monika0356 monika0356 komentáře u knih

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

To byla ale hezká knížka! Líbí se mi, když se příběh vypráví z pohledu přítomnosti a minulosti...Čtu trošku jiný žánr, ale tohle se mi teda sakra líbilo.

30.01.2020 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Vcelku dobre napsana kniha, pro me takova oddychovka, cetla se mi moc dobre.

21.01.2020 4 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Tento autor prostě umí psát!!! Přečteno jedním dechem, teď jen čekat na další díl...

16.01.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha se mi líbila, četla se rychle a s každou další stránkou jsem byla zvědavější. Hannah mě přímo vytáčela doběla, ale to je asi dobře :) jinak závěr jsem čekala víc zapeklitější ale i tak to bylo dobré čtení.

12.01.2020 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krasny i smutny pribeh zaroven.

07.01.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Mně se kniha velice líbila, jelikož jsem jí dočítala kolem půlnoci, musím přiznat, že jsem se i trošku bála :)

03.01.2020 5 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Miluji tuto sérii knížek, tak hrozně hezky se to čte, že to snad ani není možné :) konec velmi smutný, opravdu mě to zasáhlo...jsem zvědavá, zdali budou ještě další díly.

29.12.2019 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Za me zatim nejslabsi dil, nenutilo me to cist dal a dal jak jsem byla zvykla u predeslych dilu.

04.12.2019 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Předchozí knihy jsem přečetla jedním dechem, tuto jsem klidně odkládala. Čekala jsem trochu víc, ale i tak mě zajímalo kdo vraždí..

12.10.2019 4 z 5

Šerif z Thunder Pointu Šerif z Thunder Pointu Robyn Carr

Není to můj žánr, ale dalo se to přečíst, na mě moc nereálné :)

06.10.2019 4 z 5

Městečko Thunder Point Městečko Thunder Point Robyn Carr

Pro mě hodně velká oddychovka, ale líbilo se mi to svým způsobem :)

29.09.2019 4 z 5

Kudy vchází světlo Kudy vchází světlo Louise Penny

Já tuhle sérii prostě miluju. Úžasné pohodové čtení pod dekou a s čajem v ruce :)

18.09.2019 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Zajímavý příběh, dobře se mi to četlo a byla jsem zvědavá jak to dopadne.

08.09.2019 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Chytlavý příběh, přečteno jedním dechem, za mě rozhodně spokojenost :)

01.09.2019 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Trosku jiny salek caje, ale za me celkem originalni napad. Cekala jsem ale, ze se zactu a nebudu chtit prestat, ale nestalo se tak :)

14.07.2019 4 z 5

Vražda v ulici Black Swan Vražda v ulici Black Swan Andrea Penrose

Taková pro mě oddechovka, nenadchne ale ani neurazí.

03.07.2019 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Zajímavé pokračování knihy Noční pták...přečteno téměř jedním dechem, příběh se mi líbil a konec mě docela překvapil.

01.07.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha mě bavila, stejně jako předchozí Šelma.

12.06.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Přečteno na jeden zátah, chvilkami to bylo už trošku moc překombinované, ale nutilo mě to číst dál a dál..

12.06.2019 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Velice mě bavilo tuto knihu číst, každá jediná stránka mě bavila. To se mi dlouho nestalo, abych se těšila na každou chvilku kdy ji vezmu do ruky. Doporučuji

30.05.2019 5 z 5