Kecy, kecy, kecičky

Jsou životy slavných lidí neobyčejné? Nebo se od těch našich neliší, jen mají trochu jiné kulisy? Nahlédněte do života jedné takové nenormální rodiny. Karin, na začátku přítelkyně na konci už manželka Richarda Krajča, po celý rok psala blog, kde zaznamenávala nejrůznější momenty z jejich „kuchyně“. Možná vás překvapí, že mají podobné radosti a starosti jako my všichni. Karin o nich umí krásně psát a Richard je zase vtipně glosuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/355476/kecy-kecy-kecicky-8tu-355476.jpg 4.258
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, BizBooks

Kniha Kecy, kecy, kecičky

Kočičáci

Považovala jsem se za fanynku kapely Kryštof, ale až u této knihy jsem zjistila, že jsem jen taková poloviční fanynka :-) A protože mám Richarda Krajča vážně ráda, tak jsem se rozhodla, že se do knihy pustím, no co, maximálně ji odložím, ne? Neodložila. Sice jsem ji četla na etapy a prokládala jinými žánry, ale dočetla jsem! A stala se ze mě informovanější fanynka :-D
Karin píše čtivě, Richard velmi vtipně glosuje - bez těchto vpisků by to nebylo ono, celkově je kniha velmi pěkně zpracovaná. Povedené dílko. V knihovně ji mít nemusím, ale minimálně pro rodinu Krajčů budou mít tyto vzpomínky za dvacet let určitě velkou hodnotu.

Zuzvil

Četla jsem už autorcin blog, takže jsem věděla předem jaký “nádech” knizka bude mít. Přesto, nebo pravé proto, jsem se na ni moc těšila a MOC se mi líbila. Nádherný je hlavně vzhled knížky, fotky, poznámky Richarda Krejča k textu, text jakoze psány na stroji - paráda. Obsah je pohodové, příjemný, milý, občas vtipný, občas vážný. Za mě knížku k přečtení určitě doporučuji. No a kdo má rad kapelu Kryštof, jako já, tak je to vlastně povinnost :-)

konformita

Jen pro fandy dvojice.

LenkaKa
20.12.2018

Přes počáteční nedůvěru jsem se začetla a líbilo se mi to.

kaaaka18
01.11.2018odpad!

Nezaujalo. Nebyt Krajca ani si ji nepujcim. Ale i tak se nedala precist. Nuda.

PetraBery
29.10.2018

Blog autorky jsem nečetla pravidelně, takže v knize byly zážitky, které jsem četla poprvé. Odpočinkové, pohodové čtení a náhled do života jedné „veřejně známé“ rodiny, tedy hlavně rodičů. Pro fanoušky povinnost, pro ostatní zajímavost.

hippiesak
11.09.2018

Koupil jsem si to vlastně jen tak. Objednával jsem si blu-ray s jedním filmem a ten server má i knížky :) Tak jsem si to vzal na asi 10 večerů do postele, když jsem uspával děti. Mile se to čte, vtipné glosy do toho. Pro fandu Krajča a Kryštof kapely je to nahlédnutí do zákulisí a pro fandu Karin samozřejmě také. Je to typické dílo této doby sociálních sítí a blogů. Za mě OK. Přečte nyní i žena. Co bude pak s knihou nevím :) Zůstane v knihovně a za pár let ji třeba oprášíme. Kdo ví? :)

tezka_vazka
09.09.2018

Milá kniha, která popisuje všední i nevšední zážitky každodenního života. Navíc se jedná o oddechové čtení, které lze kombinovat i se čtením jiné knihy. Co moc oceňuji je design knihy, je vidět, že se nejednalo o žádné nízkonákladové vydání, ale naopak je za tím spousta práce se skvělým výsledkem.:-)