Ztracené světlo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Neodolatelný romantický příběh o přetrvávající síle opravdové lásky se šokujícím, nezapomenutelným koncem. – Lucy stojí před životním rozhodnutím. Než k němu dospěje, bude si muset přehrát svůj příběh, vlastně jejich příběh, od začátku. S Gabem se seznámí na univerzitě v jeden zvláštní den, který promění osudy všech zúčastněných. Je možné, aby našli smysl život jeden ve druhém? Anebo se mají podvolit proudům, které je od sebe odvádějí? Jejich třináctiletá cesta plná snů, touhy, žárlivosti, zrad a nakonec lásky je hlubokým a zároveň čtivým vykreslením jednoho (ne)obyčejného vztahu, ve kterém se může najít každý, kdo miloval......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358145/ztracene-svetlo-75v-358145.jpg 4244
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Light We Lost, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (92)

Kniha Ztracené světlo

Přidat komentář
RendyaDav
18. října

Je to příjemný romantický příběh ,který vypráví o lásce, která možná potkala i vás...Je neuvěřitelně lidský ,tohle může zažít a prožít kdokoliv z nás...Celý život po někom koho nemůžete mít... Líbil se mi hořkosladký závěr i jednotlivé postavy...

princesse
14. října

Ze začátku jsem myslela, že se nezačtu, ale opravdu jen pár desítek stran ... pak to přišlo... nešlo přestat. Skvěle jsem si početla, krásný a smutný příběh jedné životní lásky. Konec jsem probrečela. Emotivní a krásně napsaná kniha. Rozhodně splnila očekávání a doporučuji.


Pavlaj
26. září

Mě knížka padla do noty. Stylem psaní i mixem vyprávění konkrétního životního příběhu s filosofickými úvahami. Hrdinčiny vnitřní monology hodně souzněly s mými vlastními. Jak můžeme mít za život rádi víc partnerů a každého úplně jiným způsobem. Jak je těžké skloubit osobní život s tím pracovním, pokud máte ambice dělat něco důležitého. Jak nám občas ve vztahu něco chybí a je těžké pojmenovat, co to je. Jak nám občas život nabízí těžké volby a pak nás zase o jinou možnost jednou provždy připraví, aniž by se nás obtěžoval zeptat. Možná to v některých pasážích bylo moc nasládlé, ale na druhou stranu ten příběh má být o lásce, tak by to bez silných emocí asi nebylo ono.

Madelisi
20. září

Toto mě pohladilo po duši jako nic jiného. Bohužel jsem měla vnitřně problém pochopit Lucyinu pozdější motivaci, když žila v manželství, ve kterém měla vše a manžela, který jí splní každé přání.
Gabriel a Darren - dva protipóly, osobně jsem se zamilovala do obou.

cori
23. března

Červená knihovna o lásce krásných úspěšných lidí, kteří se seznámí 11.září 2001, což už naznačuje osudovost a nenaplněnost jejich lásky, se pokouší i o filozofické úvahy, jak má člověk žít, aby měl jeho život smysl, či zda dát přednost rodině či kariéře. Slaďoučká americká limonáda.

DreamerX9
08. března

Musím říct že to na mě emocionálně působilo víc než bych čekala. Tohle je skutečně smutný příběh trochu mi to připomíná zápisník jedné lásky. Ovšem tohle je spíš o nenaplnění, rozhodnutí, lidském osudu. Celkový příběh se četl hezky nic náročného jen smutného.

Jana-Marie
09. ledna

Nenáročné pohodové čtení třeba na dovolenou. Nic strašného, ale ani převratného.

Galaty
27.12.2019

Já si nemohu pomoci a musím dát plný počet hvězdiček. Styl psaní autorky je opravdu zajímavý a nejdříve jsem se nemohla rozhodnout, zda mi vyhovuje nebo mě štve. Později však čtenář zjistí, že to do sebe všechno krásně zapadá. Námět knihy, styl psaní i ten konec, pro někoho možná až moc kýčovitý. Mně to do sebe zapadlo a kniha se mě velmi dotkla a zanechala ve mě krásný a hřejivý pocit...

1

Doporučujeme

Oheň a led
Oheň a led
Past na dobrodruha
Past na dobrodruha
Hrej vabank
Hrej vabank
Kulti
Kulti