Za sny

Za sny https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389660/bmid_za-sny-qQH-389660.jpg 4 445 135

Max je úspěšný mladý muž žijící v Holandsku, který má zdánlivě všechno. Svůj život tráví prací obklopen luxusem. Postrádá však cokoliv hlubšího, co by mu přineslo pocit naplnění, a tak ho prázdno vlastní existence dožene na samé dno. Jednoho večera potká Marlu, krajanku z Čech. Ženu překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Toto náhodné setkání jim zcela změní životy. Na motorce se vydávají na společnou cestu bez cíle, aby nalezli ten nejcennější poklad. Příběh emotivně vypráví o lásce a znovuzrození. O tom, že v kterýkoliv moment v životě se můžeme rozhodnout, jakým způsobem a s kým ho prožijeme. O naději, že jsme schopní dojít ke štěstí, jakkoli složité se to může zdát. O cestě za sny.... celý text

kuky921
23.02.2024 4 z 5

Lehoučké čtení s jasným zakončením. Pěkné ilustrace.

BohyněKuchyně
21.02.2024 4 z 5

(SPOILER) Max potká Marlu v nejhorším období svého života. Je totálně vyhořelý a stojí na střeše mrakodrapu v Rotterdamu, kde pracuje. Chystá se skočit. Jenže neskočí a večer potká lásku svého života. Trochu kýč, ale krásný a svižný příběh, který jsem přečetla za dva večery. No, stačil by i jeden večer, ale už jsem byla unavená.
Max obrátí svůj život naruby, vezme si volno z práce a s Marlou vyrazí na cestu na motorce. Bez cíle. Prožijí úžasné dny, ale je jasné, že jejich vztah nebude jednoduchý. Marla odjíždí a Max se vrací do svého naleštěného bytu a do práce, kde tráví veškerý svůj čas. Jak příběh dopadne už nebudu psát, ať máte nějaké překvapení.

Janík61
21.02.2024 4 z 5

Moje první kniha od autorky a musím jen pochválit. Přečteno za dvě odpoledne, je to čtivé, ale taky smutné. Prostě mě to vtáhlo do děje. Určitě si přečtu i další autorčiny knihy.

Nymfadora.T.
10.12.2023 4 z 5

Moc hezké, velice čtivé, dojemné, zkrátka přesně čtení do postele při nemoci, hned se marodí líp:-))

Aiden888
07.10.2023 5 z 5

Nejdřív mi to přišlo všechno moc prvoplánový, dokonalý. Pak se z toho stalo fajn čtení o vyhoření a nečekaném rozhodnutí jít za svobodou. Nakonec jsem skončila hystericky brečící a dočítající poslední stránky za poslechu písničky Zůstaň tu se mnou. Víc nemám co dodat.

Svoja
17.09.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, sice to byla taková jednohubka, Přečteno za dva dny. Moc hezký příběh, doporučuji k přečtení

knihovniceS
13.09.2023 4 z 5

Za sny
No, od Karin jsem čekala víc, asi mě namlsala v předešlých románech. Nebylo to špatné, taková jednohubka - příběh o bytí a nebytí. V anotaci je vlastně vše řečeno. Tentokrát dávám 4 hvězdy ... (za dojemný konec)

cori
03.09.2023 3 z 5

Pro ty, kteří jsou u vytržení z hitu kapely Kryštof Zůstaň tu se mnou, naprostá povinnost, pro ostatní červená knihovna o Maxovi a Marle, kteří se potkají v baru a navzájem si změní život.

ut.la
25.08.2023 1 z 5

... aneb "Jak si našinec představuje život managera v nadnárodní společnosti". Napsáno na základě amerických filmů/seriálů.
Plné klišé.
Zbytečné číst.

barbora5058
06.07.2023 5 z 5

Pro mě opět překvapení. Určitě knížka na dovolenou, supr příběh, je vidět, že autorka má fantazii. Kniha se mi moc dobře četla, hezké.

Vivetkav
16.06.2023 4 z 5

Chtěla bych říct jen hustý!! Rychlý krásný smutný, ale ano měli by jsme si jít za sny... život je někdy krátký.. Už Tsunami mě hodně překvapilo a tohle ještě víc.. fakt dobrý..těším se na další

Safrika
07.06.2023 4 z 5

Karin to proste opravdu umi, fakt jako jo :). Opet jsem si to paradne uzila, tesim se na dalsi knizku.

Věra093
25.05.2023

moc předvídatelné a hned od počátku jasné, o čem to bude a jak to dopadne... tak nějak nestrhující. Prvoplánovité je to nejvýstižnější slovo.

Lka
02.05.2023 5 z 5

Audiokniha :
To byla v pořadí třetí kniha od autorky. Opět super poslech v podání Richarda Krajča.
Kniha byla hezká, ale smutná. I když dávám plný počet hvězd, tak předešlé knihy (Tsunami a Hvězdy na cestě) byly lepší.

pige
22.04.2023 4 z 5

Prvoplánový příběh, ale proč ne.

aljoska83
03.03.2023 2 z 5

Knížky od Karin mám ráda, ale tato mě vůbec nezaujala.

MaryT
22.02.2023 1 z 5

Je to taková "dovolenková" knížka ... trochu mi to přišlo jako telenovela. Tsunami se mi líbila víc.

WaN635
31.01.2023 5 z 5

Jednohubka na odpoledne.
U knížky se nemusí složitě přemýšlet co přijde, jaký se stane zvrat nebo překvapení.
Příběh si prostě plyne svým životem, chytne za srdce, protože tam není nic přehnaného nebo nereálného. Mně se to moc líbilo.

Mirďa83
23.01.2023 3 z 5

Kniha se hezky četla. Hezký,i když předvídatelný příběh.

Katulinka69
20.01.2023 3 z 5

Audiokniha, krásně namluvené. Super oddychovka

pro ženy milostné romány sny romantika

2020  82%Hvězdy na cestě
2018  74%Za sny