Za sny

Za sny https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389660/bmid_za-sny-qQH-389660.jpg 4 445 135

Max je úspěšný mladý muž žijící v Holandsku, který má zdánlivě všechno. Svůj život tráví prací obklopen luxusem. Postrádá však cokoliv hlubšího, co by mu přineslo pocit naplnění, a tak ho prázdno vlastní existence dožene na samé dno. Jednoho večera potká Marlu, krajanku z Čech. Ženu překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Toto náhodné setkání jim zcela změní životy. Na motorce se vydávají na společnou cestu bez cíle, aby nalezli ten nejcennější poklad. Příběh emotivně vypráví o lásce a znovuzrození. O tom, že v kterýkoliv moment v životě se můžeme rozhodnout, jakým způsobem a s kým ho prožijeme. O naději, že jsme schopní dojít ke štěstí, jakkoli složité se to může zdát. O cestě za sny.... celý text

Evikj
24.05.2019 5 z 5

A mě se to náhodou líbilo! Není to sice můj žánr, ale byla to příjemná oddychovka na dva dny. Na dovolenou ideální!

Pechule
23.05.2019 5 z 5

Po přečtení komentářů jsem se do knihy začetla ze zvědavosti, jestli je fakt tak děsná a s tím, že se mi hodí do čtenářské výzvy - no, do výzvy ji nakonec nedám, ale kniha mě mile překvapila. Četla jsem ji takřka jedním dechem a příběh se mi líbil. Asi jsem něco "kýčovitého" přečíst potřebovala, prostě mi tato kniha v tuto dobu sedla. A co je vlastně v literatuře kýč?

pitris
23.05.2019 odpad!

Strašný kýč, leda tak pro fanynky manželů Krajčo, zklamání neb blog od Karin byl příjemný, čtivý. A děsivá obálka s Krajčem, který už musí být FAKT všude:-(!

Aaloha
22.05.2019 3 z 5

Trochu jsem se podle recenzí bála, že to nebude nic moc, ale jsem spokojená. Je to knížka na jeden den. Knížka k zamyšlení nad vlastním životem.

VěraČamková
05.05.2019

Dobře se četlo, vsuvky deníku byly super, jinak se připojuji ke komentářům níže, není co dodat

Elisbooks
03.05.2019 2 z 5

Souhlasím s komentáři pode mnou. Kniha byla kýčovitá, neuvěřitelně přeslazená... Zachránily to alespoň ty kresby...

Annyel
28.04.2019 2 z 5

Kýčovité, předvídatelné, prvoplánové. Líbily se mi krásné ilustrace. Zbytek velmi slabý.

Andrea x
19.04.2019 1 z 5

Darovanému koni na zuby...
Kýč jak bič.
Čtvrt hvězdy za to, že se kniha čte velmi snadno.
Doporučuji v létě na plovárnu, lze jednoduše přečíst i s pěti dětmi na hlídání. Člověk se nemusí na čtení nijak zvlášť soustředit a stejně ví, jak to dopadne.

petit-a.nge
15.04.2019 2 z 5

Na tuhle knihu jsem se velice těšila, ale byla pro mě zklamáním. Znovu si ji už určitě neprectu.

michaela7087
15.04.2019 2 z 5

Tak tohle se Karin opravdu nepovedlo. Četla jsem pravidelně její blog a ten byl dokonalý, zasmála jsem se, i slzička mi ukápla. Ale tohle? To opravdu ne. Dávám dvě hvězdy, jednu za kresby a druhou za epilog.

LenkaKa
10.04.2019 4 z 5

Mě se ta kniha líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a na závěr mě i dojala a trochu přiměla k zamyšlení.

Nerevanin
06.04.2019 2 z 5

Celkem se to dalo číst, ale celý příběh od začátku do konce, včetně všech "zvratů", je jedno velké klišé.

zimka.r
22.03.2019 5 z 5

Lehce napsáno a přečteno jako jednohubka během jednoho dne. Jen škoda, že díky (kvůli) klipu člověk tak nějak ví jak to dopadne. Nadchly mě úryvky z deníku i s malůvkama :)

Bar16
14.03.2019 4 z 5

Dlouho jsem odolávala a... Neodolala jsem. Strašně se mi líbí obálka, celkově kresby knihu hodně oživily a přidaly i hvězdičku navíc. Příběh se mi líbil, poukázal na to, že není na škodu občas sjet z cesty...

Gabi13
12.03.2019 5 z 5

Pohodove, klidné čtení. Odpočinkovy románek. A to jsem měla předsudky a domněnky o Karin. Zkrátka je fajn překročit sám sebe a dát šanci.

Hanin
09.03.2019 3 z 5

Škoda...
Příběh začínal docela slibně, ale ve finále zůstal jen červenou knihovnou s několika zbytečnými klišé.

Brambor16
05.03.2019 2 z 5

Je to kniha s velkým potenciálem, ale absolutně nepovedeným. Knihu jsem přečetla za 2 hodiny a můžu říct, že jediné co se mi na ní líbilo byl epilog. Jedině ten byl řádně procítěný. Jako by rychle tu knihu napsat ať můžu přejít k zajímavé části. Jen kvůli epilogu a ilustracím 2 hvězdy.

Daisuke
27.02.2019 1 z 5

Tuctová červená knihovna, zhruba od třetiny je to jak cukrová vata - nafouknuté přeslazené nic. Nejvíc mi to připomnělo povídku od tety Kateřiny ze Saturnina...

ersilika
24.02.2019 4 z 5

Na konci byly slzy

v.r.b.o.v.a
24.02.2019 5 z 5

Byla to zajímavá kniha, u konce jsem měla slzy v očích

pro ženy milostné romány sny romantika

2020  82%Hvězdy na cestě
2018  74%Za sny