Velká kniha vánočních detektivek a záhad

Velká kniha vánočních detektivek a záhad je originálním dárkem pro všechny fanoušky kvalitních detektivních příběhů. Knížka obsahuje 25 pečlivě vybraných povídek od nejlepších světových mistrů detektivního žánru, jako je Agatha Christie, sir Arthur Conan Doyle, Ed McBain, Isaac Asimov, Robert Louis Stevenson a řady dalších autorů. Všechny příběhy spojuje magická vánoční atmosféra. Při čtení knížky tak zažijete kouzlo Vánoc s nádechem zločinu na různých místech a v rozličných dobách. Knížka navíc obsahuje originální tematické ilustrace, které vytvořila Markéta Stará. Vánoce a zločin, kouzelná atmosféra a napětí. Velká kniha vánočních detektivek a záhad představuje soubor těch nejlepších vánočních detektivek, jaké kdy byly sepsány....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/393565/velka-kniha-vanocnich-detektivek-a--WyH-393565.jpg 4.48

The Big Book of Christmas Mysteries

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Familium

Kniha Velká kniha vánočních detektivek a záhad

denča1000

Ne všechny příběhy mě bavily, ale velká většina z nich, byla pěkná a bavily mě.

aktijnov

Hezké odpočinkové čtení. Nejen pro vánoční čas.

monika0356

Darek k vanocum, ktery me rozhodne nezklamal. Pribehy me bavily a mely tu spravnou vanocni atmosferu :)

jiri77
29.12.2018

Pěkně upravená kniha ,kde před každou povídkou je lehké seznámení s autorem co povídku napsal a s pěknou ilustrací na začátku povídky. Dvacet pět povídek je rozděleno do pěti žánrů -Klasické Vánoce-Veselé Vánoce-Vánoce S Láskou-Moderní Vánoce-Tajemné Vánoce. Mě se nejvíce líbili povídky ze souboru Tajemné Vánoce a Klasické Vánoce, Nejhorší povídka pro mě asi byla Vánoční večírek s kterou jsem se opravdu popral.Kniha určitě zpříjemní vánoční čas a utvoří tu pravou pohodovou atmosféru.

amelie.m
17.12.2018

Lahůdka! :)

majda007
12.11.2018

Je to pěkně udělaný soubor vánočních příběhů. Konečně ilustrovaná kniha s detektivkami. Příběhy jsou pěkně vybrané a je to super dárek. Zatím jsem ji měla jen v ruce. Těším se, že si o ní napíšu Ježíškovi.