Dokonalá

Bestsellerová autorka Gilly Macmillanová přichází po Spálené obloze s novým znepokojujícím psychothrillerem. Pro všechny, kteří ji znají, je Zoe Maiseyová – dětský génius a hudební senzace – jednoduše dokonalá. Jenomže před několika lety zavinila Zoe tragédii. Svůj trest si odpykala a teď je zase volná. Matka a otčím ji a jejího nevlastního bratra všemožně podporují v jejich nadání ke hře na klavír. Ten den je čeká životní vystoupení. O půlnoci však Zoeyinu matku naleznou mrtvou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343067/dokonala-LXc-343067.jpg 3.7220

The Perfect Girl (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Kniha Dokonalá

Amy27

Napínavá a čtivá kniha. Přečetla jsem ji velmi rychle.

Dorry

Knihu jsem četla kvůli ČV a moc se mi líbila, byla napínavá a až do posledního slova jsem čekala, že se ještě něco zvrtne a on ono se ........ Zkusím od autorky určitě další.

Ellise

Nejdřív jsem si přečetla hodnocení a nic moc jsem nečekala. Bylo to tak půl na půl. Byla jsem ale mile překvapena, kniha se četla dobře, měla spád a nevadili mi ani vsuvky z minulosti. celý den jsem se těšila jak to dopadne a ale konec mně ani moc nepřekvapil.

Agatha84

Po Spálené obloze jsem chtěla ochutnat i další autorčinu knihu,s politováním však konstatují,že nedosahovala vytyčených kvalit. Začínala jsem na hodnocení 5*,které postupně díky nejspíše zbytečnému prodlužování děje postupně klesaly. Zpočátku to bylo skvělé vykreslené napětí s jednoznačnou patologii rodiny,časem však někam naprosto vyprchalo. No a ta dějová linka se Samem se mi zdála být obzvláště zbytečná. Tak třeba zase příště,u jiné knihy.

monika0356

Mě teda tato kniha hrozně bavila, přečetla jsem jí víceméně jedním dechem a ta zvědavost jak to teda nakonec bude mi málem nedala spát.

Lennji

Na knihu jsem se moc netěšila, po přečtení komentářů a hodnocení tady na Databázi. Ale příjemně mě překvapila! Četla se hezky, rychle, svižné tempo od začátku do konce, postav tak akorát, aby se čtenáři nepletli a napínavé do poslední kapitoly, s překvapivým koncem. Za mě doporučuji

Sumatrae

Musela jsem se do cteni nutit Stale jsem ocekavala, kdy se dej rozjede, ale bylo to utahane a tak nejako bez jiskry, predvidatelne Napad dobry, postavy mi byly docela sympaticke, libilo se mi, ze to bylo psane pohledem vice postav, ale chybelo mi tu napeti

RADOST

Kniha tedy dokonalá nebyla a byla velmi zdlouhavá. Poučila však, jak nesmyslné je o dokonalost usilovat za každou cenu. A jak jednoduché je dokonalost nabourat třeba lží. Je to kniha o hledání východiska.