Ztracené světlo přehled

Ztracené světlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358145/bmid_ztracene-svetlo-75v-358145.jpg 4 321 321

Neodolatelný romantický příběh o přetrvávající síle opravdové lásky se šokujícím, nezapomenutelným koncem. – Lucy stojí před životním rozhodnutím. Než k němu dospěje, bude si muset přehrát svůj příběh, vlastně jejich příběh, od začátku. S Gabem se seznámí na univerzitě v jeden zvláštní den, který promění osudy všech zúčastněných. Je možné, aby našli smysl život jeden ve druhém? Anebo se mají podvolit proudům, které je od sebe odvádějí? Jejich třináctiletá cesta plná snů, touhy, žárlivosti, zrad a nakonec lásky je hlubokým a zároveň čtivým vykreslením jednoho (ne)obyčejného vztahu, ve kterém se může najít každý, kdo miloval...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The light we lost , 2017


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracené světlo. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (117)

Gama93
14.12.2023 4 z 5

Ač mi nebyli hlavní hrdinové extra sympatičtí, tak jsem se od knížky nedokázala odtrhnout a chtěla vědět, jak to dopadne. Kniha je psaná zajímavým způsobem a určitě oceňuji krátké kapitoly.

mrs.jungova
22.08.2023 3 z 5

V knize je již od začátku několik otazníků, které čtenáře nutí k zamyšlení a hlavně ke čtení. Autorka udávala knize přesně daný směr a tak závěr (aspoň pro mě) nebyl nijak překvapující.

Ráda u knih zmiňuji, zda mi hlavní postavy sedli, ale tady bych se tomu nejraději vyhnula obloukem, protože Lucy ani Gabe nebyli má krevní skupina. Jejich chování pro mě bylo nepochopitelné a proto jsem jejich vztahu ani nefandila.

Co bych ale ráda vypíchla je - čtivost a krátké kapitoly. Díky tomu se kniha četla neskutečně lehce a rychle. Z toho důvodu knihu hodnotím třemi hvězdičkami. Není to úplně špatná kniha, ale chování hlavních postav mi přišlo hloupé a místy až otravné.


Dádulka67
25.02.2023 odpad!

Hrozná kniha, absolutně nezáživná a nudná. Nedokázala jsem se pořádně začíst, přeskakovala jsem nejdřív věty a pak celé stránky. V polovině jsem knihu odložila. Naprosto děs o ničem...

všechny komentáře

Související novinky (1)

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017


Citáty z knihy (3)

Určité otázky mají moc změnit svět. Ne ten velký, ale malý, soukromý svět.


Některé okamžiky svého života si vybavím tak jasně, jako bych mohla vklouznout zpátky do těch vzpomínek a znovu je prožívat slovo od slova. Jiné úseky - dny a týdny- se zdají jeden od druhého nerozlišitelné.


Někdy se život vleče, posouvá se vpřed šnečím tempem ze dne na den, dokud se nestane něco, co vás zarazí a přiměje uvědomit si, že zatímco jste se nedívali, uběhla spousta času. Výročí, narozeniny, dovolené.


Zfilmováno

Ztracené světlo (2002)


Kniha Ztracené světlo v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených414x
ve Čtenářské výzvě41x
v Doporučených34x
v Knihotéce291x
v Chystám se číst287x
v Chci si koupit46x
v dalších seznamech7x

Štítky knihy

láska sobectví osudové okamžiky

Autorovy knížky

2017  80%Ztracené světlo