Kecy, kecy, kecičky

Jsou životy slavných lidí neobyčejné? Nebo se od těch našich neliší, jen mají trochu jiné kulisy? Nahlédněte do života jedné takové nenormální rodiny. Karin, na začátku přítelkyně na konci už manželka Richarda Krajča, po celý rok psala blog, kde zaznamenávala nejrůznější momenty z jejich „kuchyně“. Možná vás překvapí, že mají podobné radosti a starosti jako my všichni. Karin o nich umí krásně psát a Richard je zase vtipně glosuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/355476/kecy-kecy-kecicky-8tu-355476.jpg 4.444
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, BizBooks

hippiesak

Koupil jsem si to vlastně jen tak. Objednával jsem si blu-ray s jedním filmem a ten server má i knížky :) Tak jsem si to vzal na asi 10 večerů do postele, když jsem uspával děti. Mile se to čte, vtipné glosy do toho. Pro fandu Krajča a Kryštof kapely je to nahlédnutí do zákulisí a pro fandu Karin samozřejmě také. Je to typické dílo této doby sociálních sítí a blogů. Za mě OK. Přečte nyní i žena. Co bude pak s knihou nevím :) Zůstane v knihovně a za pár let ji třeba oprášíme. Kdo ví? :)

tezka_vazka

Milá kniha, která popisuje všední i nevšední zážitky každodenního života. Navíc se jedná o oddechové čtení, které lze kombinovat i se čtením jiné knihy. Co moc oceňuji je design knihy, je vidět, že se nejednalo o žádné nízkonákladové vydání, ale naopak je za tím spousta práce se skvělým výsledkem.:-)

Candide

Jak bych byla šťastná, kdyby mi některý z mých rodičů býval vedl v dětství taky takovouhle kroniku, abych pak měla kde hledat oporu v těžkých časech. Ale možná je lepší, že se tak nestalo. Taky by některý z rodičů mohl dostat podobně "skvělý" nápad vykecat společné zážitky, které jsou jenom naše, celé republice. Nevidím v tom smysl.

monika0356

Velice sympatická knížka, skupinu Kryštof mám ráda, chodím na koncerty, jezdím na Kempy. A paní Karin je mi taky sympatická, takže jsem nemohla vynechat přečtení této knihy a moc se mi líbila, těším se na další.

attila1

Tak tato knížka se četla jedním dechem,moc pěkně udělaná. Oba dva mám moc ráda,oni do sebe prostě pasují :-)

leuska

Krásně napsané! Konečně už něco vím ze zákulisí života Karin a Richarda :D .

lucie5078

Velmi milé optimistické čtení :)

Martial

Mooc se mi líbila... hezky napsáno...

charlizee

Relax. Tak bych knížku popsala jedním slovem. Blog jsem vůbec neznala, dozvěděla jsem se o něm, až když došlo k vydání knihy. Za nějakou dobu mi knížka padla v knihkupectví do oka, když jsem hledala jinou, a zaujala mě svým provedením. Pak jsem si ji začala brát na přestávkové čtení do práce a bavila jsem se... Moc se mi líbily hlavně závěry, kdy Karin kapitolu vždy jako by shrnula a "stanovila" nějaké moudro, které naplnila optimismem. Pozitivních myšlenek není nikdy dost :)

Denisa_a

Moc jsem od této knihy nečekala ale parádní čtení. U této knihy jsem relaxovala. Oba mám moc ráda :)

Krikri_

Kniha je krásně zpracovaná, a příjemné oddechové čtení. Škoda, že s vydanou knihou, prozatím?, psaní blogu skončilo.

m.valova

Hezké počtení,relax...Zpracování knihy a design super.

zimka.r

Přečteno během třech večerů velmi rychle! Trošku mě mrzelo, že v knize není více "nezveřejněných" blogů. Ale i tak jsem se pobavila a závěr na stadionu, kde jsem byla osobně, neměl chybu!! :)

elisa194
17.12.2017

Vždycky jsem se těšila na čtvrtek, až Karin napíše na blogu novy článek. Pak přišla přestávka kvůli knize. Věděla jsem, ze se mi bude líbit, nemohla jsem se ji dočkat... Takové to pohodové, vtipné čtení o životě Richarda s Karin. Libi se mi jak si na nic nehrají, jsou nenároční s obrovským srdcem. Jde vidět, ze je režisérka. Umí krásně psát a Richard ji to v knížce velice vtipně glosuje.

Veeria
14.12.2017

Je to velmi krásná kniha, a to jak obálkou, zpracováním, tak i obsahem. Najdete tu mnoho fotografií rodiny Karin a Richarda, spolu s tím lidské příběhy o životě a prožitcích. Je to zkrátka kniha o lidech, pro lidi. Musím ocenit i vpisky Richarda, je to osvěžující. :-) Za mě pochvala, palec nahoru a snad se dočkáme pokračování :-)

buldozer5
18.11.2017

Upřímně jsem si od této knihy moc nesliboval, ale musím říct, že nakonec mě mile překvapila. Karin v ní vtipnou a svižnou formou vypráví o svém životě, jak to funguje u nich doma a o svém soužití s Richardem. Dokonce jsem se i u několika vtipných částech zasmál. Příběh hodnotím čtyřmi hvězdičkami, protože nemám moc v lásce tenhle žánr knih. Ale jde vidět, že i přesto mě knížka může potěšit.

markettH
12.11.2017

V dnešní době se již nepíší deníky, ale online blogy. Tato kniha je složena z příspěvků Karin Babinské na ten její. Styl článků se dá přirovnat ke Kafi a cigárku od Marie Doležalové. Před knihou jsem žádný její příspěvek nečetla, protože jsem přeci jen zastáncem psaného slova na papíře. Kniha neurazí, splní očekávání a člověk si u ní odpočine.

blogy ze života autobiografické prvky

Autoři knihy

Karin Krajčo Babinská