Šílené výčitky

Novinka od autorky Sedmilhářek a Manželova tajemství je konečně tu! Pedantská účetní Erika a bohémská violoncellistka Clementine toho mají společného jen málo, ale přesto jsou prakticky odjakživa nejlepší kamarádky. Jenže zatímco bezdětná Erika by pro Clementine strčila ruku do ohně, nábožně lpí na každém slovu své kamarádky a s oblibou jí radí, jak vychovávat dcery, Clementine se do téhle role nechala kdysi vmanévrovat svou soucitnou matkou a po většinu času jí ta její otravná obdivovatelka pořádně leze na nervy. A pak je jednoho krásného, slunečného dne pozve obě i s jejich manžely, Samem a Oliverem, Eričin soused na grilování. Co se na nějaké obyčejné garden party mohlo přihodit tak strašného, že teď všichni litují, že pozvání přijali? A hlavně – čí je to vina?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353246/silene-vycitky-4zR-353246.jpg 3.5763
Vydáno, Ikar (ČR)

Truly Madly Guilty

Kniha Šílené výčitky

martiline

Autorčin styl psaní mám ráda. Ale ze začátku mi kniha moc nepřirostla k srdci. Vytrvala jsem a zhruba v půlce mne to začalo i bavit. Dávám 5*, ale není to jeden z nejlepších románů Liane Moriarty.

Clara_C

Což o to, četlo se to dobře, ale pod kůži se mi knížka úplně nedostala, vše klouzalo po povrchu, něco tomu prostě chybělo.
Jistě, každý, kdo neměl ideální dětství, si nese stigma celý život, každý se s tím vyrovnává po svém, leč tady mi to nepřišlo úplně účelné a knížka jako celek u mně úplně neobstála.

Kwacenka123

Špatná knížka to není, ale znovu bych do ní nešla. Mám ráda autorky styl psaní, ale tohle úplně nebylo to pravé.

zimolka

Zatím nejslabší kniha od této autorky.Kdyby byl příběh o sto stran kratší,tak by se nic nestalo.

lenka31

Děj knihy zpočátku velmi pozvolný, po zjištění,co se na tom grilování stalo, kniha dostává spád, osudy hrdinů opět zajímavě propojeny.

Šárka345

Pěkný příběh, hezky se to čte :0))

zuzi.kovar

Naprosto báječná kniha od oblíbené spisovatelky. Po přečtení zdejších recenzí jsem čekala velký průšvih, ale líbilo se mi to daleko víc než do nebe vychvalované Sedmilhářky. Takové zamyšlení nad výčitkami, které si mnohdy iracionálně vytváříme a které potom ovlivňují kvalitu našeho života.

Nunynka

Začátek byl takový nudnější a už jsem se nemohla dočkat,kdy už se konečně dozvím,co že se to vlastně stalo na tom grilování. Ale od půlky se mi kniha líbila víc a víc.

Darker
Darker