monika0356 monika0356 komentáře u knih

Závěj Závěj C. J. Tudor

Toto tema nepatri mezi me oblibene, ale i tak jsem knihu docetla a ke konci uz me to i trosku bavilo :)

20.04.2024 3 z 5

Tak tohle byl silny pribeh. Od ted, kdykoliv uvidim znovu Pratele, budu se na to uz divat trosku jinak. Moc me mrzi, jak to nakonec dopadlo.

24.02.2024 5 z 5

Ďáblové jsou tu Ďáblové jsou tu Louise Penny

Jako vzdy skvele cteni od ktereho se nejde odtrhnouti kdyz mi chybela vesnicka, bylo to mile zpestreni a tesim se na dalsi pribeh.

18.02.2024 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Tak toto se hodne povedlo!! Skvely pribeh, po dlouhe dobe sympaticti hlavni hrdinove, za me rozhodne stoji za precteni.

07.02.2024 5 z 5

Prodloužený víkend Prodloužený víkend Gilly Macmillan

Mne se kniha libila, precetla sem ji za jeden den. Do posledni chvile sem si nebyla jista, kdo je hlavni padouch..

28.01.2024 5 z 5

Vánoční přání Vánoční přání Karen Schaler

Tohle uz bylo na me trosku moc, ale kdyz se to tyka Vanoc, vse je dovoleno. Svuj ucel to splni :)

21.01.2024 5 z 5

Královská vánoční pohádka Královská vánoční pohádka Karen Schaler

Krasna vanocni romantika, jak je u me znamo, na romanticke knihy si nepotrpim, ale k Vanocum to tak nejak patri i u me :)

13.01.2024 5 z 5

Vánoce mezi knihami Vánoce mezi knihami Rachel Burton

V obdobi Vanoc mam tyto knihy a pribehy proste rada. Mile to bylo.

05.01.2024 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Miluju, miluju a miluju kazdy dil vic a vic. Tento byl teda celkem drsny, ale nedalo se prestat cist. Tesim se na dalsi dil.

11.12.2023 5 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Sloan mi zacina trosku vadit, jak na vsechno prijde, jak si dela vse po svem a vzdycky vyvazneje to takove dost nerealne. Kazdopadne pribeh dobry, je to neco jineho a rozhodne se to da cist.

08.12.2023 4 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Tento dil se mi libil vic, nez prvni.

27.11.2023 4 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Zajimavy pribeh, o potapeni neznam zadne detektivky, takze neotrele tema a za me se to povedlo a jsem zvedava na dalsi dil.

20.10.2023 3 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Opet ctivy pribeh, akorat konec uz byl na me trosku moc, ale cetlo se to pekne.

04.09.2023 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Miluji to! Tesim se na dalsi dil(y).

02.08.2023 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Jakoby asi to ve finale nebyla spatna knizka, jen mi chvili trvalo ji precist :) pribeh jiny nez jsem byla zvykla u pana Freemana, ale ve finale se mi to celkem libilo.

13.06.2023 3 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

No. Ze zacatku me kniha moc nechytla, ale cist se to dala, tak jsem cekala, co se z toho vyvine a konec teda prekvapil, ale byl to az konec, no.

23.05.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Koukam, ze to bude asi dalsi nekonecna serie, ale asi mi to vubec nevadi :) tym Eriky beru uz skoro jako sve zname :))

17.05.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Skvele cteni, knihy se ctou samy, urcite doporucuji precist celou serii.

09.05.2023 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Bozi! Miluji tyto knihy, ale Erika mi zatim neni uplne sympaticka :)

25.04.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Od zacatku jsem mela podezreni na osobu, ktera ve finale s tim mela hodne spolecneho. Ctive az moc, zmakla jsem to za 2 dny :)

16.04.2023 5 z 5