, dárečky, koledy… Na tyhle věci si Haley Hansonová nepotrpěla. Vánočním šílenstvím opovrhovala a svátky už mnoho let trávila pracovně v Karibiku. Hlavním cílem i náplní života pro ni byla kariéra v reklamní agentuře. Až do chvíle, kdy ji šéf kvůli lukrativní zakázce poslal na týdenní pobyt v malebné horské chatě, aby se tam ve Vánočním táboře „nakazila“ svátečním duchem. Haley si umínila tu nepříjemnou povinnost odbýt, jak nejrychleji to půjde, a vrátit se zase k práci. Jenže jak už to bývá, ne všechno vyjde tak, jak si člověk plánuje, a navíc – o Vánocích se někdy splní i přání, která si člověk ani netroufá přát…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Christmas Camp + Christmas Camp Wedding , 2019

Mufka
12.04.2022

Ke knize jsem se dostala až pár měsíců po Vánocích, možná proto jsem měla trochu problém se začíst. Poté jsem se ale do děje dostala, je samozřejmě předvídatelný, ale zároveň milý, oddechový. Trochu navíc pro mě byla část Svatba na Vánočním táboře, ale poté, co se objevila postava Trishy, to bylo trochu zajímavější.

janasim
15.03.2022 5 z 5

Od začátku do konce budete vědět, kam déj směřuje, vánoční kýč a klišé nemá šanci se schovat, ale... To bylo tak krásně uklidňující... Žádný stres, nervy, shon. Pouze vánoční pohoda na každé stránce. Toto jsem opravdu potřebovala, srdíčko se mi tak radovalo, cukroví se jedlo, kakao vařilo...
Já chci taky do vánočního tábora, nosit vánoční svetry, hrát vánoční hry, zdobit stromky, péct cukroví, sáňkovat,... To bych si uživala. Tak možná příští rok.

PeťulaV.
28.01.2022 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila už před Vánoci, ale jak už to tak bývá, vánoční přípravy, stres, plno práce, málo času a nakonec jsem se k ní dostala až teď. Je to krásný vánoční příběh plný lásky, vánočních tradic, ozdob, sváteční atmosféry, dobrot a nechybí ani romantika. Pro romantické duše, co si v tomto čase potřebují odpočinout, nasát trochu té vánoční atmosféry a nechat se zahřát u srdíčka, je tato knížka naprosto perfektní. Zamilovala jsem si snad všechny postavy i včetně miláčka Maxíka a bylo mi s nimi při čtení opravdu hezky. Přídavek na konci už by nemusel být až tak "roztažený", ale jinak moc fajn. Je to jedna z těch knížek, ke které se chci určitě znovu vrátit a už teď se moooc těším na další vánoční příběh od této autorky. Doporučuji :o)

FoxFox
17.01.2022 3 z 5

Pokud jste milovnice oddechových romancí, Vánoční tábor se Vám myslím bude líbit. A když ho budete číst ve vánočním období, zachumlané pod dekou, s hrníčkem horké čokolády v ruce a zasněženým večerem za oknem, určitě si přijdete na své.
Za mě bych uvítala lepší rozpracování charakterů postav, raději než zdlouhavé popisy veškerých vánočních ozdob až do posledního detailu.

Hatshepsut
28.12.2021 4 z 5

Vánoční oddechovka o tom, jak se z Haley (Grinche ) stane opět příznivec Vánoc! Příjemné čtení, sympatické postavy a stylové vánoční prostředí. Klidně bych se svojí rodinou takový tábor navštívila. Rozhodně bych si to užila!

RockMartina
26.12.2021 5 z 5

Knihy od Karen Schaler začínají patřit k mé vánoční tradici. Každé Vánoce trávím s její knihou a vím, že vždycky dostanu to, co potřebuji. Sladkou vánoční pohádku pro dospělé, která pohladí po duši. Snad se těchto vánočních příběhů bude držet i nadále.

Renike
21.12.2021 5 z 5

O Vánocích co k té knize dodat? Byla to dokonalá. Když jsem se dostala k 70% jsem si říkala, že teď má kniha končit..a ona končila. Co dál teda bude? Vánoční recepty? Ale pak jsem uviděla anglický originální název knihy..a vše bylo jasné. Sladké jako cukroví :)

ivetapl
21.12.2021 3 z 5

Říkejme si co chceme, ale Vánoci jsou tu už zachvilku. ️
A k Vánocům patří vánoční knihy.
Přiznám se, že jsem až do letošního roku nepřečetla žádnou vánoční. Až první Vánoční lásky od Vi Keeland a Penelope Ward. A ty vám doporučuji!

A teď k této knize.
Námět na knihu mi přijde naprosto úžasný! Okamžitě bych do vánočního tábora chtěla jet.

Hyley byla... Štvala mě tím, jak se k táboru stavila. Mít to rychle za sebou a hurá domů a zpět k práci! Závislá na mobilu a PC - kvůli práci...Neuměla si už užít vánoce... Mrzelo mě, jak to všechno chtěla mít z krku... A ovšem, jak se dalo čekat, zamiluje se... ️
No a Jeff, syn Bena - majitele táboru, bude doufat, že Hyley vánočního ducha opět najde. V knize je jejich jiskření krásně vidět. Je tu opět přeslazený konec, ale to podle mě k těmto knihám patří. Líbí se mi tradice, které se v knize objevují. V takovém místě by si Vánoce užil snad každý z nás.

