Smrtící bílá přehled

Smrtící bílá https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415664/bmid_smrtici-bila-IaZ-415664.jpg 4 1994 1994

Čtvrtý případ Cormorana Strika a Robin Ellacottové „Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana Strika a prosí ho o vyšetření zločinu, jehož byl údajně svědkem v dětství. Třebaže je mladík zjevně nevyrovnaný, jeho příběh zní věrohodně. Než ho ale detektiv stihne vyslechnout, muž v panice uteče. Strike a jeho společnice Robin se pustí do složitého vyšetřování, které je zavede do zákulisí britského parlamentu i do světa temných rodinných tajemství.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kniha Zlín

Lethal White , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící bílá. Přihlašte se a napište ho.

Tynyton
12.05.2024 3 z 5

Bylo to velice zdlouhavé. Jeden by řekl, že si na to člověk po přečtení předchozích dílů zvykne, ale není tomu tak. Do této série jsem se pustila ve formě audio, kdy jsem zvyklá při nezáživných činnostech něco poslouchat a kniha je pěkně namluvena. Nicméně, po papírovém vydání bych asi nesáhla nebo knihu v průběhu odložila. Kniha mi nepřišla až tak napínavá... Z příběhu by se dalo podle mě vytěžit mnohem více.

Annannas
12.05.2024 4 z 5

Trochu zdlouhavější, ale vlastně jsem se nenudila. Poslouchala jsem jako audio knihu a je výborně namluvená, tak jako předešlé díly. Určitě budu v této sérii pokračovat.

momo01
11.05.2024 audiokniha 3 z 5

Robin a Cormoran, kolem sebe tančí v kruzích, Cormorana u toho často bolí noha a pak si potřebuje dlouho upravovat pahýl… Bohužel toto bude pravděpodobně to hlavní, co si z tohoto literárního Moby Dicka budu pamatovat. Romantická linka autorce moc nejde a vaty a odboček na mě bylo přespříliš.
Nejlépe vystihuje můj dojem komentář @Marlowe: „Kdybyste tohohle literárního vorvaně zbavili přebytečného slovního tuku, zjistíte, že na poměrně nevelké kostřičce příběhu zase tolik masa nezůstalo.“

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

Kniha roku 2020 je vyhlášena!

15.10.2020

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2020 - Kniha roku - Čtení tě mění (Napětí)

Kniha Smrtící bílá v seznamech

v Právě čtených55x