Kecy, kecy, kecičky

Kecy, kecy, kecičky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355476/bmid_kecy-kecy-kecicky-8tu-355476.jpg 4 129 129

Jsou životy slavných lidí neobyčejné? Nebo se od těch našich neliší, jen mají trochu jiné kulisy? Nahlédněte do života jedné takové nenormální rodiny. Karin, na začátku přítelkyně na konci už manželka Richarda Krajča, po celý rok psala blog, kde zaznamenávala nejrůznější momenty z jejich „kuchyně“. Možná vás překvapí, že mají podobné radosti a starosti jako my všichni. Karin o nich umí krásně psát a Richard je zase vtipně glosuje.... celý text

elisa194
17.12.2017 5 z 5

Vždycky jsem se těšila na čtvrtek, až Karin napíše na blogu novy článek. Pak přišla přestávka kvůli knize. Věděla jsem, ze se mi bude líbit, nemohla jsem se ji dočkat... Takové to pohodové, vtipné čtení o životě Richarda s Karin. Libi se mi jak si na nic nehrají, jsou nenároční s obrovským srdcem. Jde vidět, ze je režisérka. Umí krásně psát a Richard ji to v knížce velice vtipně glosuje.

Veeria
14.12.2017 5 z 5

Je to velmi krásná kniha, a to jak obálkou, zpracováním, tak i obsahem. Najdete tu mnoho fotografií rodiny Karin a Richarda, spolu s tím lidské příběhy o životě a prožitcích. Je to zkrátka kniha o lidech, pro lidi. Musím ocenit i vpisky Richarda, je to osvěžující. :-) Za mě pochvala, palec nahoru a snad se dočkáme pokračování :-)

buldozer5
18.11.2017 4 z 5

Upřímně jsem si od této knihy moc nesliboval, ale musím říct, že nakonec mě mile překvapila. Karin v ní vtipnou a svižnou formou vypráví o svém životě, jak to funguje u nich doma a o svém soužití s Richardem. Dokonce jsem se i u několika vtipných částech zasmál. Příběh hodnotím čtyřmi hvězdičkami, protože nemám moc v lásce tenhle žánr knih. Ale jde vidět, že i přesto mě knížka může potěšit.

markettH
12.11.2017 4 z 5

V dnešní době se již nepíší deníky, ale online blogy. Tato kniha je složena z příspěvků Karin Babinské na ten její. Styl článků se dá přirovnat ke Kafi a cigárku od Marie Doležalové. Před knihou jsem žádný její příspěvek nečetla, protože jsem přeci jen zastáncem psaného slova na papíře. Kniha neurazí, splní očekávání a člověk si u ní odpočine.