Knihu bych si užila opět více, kdyby byla v ICH formě. Ale užila jsem si ji i tak dost. ️ Kniha nemá vyloženě epilog, ale takový bonusový příběh - Vánoce ve vánočním táboře. A to by tam za mě ani být nemuselo... Zbytečně prodloužená kniha.
Ovšem co je podle mě úžasné, tak že kniha obsahuje recepty z vánočního tábora i ,,návod" na hry.

Takže na nasání vánoční atmosféry knihu určitě doporučuji, ale berte to spíš jako odpočinkové čtení.

Marketaparketa
18.12.2021 4 z 5

Teď před vánoci...velmi pěkné. Prostě vánoční. Asi v létě bych to nečetla.

nicole1990
17.12.2021 5 z 5

Opět moc krásná knížka s vánoční tématikou. Vánoční tábor si nejde nezamilovat. Je to taková skvělá oddechovka.

petulkapeta
07.12.2021 5 z 5

Hned bych si tam přála být. Tohle je prava kniha na navozeni Vanoční atmosfery. Krasna a skvěla s romantickým přiběhem.

Linda007
07.12.2021 5 z 5

Krásná vánoční oddechovka.

hana1039
06.12.2021 5 z 5

V těchto knížkách s vánoční tématikou se prostě nedá nic moc vytknout, protože víme,že nás čeká hodně ozdob, cukroví, stromečků a taky sněhu :-), a hlavně zamilování dvou spřízněných duší... Takže Veselé Vánoce všem!!!

Marfuška89
04.12.2021 5 z 5

Já tuto aurorku začínám milovat . Její knihy jsou opravdu vánoční a kouzelné ️.
Miluji Haley, Jefa, všechny a všechno na Vánočním táboře . Zbožňuju, jak se Haley postupně zamilovává do vánoc a užívá si to. A Jef je k sežrání .
Ano, uznávám, že je to místy kýčovité, ale to k vánocům prostě patří.
Už jsem od autorky četla Jak si zamilovat vánoce a obe knihy prostě miluji .

bupilla
02.12.2021 4 z 5

Toto bolo krásne, sladučké ako vianočný medovníček, milé, plné útulnosti a vianočnej atmosféry... páčilo sa mi to, upokojilo ma to... pekné čítanie :)
Kniha od tejto autorky "Jak si zamilovat Vánoce" sa mi páčila ešte viacej a aj tretiu knihu od autorky už mám doma a teším sa na ňu :)
A nádherná obálka plná svetielok ako bonus :)

SmisekIvuska
22.11.2021 4 z 5

Příběh je hodně předvídatelný, ale už podle názvu "vánoční" se to dá očekávat :-) Pro jednoho kýč, pro druhého natěšení na sníh a celkovou vánoční atmosféru. Jako oddechovat s vánoční tématikou je to super :-)

KSarlota
16.08.2021 4 z 5

Hooodně odpočinkový vánoční příběh, u kterého je hned každému jasné, jak asi skončí. Nicméně vánoční atmosféra je zde popsána opravdu dokonale a pokud někdo hledá romantický vánoční příběh určitě nesáhne vedle

knihomol1985
12.02.2021 3 z 5

Zdlouhavé čtení ale i přesto ,,doporučuji,,

Dragounova96
20.01.2021 3 z 5

Kýčovité, hrozně zdlouhavé. Nemohla jsem knihu za boha dočíst.

JessieEx
19.01.2021 2 z 5

Chtěla jsem nějakou nenáročnou romantickou oddechovku, ne že ne... Ale tohle byl zkrátka kýč jak bič.
Neočekávám ani, že by mě taková kniha měla překvapit... Ale tady bylo předvídatelné naprosto vše. Tak samozřejmě, že se ústřední dvojice dá dohromady, to je jasné, ale: jak dopadnou tábory, její zakázka, dům rodičů, Ben, Kate... vsechno všecičko je tak moc průhledné, že se při čtení ptáte sami sebe, proč s tím autorka dělá tajnosti.

Jedna věc mě mile překvapila: když jsem ještě nebyla ani na str. 300 a byl konec :) Bohužel ale následovala povídka, kterou jsem vyloženě přetrpěla. Nebýt té povídky, dala bych tři hvězdičky. Dám dvě a půl za to, že mě čtení tak z 20% bavilo a za dokonalého Jeffa :)
Bohužel Hailey byla příšerná a "napřesdržku". Že autorka miluje romantické filmy z Hallmarku, tedy všechny stejné jak přes kopírák, to se nemusela ani přiznávat. Tento příběh je jak jeden z nich.
A nemyslím si, že mé negativní hodnocení souvisí s tím, že je leden. Venku pořád sníh, já tu atmošku stále cítím a zrovna Vánoce byly to, co mi na knížce vadilo nejmíň :)