monika0356 monika0356 komentáře u knih

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Nadherny pribeh, neni co vic dodat.

11.05.2019 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Přečetla jsem hlavně kvůli tomu, abych se dozvěděla co se tedy doopravdy stalo na grilovačce a celkově mezi všemi postavami, ale přišlo mi to zbytečně zdlouhavé, štvaly mě pořád náznaky, že kvůli tomu co se stalo atd. a pořád nic jsem se nedozvěděla :)

04.05.2019 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Není to úplně můj žánr, ale kniha mě velice zaujala, z toho co se dělo v sirotčinci mi bylo až smutno, hrůza, že tohle někdo dokázal udělat dětem. Doporučuji k přečtení.

19.04.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Tak tohle byla jízda...nešlo se odtrhnout. Tento typ knížek čtu často, ale musím říct, že tady u toho příběhu mi z některých pasáží bylo až zle, při představě, že se to doopravdy děje...a ten konec...no asi nás čeká další kniha.

10.04.2019 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Mě teda tato kniha hrozně bavila, přečetla jsem jí víceméně jedním dechem a ta zvědavost jak to teda nakonec bude mi málem nedala spát.

05.04.2019 5 z 5

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Kniha se mi četla dobře i když chvilkama mi to přišlo trošku přehnané, ale začetla jsem se, takže za mě super :)

03.04.2019 5 z 5

Poslední deska Poslední deska Andrew Cartmel

Zajímavé téma, ale za mě už druhá půlka celkem zbytečná.

25.03.2019 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Bylo to zase něco jiného než obvykle čtu, ale svým způsobem se mi ta kniha líbila. Nepřečetla jsem jí jedním dechem, ale hrozně jsem Yasmin a Ruby fandila :)

11.03.2019 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Velice zajímavá knížka, nad kterou jsem musela hodně přemýšlet...ale ne zase moc, aby se člověk nezbláznil :) za mě určitě 5 hvězdiček, nemohla jsem se odtrhnout.

28.02.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Loutkar se mi libil mnohem vic nez Hadrovy panak. Asi to bylo tim ze tam nefiguroval Wolf, ktery mi je vice nez nesympaticky :)

26.02.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha se da precist, ale musim rict ze jsem asi ocekavala vic :) uplne me to nepohltilo.

24.02.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Kniha přečtena za jedno odpoledne, hezky a rychle se četla, nevěděla jsem. Za mě 4 hvězdičky :) předchozí kniha se mi líbila o malinko víc.

22.02.2019 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se cetla velice dobre, zajimavy napad a konec jsem necekala. Za me urcite doporuceni.

19.02.2019 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Kniha rozhodne stoji za precteni. Libilo se mi tema i to ze je to v podstate ze zivota. Byla jsem velice zvedava jak to nakonec dopadne :)

13.02.2019 5 z 5

Krásné tajemství Krásné tajemství Louise Penny

Jsem zvědavá jaké bude pokračování :)

03.02.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Možná jsem čekala trošku jiný příběh, ale každopádně kniha mě strhla a byla jsem napnutá kdo to teda nakonec je, zvíře či člověk :) četlo se mi to dobře i když tam na mě bylo celkem dost odborných termínů, ale dalo se to zvládnout :) doporučuji.

18.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha prectena za jedno odpoledne. Proste me zajimalo jak to cele bylo, debutem roku bych to asi nenazvala, urcite jsem cetla lepsi knizky, ale i tak se mi kniha libila.

13.01.2019 4 z 5

Velká kniha vánočních detektivek a záhad Velká kniha vánočních detektivek a záhad Otto Penzler

Darek k vanocum, ktery me rozhodne nezklamal. Pribehy me bavily a mely tu spravnou vanocni atmosferu :)

12.01.2019 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Taková krásně smutná kniha :) líbila se mi, přečteno téměř jedním dechem.

29.12.2018 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha me naprosto dostala, byla jsem napnuta od zacatku az do konce. Doporucuji vsem co maji radi tento typ knizek :)

15.12.2018 5 z 5