monika0356 monika0356 komentáře u knih

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Zamilovala jsem se do těchto knížek...sice je to občas opravdu drsné, ale i tak je to moc krásný příběh..

02.11.2020 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Okamzite potrebuji dalsi dil!!!!

15.09.2020 5 z 5

Udělal jsem to já! Udělal jsem to já! Ed McBain

Další skvělý příběh z 87. revíru..

26.08.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Romantiku moc nečtu, ale toto!! Krásný příběh, zvlášť pro knihomolky ????

22.08.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dobře se mi kniha četla. Jsem zvědavá na další díly ☺️

06.08.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Četlo se to velice dobře, Hannu bych nejradši sejmula, ale konec teda velké zklamání ???? škoda, mělo to potenciál.

16.07.2020 3 z 5

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Tento díl mě zatím zaujal nejméně, ale i tak tyto příběhy zbožňuji ????

12.07.2020 4 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Ač jsem se lekla na začátku knihy, že se jedná o příběh v hlavní roli s robotem, tak kupodivu jsem se začetla a byla zvědavá jak to celé skončí, konec teda za mě chaos, ale čekala jsem že knihu vůbec nedočtu.

04.06.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tuto autorku prostě můžu...Vždycky její knihy přečtu téměř na jeden zátah. Těším se na další, pokud budou :)

02.06.2020 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nečetlo se mi to lehce, ale příběh krásný i když i hodně smutný..

30.05.2020 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Tato kniha nejde přečíst na jeden zátah. Musela jsem vždy po nějaké chvíli přestat a vracela se k ní až druhý den... Toto nelze pochopit, jak může někdo něco takového dělat druhému člověku.. Proč se toto vůbec muselo stát... Je dobré si o tom precist, pak vlastně člověk zjistí, že má úplně všechno...

03.05.2020 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Přečteno na jeden zátah v neděli odpoledne. Neskutečně mě to bavilo číst a chtěla jsem, aby to nikdy neskončilo.

26.04.2020 5 z 5

Posedlé dítě Posedlé dítě Lone Theils

Četla se mi moc dobře a bavilo mě to, takže za mě dobré ????

16.04.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Mám tyto knihy moc ráda, ale nezlobila bych se kdyby měly o pár stránek méně, kdo to má udržet v ruce :)) jinak příběh mě bavil, akorát vydávání dalších dílů téměř po 3 letech..moc si nepamatuji o čem byl zrovna ten předchozí :/

14.04.2020 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Mně se to čelo velice dobře, děj byl zajímavý a konec překvapivý.

06.04.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Ja se mi libil prvni dil, tak toto me bavilo snad jeste vic :) parada, ma to naboj a ja se tesim na dalsi dil.

29.03.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Ta toto me opravdu bavilo! Doufam ze druhy dil me bude bavit minimalne stejne :)

23.03.2020 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Kniha se mi velice dobře četla, i když jsem potom tušila, jak to asi dopadne, stejně jsem si říkala, co když ne a bude to takhle...za mě rozhodně stojí za přečtení :)

10.03.2020 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Vyborna knizka, az trosku mrazi kdyz se nad tim clovek poradne zamysli...

28.02.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Dobrá zápletka, četlo se mi to moc dobře. Líbilo se mi propojení více příběhů různých rodin.

08.02.2020 4 z 5