monika0356 monika0356 komentáře u knih

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Kniha mi asi rok ležela v knihovně, než jsem se k ní dostala. Na toto téma jsem ještě žádnou knihu nečetla, takže pro mě napinak od začátku až do konce. Super knížka, doporučuji.

01.12.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Mně se kniha líbila. Měla jsem v ní ze začátku taky trošku zmatek co se týče postav, ale pak jsem se začetla a přečetla za jeden den skoro celou :) za mě dobrý.

19.11.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

No ty kráso :) tahle knížka mě vážně dostala, četla jsem i Za zavřenými dveřmi a ta se mi moc líbila, tak jsem si říkala, zda druhá kniha bude taky alespoň stejně dobrá a myslím, že byla možná o trošičku lepší :) měla jsem podezření jak to dopadne, ale až tak jsem to nečekala. Doporučuji všemi deseti.

12.11.2018 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Takovou knížku jsem snad ještě nečetla, příběh do kterého jsem úplně propadla a ten konec...dojmulo mě to a to se jen tak nestává. Za mě plný počet :)

12.10.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tato knížka mě vážně dostala. Zajímavý příběh a celkem děsivý, když si to člověk představí.

01.10.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Nevedela jsem co od teto knihy cekat, jelikoz to neni uplne muj zanr, ale naprosto me uchvatila, precteno jednim dechem, krasny pribeh :)

21.09.2018 5 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Další díl "pejskařské" knížky mě opět uchvátil, byla jsem napnutá až do konce jak to dopadne.

20.09.2018 5 z 5

Prachy, prachy, prachy Prachy, prachy, prachy Evan Hunter (p)

McBain je prostě moje závislost :) další super knížka.

14.09.2018 5 z 5

Uloupená hvězda Uloupená hvězda Ed McBain

Opět se mi knížka líbila, mám toho Eda prostě ráda, jeho detektivky jsou mi sympatické :)

02.09.2018 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Zajímavé čtení, nic co by mi vyrazilo dech, ale líbilo se mi to, zase trochu jiné téma :)

30.07.2018 4 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Velice sympatická knížka, skupinu Kryštof mám ráda, chodím na koncerty, jezdím na Kempy. A paní Karin je mi taky sympatická, takže jsem nemohla vynechat přečtení této knihy a moc se mi líbila, těším se na další.

26.07.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knizku jsem precetla rychle, hlavne z duvodu abych zjistila jak to cele vubec bylo, ale Manzele odvedle bych rekla byla lepsi kniha :) ale i tak se cetla hezky a konec zajimavy.

22.07.2018 4 z 5

Harry Potter: Panoptikum postav Harry Potter: Panoptikum postav Jody Revenson

Další srdcovka :)

16.07.2018 5 z 5

Harry Potter: Rekvizity a artefakty Harry Potter: Rekvizity a artefakty Jody Revenson

Srdcovka :)

14.07.2018 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Zajimava knizka, prectena temer jednim dechem.

11.07.2018 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Opet vyborne cteni, tesim se na dalsi dil :)

11.07.2018 5 z 5

Jsem Potter maniak, takze tato knizka mi nesmela chybet ve sbirce :) byla takova jina a zajimava.

08.07.2018 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Další díl mé oblíbené detektivky a opět nezklamal, ba naopak moc se mi líbil. Napnutá až do konce :)

23.06.2018 5 z 5

Terapie Terapie Jonathan Kellerman

Tohohle autora já prostě můžu, opět žádné zklamání :) jen jsem se teda občas ztrácela v tom kdo je kdo :)

02.06.2018 5 z 5

Motiv Motiv Jonathan Kellerman

Opět další povedená knížka od Kellermana :)

10.05.2018 5 z 5