Dokonalá manželka

Dokonalý život. Dokonalá láska. Dokonalá lež. Nový thriller autora bestsellerů Ta přede mnou a Věř mi, který neodložíte, dokud ho nedočtete. Když se vzbudí, bolí ji každičký kousek jejího těla a nepamatuje si, kdo je, kde se nachází ani jak se tam ocitla, a tak ji hned napadne, že je v nemocnici – že měla těžkou nehodu. Muž sedící vedle její postele tvrdí, že je její muž. Ona se prý jmenuje Abbie, je nadaná umělkyně, vášnivá surfařka, milující matka a dokonalá manželka. A také jí tvrdí, že měla před pěti lety děsivou nehodu a jen díky tomu, že je Tim vizionář a obrovskému technologickému průlomu byla přivedena zpět z propasti. Abbie je zázrakem vědy. Ovšem když se Abbie začnou vybavovat střípky vzpomínek, zjišťuje, že její předchozí život asi nebyl tak úžasný, jak jí Tim tvrdí. Může mu věřit? A co se vlastně před pěti lety stalo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428003/big_dokonala-manzelka-CoW-428003.jpg 3.6354
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Perfect Wife, 2019

Kniha Dokonalá manželka

jihej
včera

Pro mě super knížka.

Bara52

Uz dlouho jsem nic lepsiho necetla. Od spisovatele jsem cetla i ostatni knizky, proto jsem po teto v knihovne hned sahla, zacala cist a nestacila se divit - roboti? Nechapu, jak to spisovatele napadlo, ale je to genialni. Pribeh perfektni, konec prekvapivy a necekany, roboti mi vubec nevadili, naopak, vnimala jsem je spis v pozadi a soustredila se na ten mistrne vykresleny pribeh a zapletku. Precteno za dva dny a plny pocet hvezd.

BlueTer

Taky jsem si ze začátku říkala, že mě to nebude bavit, kvůli tématu robotů. Opak byl pravdou. Je to opravdu kvalitní psychologický thriller. Všechno do sebe krásně zapadá a konec, ten mě vážně dostal.

nikca3976

Musím se přiznat že tohle nebyla zrovna dobrá investice... Možná jsem divná,vzhledem k tomu že jsem četla strašně moc kladných hodnocení,ale mě to prostě nesedlo..ležela mi v knihovničce dlouho,tak jsem se hecla a dočetla...četla jsem ji snad na padesátkrát,ale když už si ty knížky kupuju,tak je přečtu všechny..byla to na mě moc o robotech

Kekik

(+ SPOILER) Je jedna hodina ráno. Právě jsem dočetla a nenacházím slova, kterými bych vystihla, jako moc jsem knize propadla.

Přečteno během pár hodin. Kniha mě zaujala od prvních chvil. Úplně jsem propadla příběhu. Poměrně brzy mě zaujalo, jakým stylem jsou vyprávěny obě dějové linky. Říkala jsem si proč je to psáno zrovna takto? Na konci mi pak spadla brada. Skládačka do sebe zapadla, i když některé pasáže jsem si musela přečíst dvakrát, než jsem to úplně pochopila. Abbie jsem si oblíbila. Moc jsem ji fandila. Konec mě dostal.

Ta kniha je prostě dokonalá. Autor napsal zajímavý příběh, při kterém mi naskakovaly otázky k zamyšlení. Co když to tak jednou bude? Jak moc je Abbie skutečná? Proč tohle umí a tohle ne? Kde je pravda a kde lež? Je Tim milující manžel nebo zrůda? A jiné...

Knihy Ta přede mnou a Věř mi se moc líbily, přesto jsem s přečtením této knihy otálela. Odrazovalo mě téma- Roboti. (Neberu to jako spoiler. Je to napsáno již v anotaci, ale raději na začátku o spoileru informuji). Myslela jsem si, že mě kniha nebude bavit. Opak byl pravdou. Já se od čtení nemohla odtrhnout.

Za mě obrovské doporučení !

kob

Skvělá kniha - mohu vřele doporučit i těm, kteří roboty moc nemusí, což jsem zrovna i já sama ;)

eva8941

Tahle knížka mě trochu zklamala, ale nebylo to špatné čtení.

WaN635

No tedy, za mě rozhodně výborná kniha. Na toto téma jsem ještě noc nečetla a musím říct, že jsem prekvapena poměrně nízkým hodnocením knihy.
Nápad originální, zápletka zajímavá.