Psí domov

Lucas Ray byl doslova šokován, když z opuštěné budovy vyběhlo štěně a skočilo mu do náruče. A i když Lucas ví, že domů si štěně z mnoha důvodů vzít nesmí… udělá to. Protože Bella je nádherná a upřímná. Snaží se Bellu skrývat, ovšem tento úkol se ukáže nad jeho síly. A tak musí Bellu, která patří k v Detroitu zakázaným pitbulům, dát pryč. Alespoň dočasně, než vymyslí, co dál. Ovšem Bella odmítá čekat. Hnána svou láskou a věrností se vydává na nebezpečnou cestu přes stovky kilometrů, z Colorada až tam, kde cítí svůj domov… Psí domov je srdceryvný příběh pro všechny milovníky psů a zvláště pak pro ty, kteří si zamilovali autorovy předchozí hity – Psí poslání a Psí cestu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384866/big_psi-domov-81q-384866.jpg 4.5247
Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata

Vydáno: , Ikar (ČR)

A Dog's Way Home, 2017

Kniha Psí domov

esfinge

Krásný, dojemný a čtivý příběh. Nevím, jestli je takové dlouhé psí putování s takovym koncem možné, ale četlo se krásně. A vlastně proč by nebylo reálné, vždyť psí láska je opravdová a čistá.
Celou dobu jsem Belle strašně fandila, ale i Dutchovi, Velkému kotěti, Mámě kočce a moc by mě zajímal jejich osud.

Ondra897

(+ SPOILER) Tuto knihu jsem si vybral ze čtenářské výzvy protože v názvu není písmeno A .
Tato kniha se mi moc líbila hlavně kvůli tomu jak tě to hned v prvních stranách vtáhne do děje. V této knize mě nejvíce bavil příběh který je o tom jak Lucas najde v opuštěné budově psa do kterého se hned zamiluje. A potom spolu vyrůstají. Ale jeden den se stane to že Bella uteče a Lucas se jí snaží všude najít ale nedaří se mu to zatím co Bella se dostává do situací díky které se více oddaluje od Lucase. Ale Bella se poté snaží zase vrátit domů.
Já osobně mám radši filmy než knihy ale tato kniha mě i přesto bavila.

pangugufanta

Kniha je super a pro mě to byla velká výzva.
Je mi teprve ..let, ale tahle kniha je pro dospělí.
Super a doporučuji.

brunette362
04.11.2021

Psí domov jsem viděla prvně zfilmovaný, a byla jsem z něj unešená. Proto jsem si chtěla přečíst i jeho knihu. Bohužel kniha se mi moc nelíbila. Místy až moc natahovaná, místy až moc přitažená za vlasy… Mrzí mě to, nevím zda se pustím do dalších knih autora.

18LenkA12
13.10.2021

Krásný příběh pojatý jiným stylem než dva předchozí. Dojemný román plný emocí, napětí a dobrodružství. Můžu jen a jen doporučit.

Pralev
02.05.2021

Za mě určitě nejslabší díl, ač opuštění příběhu pejska z prvních dvou dílů a vymyšlení úplně nového příběhu tomu dost prospělo. Už mi v tom ale hodně chyběl nějaký přesah nebo sdělení, zajímavé myšlenky, cokoli. Je to prostě jen putování psa z místa A do místa B a vyprávění, co se mu (tedy jí) cestou přihodí. Čte se to ale příjemně a nuda to není, proto pořád vysoké hodnocení.

malýčtenář
28.04.2021

Opět ukázka nekonečné lásky a oddanosti psa k páníčkovi. Sledujeme život a cestu Belly zpět ke svému milovanému páníčkovi. Znovu autorovi tleskám a vřele doporučuji, hlavně milovníkům psů.

KLADIK
03.03.2021

Pěkné líbilo jako ostatní knihy od autora. Jen škoda, že i tady byly zařazeny do děje liberální názory současného světa. To mě docela rozhodilo a musel jsem knihu na pár dní odložit. Jistě by to šlo i bez toho (můj názor). Jinak jsem rád, že žiji v Evropě né v USA. Ale doporučuji.