Tváře noci

Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže. Avšak v den, kdy zemřel její mladší bratr, se Sophiin soukromý i profesní život rozpadl na kusy. Zatímco se snaží přežít další den, rozhodne se – nyní coby reportérka krimi rubriky London Heraldu – vyzpovídat svědky brutální vraždy malého chlapce. Přitom se seznámí s vyděšenou ruskou modelkou Natalijí, která ví evidentně víc, než je ochotná Sophii prozradit. Když je potom v předvečer londýnského Týdne módy v luxusním hotelu nalezeno Natalijino zohavené tělo, Sophie si bolestně uvědomuje, že mohla děsivému činu zabránit. Sžíraná pocitem viny se po hlavě vrhá do zářivého, ale krutého módního světa, jehož odvrácenou tvář ovládají drogy, ničivá tajemství, prostituce a vydírání. Stopy vedou Sophii k překvapivému zjištění, že klíč k nalezení pachatele leží hluboko v minulosti, ve dvacet let starém případu vraždy jiné dívky. A nevypočitatelný, sadistický vrah zatím vyčkává, aby mohl udeřit znovu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369778/tvare-noci-PyA-369778.jpg 3.9101

Sophie Kent 1.

Detektivky, krimi, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Mystery Press

Breaking Dead, 2016

Kniha Tváře noci

Prateri

Novináři, modelky, zneužívání, smrt - to zde najdete.
Novináři se svými praktikami pomoci někdy šlápnou na kuří oko, někdy šlápnou vedle. Honba za senzací, aby byli první, kteří budou "pravdivě informovat"(což mně je v reálu úplně ale úplně jedno, čí informace ke mně dorazí jako první). Svět modelek je zde drsný, do toho lidé, jejichž charakter je na nule a máme knížku Tváře noci.

FillaSFC
27.12.2020

Nemastné, neslané. Nic, na co si za půl roku vzpomenete. Jako ukrácení doby čekání na vánoční nadílku nového čtiva ale jakž takž dostačující. :-)

MakiMel
01.09.2020

Thrillery obzvláště nevyhledávám, ale tento mi svým prostředím i rychlostí a jakousi uvěřitelností sedl. Takže rozhodně můžu doporučit.

mommy
03.06.2020

super kniha

Didi15
21.04.2020

Možná průměrný příběh ,ale mně se to četlo dobře a tak vlastně s ničím nemám extra problém:)

amurek
20.01.2020

Příběh o novinářce, která se snaží za každou cenu pro své noviny získat exkluzivní informace a být vždy krůček před policií při objasnění vražd modelek. Pravda, do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah, ale přišlo mi to překombinované a nevěrohodné. Za mě průměr...

Janík511
14.01.2020

Kniha se čte celkem dobře, jen děj by mohl být lépe zpracován, neboť místy jsem ztrácela přehled. Není to ovšem kniha, na kterou si za rok vzpomenu. Neurazí, ale ani nenadchne.

knihomolkadorfa
11.12.2019

Nějak jsem se nemohla začíst ... hlavní hrdinka mi byla hooodně nesympatická. Myslím, že na toto téma je spousta lepších detektivek.