Šílené výčitky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novinka od autorky Sedmilhářek a Manželova tajemství je konečně tu! Pedantská účetní Erika a bohémská violoncellistka Clementine toho mají společného jen málo, ale přesto jsou prakticky odjakživa nejlepší kamarádky. Jenže zatímco bezdětná Erika by pro Clementine strčila ruku do ohně, nábožně lpí na každém slovu své kamarádky a s oblibou jí radí, jak vychovávat dcery, Clementine se do téhle role nechala kdysi vmanévrovat svou soucitnou matkou a po většinu času jí ta její otravná obdivovatelka pořádně leze na nervy. A pak je jednoho krásného, slunečného dne pozve obě i s jejich manžely, Samem a Oliverem, Eričin soused na grilování. Co se na nějaké obyčejné garden party mohlo přihodit tak strašného, že teď všichni litují, že pozvání přijali? A hlavně – čí je to vina?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353246/silene-vycitky-4zR-353246.jpg 3.5763
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Truly Madly Guilty

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (248)

Kniha Šílené výčitky

Přidat komentář
martiline
27. srpna

Autorčin styl psaní mám ráda. Ale ze začátku mi kniha moc nepřirostla k srdci. Vytrvala jsem a zhruba v půlce mne to začalo i bavit. Dávám 5*, ale není to jeden z nejlepších románů Liane Moriarty.

Clara_C
26. srpna

Což o to, četlo se to dobře, ale pod kůži se mi knížka úplně nedostala, vše klouzalo po povrchu, něco tomu prostě chybělo.
Jistě, každý, kdo neměl ideální dětství, si nese stigma celý život, každý se s tím vyrovnává po svém, leč tady mi to nepřišlo úplně účelné a knížka jako celek u mně úplně neobstála.


Kwacenka123
24. srpna

Špatná knížka to není, ale znovu bych do ní nešla. Mám ráda autorky styl psaní, ale tohle úplně nebylo to pravé.

zimolka
23. srpna

Zatím nejslabší kniha od této autorky.Kdyby byl příběh o sto stran kratší,tak by se nic nestalo.

lenka31
15. srpna

Děj knihy zpočátku velmi pozvolný, po zjištění,co se na tom grilování stalo, kniha dostává spád, osudy hrdinů opět zajímavě propojeny.

Šárka345
11. srpna

Pěkný příběh, hezky se to čte :0))

zuzi.kovar
08. srpna

Naprosto báječná kniha od oblíbené spisovatelky. Po přečtení zdejších recenzí jsem čekala velký průšvih, ale líbilo se mi to daleko víc než do nebe vychvalované Sedmilhářky. Takové zamyšlení nad výčitkami, které si mnohdy iracionálně vytváříme a které potom ovlivňují kvalitu našeho života.

Nunynka
05. srpna

Začátek byl takový nudnější a už jsem se nemohla dočkat,kdy už se konečně dozvím,co že se to vlastně stalo na tom grilování. Ale od půlky se mi kniha líbila víc a víc.

1 ...

Doporučujeme

Darker
Darker
Kráska a netvor
Kráska a netvor
Tajemství porodních bab
Tajemství porodních bab
Ostrov poslušnosti
Ostrov poslušnosti