Sen, který se naplnil

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Masová emigrace Evropanů do zámoří na přelomu 19. a 20. století. Tři mladí lidé na nebezpečné cestě za lepším životem. Velkolepá barvitá freska, jež se odehrává v rozmanitém prostředí od židovské vesnice kdesi v Rusku po chudinskou čtvrť Buenos Aires, od noblesních paláců po noční podniky a nevěstince. Dech beroucí příběh, v němž navzdory temné stránce plné násilí, prostituce a drog vítězí láska, lidská důstojnost, právo na sebeurčení a lidská pospolitost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408876/big_sen-ktery-se-nesplnil-bfC-408876.jpg 4.5276
Žánr:
Literatura světová, Historické romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Quando la vita trovó i nostri sogni, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (101)

Kniha Sen, který se naplnil

twiggynka
dnes

Úžasná kniha, která nešetřila jak citem, tak naopak bezcitností. Příběhy lidí které život nešetřil , ale dokázali , že má cenu bojovat :)

zdenaR
19. září

Moje druhá knížka od autora a opět nelituji.
Zajímavý příběh tří hlavních protagonistů, napínavý děj, drsné zacházení s ženami, beznaděj, ale i snaha změnit svůj život - vše na historickém podkladě chudinské čtvrti BA.
Přesto kniha nevyznívá depresivně.


Rosana
25. července

Čím dál tím lepší Luca di Fulvio! Sice to byla místy dost drsná kniha (pro silné povahy), ale velice doporučuji. Těším se na další autorovu knihu.

pydla
28. června

Nádherně a čtivě napsaný příběh. Temný, drsný, plný lidské bolesti, zoufalství, bídy a smrti. Zároveň však s pohledem do budoucna, s jiskrou dobra, možnosti změnit svůj osud, postavit se zlu a bojovat za lepší zítřky.
Někdy i z úplně vysušeného malilinkého semínka se dá vypěstovat nebesky krásná květina, musí se však v to věřit.
Jak píše sám autor, kniha je pro všechny, kteří se neodvrací na druhou stranu.
Rozhodně stojí za přečtení.

Martens77
24. června

Zajímavá kniha, která pojednává o ne zcela tradičním tématu.

Szilvia1
09. června

Byla to pěkná kniha,byla to dost drsná doba,ale hlavní hrdiny z toho vyvázli dobře.Autor píše moc pěkně,určitě přečtu od něho i další knížky co vyjdou.

Evka271
20. května

Kniha se mi líbila, byla čtivá a zajímavá. Některé popisné pasáže bych možná trošku zkrátila, ale i přes tuto výhradu hodnotím kladně. Líbil se mi příběh hlavních hrdinů, jak bojovali proti svému osudu, který chtěli změnit. Určitě budu číst další o tohoto autora.

zandu
14. dubna

Krásný příběh, ale zároveň drsný. Přesto, že je to vymyšleno, dokážu si představit, že se něco takového skutečně stalo. Skvělá kniha.

1