Psí domov

Lucas Ray byl doslova šokován, když z opuštěné budovy vyběhlo štěně a skočilo mu do náruče. A i když Lucas ví, že domů si štěně z mnoha důvodů vzít nesmí… udělá to. Protože Bella je nádherná a upřímná. Snaží se Bellu skrývat, ovšem tento úkol se ukáže nad jeho síly. A tak musí Bellu, která patří k v Detroitu zakázaným pitbulům, dát pryč. Alespoň dočasně, než vymyslí, co dál. Ovšem Bella odmítá čekat. Hnána svou láskou a věrností se vydává na nebezpečnou cestu přes stovky kilometrů, z Colorada až tam, kde cítí svůj domov… Psí domov je srdceryvný příběh pro všechny milovníky psů a zvláště pak pro ty, kteří si zamilovali autorovy předchozí hity – Psí poslání a Psí cestu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384866/psi-domov-81q-384866.jpg 4.4211

Psí poslání / Psie poslanie 3.

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno, Ikar (ČR)

A Dog's Way Home, 2017

Kniha Psí domov

KLADIK

Pěkné líbilo jako ostatní knihy od autora. Jen škoda, že i tady byly zařazeny do děje liberální názory současného světa. To mě docela rozhodilo a musel jsem knihu na pár dní odložit. Jistě by to šlo i bez toho (můj názor). Jinak jsem rád, že žiji v Evropě né v USA. Ale doporučuji.

Annkag

Pro mě se tyhle příběhy stávají čoraz sympatickejšími.
Nádherný příběh fenky Belly která se kvůli zákonů o nebezpečném plemene musí odlúčiť od svého páníčka Lucase....
Ale její láska k němu je tak čistá že překoná vzdálenost a časové překážky...istý čas putuje s Velkým kotětem (mládě pumy), které matku zabili pytláci.Poznáva psa Dutche,manželský pár Tylora a Gavina,páni Sylvii při které zachrání malé kaťatá až po bezdomovce-válečného veterána Axele...
Poznává všetkých a zjišťuje jaký jsou lidé různorodý.
Až se se svým Lucasem opět zhledá a dostávají šanci být už spolu.

evafort

Nádherná knížka, něco ve stylu jako Lesslie se vrací. Tentokrát se pejsek nepřevtěluje, ale celá knížka je o jednom úžasném "hodném psovi". Líbí se mi všechny pejsčí knížky od B. Cameron, ale tahle snad úplně ze všech nejvíc.

Barabora
31.12.2020

Kdybych měla porovnat jestli byl lepší film nebo kniha, řekla bych spíše knižní zpracování. Ale líbí se mi obojí.

Knížka vypráví o lásce ke zvířatům.

Hlavně pro milovníky psů.

Doporučuji.

Lucka20
02.11.2020

Tento díl byl z mého pohledu nejslabší. Nenavazuje na předchozí díly (což nevadí), ale nějak už mě to nechytlo. Začátek knihy mi přišel zdlouhavý, jak pořád popisuje, že chodili krmit kočky odvedle.. Nejvíce mě bavila část, když Bella cestovala divočinou a musela se o sebe postarat sama. Krásná byla ukázka přátelství mezi psem a pumou. Ke konci už mě rozčilovalo, jak ji vždy někdo odchytil a opět se tak protáhla doba, kterou strávila na své cestě domů.

Valentýna476
28.10.2020

knížka na odpoledne

JančaP.
25.10.2020

Četla jsem Psí poslání a Psí cestu, takže tento díl jsem nemohla vynechat. V komentářích jsem tu hodně četla, že je to nejslabší díl. Za mě je to naopak zatím nejpovedenější díl. Líbilo se mi jak v příběhu byla ukázána odhodlanost a oddanost psa k páníčkovi.

alzbeta2843
18.08.2020

Každý psíčkár si povinne pripraví kapesníky!!! Ja, čo čítam o krvilačných vraždách i znásilneniach, ale kniha o psovi ktorému niekto chce ublížiť a už to nemôžem čítať? Veľmi dojemný, ale krásny príbeh statočnej fenky, ktorá ukazuje ako veľmi sú nám psi oddaní.