Spálená obloha

Stačí jen okamžik – a život se změní v peklo. A umí ho vykreslit nejen Gillian Flynnová... Rachel Jennerová zůstala na moment pozadu. Od té chvíle se její osmiletý syn Ben pohřešuje. Avšak co se vlastně onoho osudového odpoledne na jejich procházce v lese stalo? Rachel se zhroutí svět, navíc proti sobě poštve téměř celou veřejnost. Ani spolupráce s policií neprobíhá zrovna ideálně. Ubíhají minuty, hodiny, dny... neúprosně ukrajují šanci, že Ben je ještě naživu. Že se najde. A vrátí se zpět. Rachel zjistí, že nikomu nemůže věřit. Dá se však věřit Rachel? Sugestivní, originální psychothriller – bestseller vycházející v sedmnácti zemích – je určen všem, komu utkvěla v paměti atmosféra románů Ostré předměty a Temné kouty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273665/big_spalena-obloha-rAM-273665.jpg 4543

Jim Clemo 1.

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Burnt Paper Sky, 2015

Kniha Spálená obloha

Janča089

Mně se kniha také nějak vlekla. Spíš to bylo hodně o popisování pocitů, jako thriller bych ji také neoznačila. Neměla jsem potřebu číst každou volnou minutou, jako to mám u jiných knih. Kapitoly s vyšetřovatelem a jeho zpovědí mě dokonce nebavily, nezdálo se mi, že by děj posouvaly někam dál nebo hlouběji.
Protože se mi od této autorky ale hodně moc líbila její kniha Chůva, dám jí příště ještě šanci.

Martiiiik

Tak toto je velmi zajímavá kniha :-) Asi jsem ještě nenarazila na žádnou, kde by se autor obracel přímo na čtenáře, v druhé osobě... Jako kdyby byl čtenář součástí příběhu.. :-) Jinak to bylo na mě místy zbytečně natahované.. Zajímavé bylo i to, jak se prolínalo líčení toho, co se děje právě teď, se zpětným analyzováním skrz detektiva Clema.. :-) Je to opravdu hodně neobvyklé :-) Celé.. :-D Doporučuji :-)

rodak

Zatím jsem četl od autorky 3 knihy a jsem spokojený. Takové lehké společenské thrillery, kde se toho hodně napovídá a napřemýšlí

Monika164

Tak tahle kniha byla pro mne její nejlepší.
Moc dobře se četla a byla velmi napínavá.... Děkuji

SonaH

Právě jsem dočetla tento lehký krimi-thriller, který se četl velmi snadno. Chtěla jsem si odpočnout od náročnější tvorby a nečekala tudíž žádnou velkou hloubku, ale autorka mě stejně jako u Chůvy nezklamala. Vzhledem k tomu, že se jedná o únos dítěte, tak jsem to jako máma docela intenzívně prožívala a chtěla jsem se co nejrychleji dovědět jak to dopadne. Opravdu dobré, má to spád a mě to fakt bavilo.

Zuzulinka

Na mne byla kniha moc stresující. Jako matka dvou dětí, a rozvedená, jsem to nesla špatně.

Lucc93

Vždycky si říkám, že nebudu dávat knize 5 hvězdiček jenom proto, že se mi líbila, protože pak se objeví nějaká, která mě vyložené uchvátí a mě ty hvězdičky pak budou k hodnocení chybět. A tohle je zrovna ten případ. Kniha naprosto bez chyby, napínavá, čtivá s výborným tématem. Po dočtení knihy jsem pociťovala nepříjemné mrazení. Opravdu doporučuji a těším se na novou knihu této autorky. Samozřejmě hodnotím 5ti hvězdami (kéž bych nyní měla nějakou navíc :).

ivzu77

Při čtení jsem si říkala, že mi to neubíhá tak jako jiné knížky, ale to se u mne vždy za polovinou zlomí a pak jsme dočítala poslední stránky ráno u pracovního stolu v kanceláři.
Téma známé, případy únosu a jejich šetření se v knihách objevuje, pachatel překvapivý, dialogy u psycholožky měly propojovat osobnost detektiva s jeho pracovním nasazením a myšlenky matky nám vyprávěly příběh. Za mne čtivé.