Dokonalá manželka

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Dokonalý život. Dokonalá láska. Dokonalá lež. Nový thriller autora bestsellerů Ta přede mnou a Věř mi, který neodložíte, dokud ho nedočtete. Když se vzbudí, bolí ji každičký kousek jejího těla a nepamatuje si, kdo je, kde se nachází ani jak se tam ocitla. Ma tak ji hned napadne, že je v nemocnici – že měla těžkou nehodu. Muž sedící vedle její postele tvrdí, že je její muž. Ona se prý jmenuje Abbie, je nadaná umělkyně, vášnivá surfařka, milující matka a dokonalá manželka. A také jí tvrdí, že měla před pěti lety děsivou nehodu a jen díky tomu, že je Tim vizionář a obrovskému technologickému průlomu byla přivedena zpět z propasti. Abbie je zázrakem vědy. Ovšem když se Abbie začnou vybavovat střípky vzpomínek, zjišťuje, že její předchozí život asi nebyl tak úžasný, jak jí Tim tvrdí. Může mu věřit? A co se vlastně před pěti lety stalo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/428003/dokonala-manzelka-CoW-428003.jpg 3.551
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

The Perfect Wife, 2019

Kniha Dokonalá manželka

Lenny.Wolf
dnes

Tohle bylo velmi příjemné zpestření v žánru psychothrilleru. Díky krátkým čtivým kapitolám jsem pořád četla a četla a vždy když jsem měla nějaké tušení, tak mě následný děj vyvedl z omylu. Například konec jsem předvídala úplně jinak. Vidím, že toto téma nesedlo každému, ale pro mě to byl jeden z nejoriginálnějších thrillerů, které jsem za poslední dobu četla, a že jich není málo.

Agida
včera

Zajímavý námět - moderní technologie (s čímž se já osobně moc nestotožňuji) a autismus. Příběh vyprávěn ve dvou rovinách (minulost - ta mě moc nebavila a přítomnost). Ze začátku jsem se nějak nemohla začíst, ale pak mě knížka chytla a konec byl velkým překvapením...

cornetka

K příběhu jsem získala trochu odstup hned na začátku, kdy jsem se už na 4.straně dozvěděla, kdo vlastně Abbie je. Těmhle věcem totiž příliš nevěřím, protože jsou pro mě nereálné. Nicméně téma je to zajímavé a kdo má rád moderní technologie, knížka se mu bude určitě líbit.

blonďatá.luc

Tak od této knihy jsem čekala něco trošku jiného. Bylo to zajímavé, bylo to děsivé (když se nad tím člověk tak zamyslel) a určitě bych v tom světě žít nechtěla. V knize se střídají dvě časové roviny, díky nimž se nám odhalí celý příběh (rozhodně oceňuji, že je současnost vyprávěna du-formou, protože se to jen tak nevidí). Čtení ve mě probouzelo samé negativní pocity a tak nakonec mou hlavní motivací pro dočtení knihy bylo, abych ji už konečně měla dočtenou (takže jsem od ní v závěru ani nechtěla odcházet). Během čtení jsem si představovala nejrůznější konce, ale to, co se stalo na posledních stránkách, předčilo mou fantazii! Konec skvěle završil tento podivný, zvrácený a děsivý příběh. Jsem si jistá, že do knihy se už znovu nikdy nepustím - ale právě to, kolik ve mně vyvolala negativních emocí, by mohlo být známkou toho, že je to dobrý thriller, ne?

kneslova

Tak za mne vynikající kniha, Napínavý, úžasný příběh. Moc mne to bavilo, jsem ráda, že jsem nedala na nízká hodnocení. A doslov autora je taky skvělý a lidsky zajímavý.

Hope80

Kniha mě bavila tak z půlky. Části, kde se popisovala minulost jsem četla z donucení. Současnost se mi ale četla velice dobře. Kniha: Ta přede mnou - se mi opravdu líbila, ale další dvě jako: Věř mi a tato mě moc nebavili.

Janniska

Začalo to velice slibně.Bohužel postupem příběhu jsem trochu ztrácela pozornost,příběh jakoby na chvilku ztratil to co udržuje čtenáře v ostražitosti.Konec byl překvapující , musím uznat že dokonce šokující.Bohužel celkový dojem z knihy je velice smíšený.Asi se mi líbila,ale zas taková bomba ,jak jí vykreslují reklamy ,to nebyla....

anája

Kniha byla napínavá a čtivá, zajímavé rozuzlení, nicméně jednu hvězdičku ubiram, protože předchozí kniha ta přede mnou se mi líbila víc. Ale měla jsem vji přečtenou za dva dny a těšila jsem se až se ráno probudím a budu pokračovat ve čtení.

Dívka, která musí zemřít
Dívka, která musí zemřít