Šerif z Thunder Pointu

Šerif z Thunder Pointu

Zástupce šerifa Mac McCain dohlíží na městečko Thunder Point i na své tři děti, které vychovává sám. Konečně se ale zdá, že i on našel štěstí po boku dlouholeté kamarádky Giny Jamesové, se kterou zatím sdílel jen radosti i strasti při výchově jejich stejně starých dospívajících dcer. Oba teď zaplavila nečekaná láska a cítí se znovu jako teenageři – najednou se jeden druhého nedokáží nabažit. Zažívají chvíle dosud nepoznaného štěstí, když se jejich životy obrátí vzhůru nohama. A nejenom jim. V městečku se nečekaně objeví Macova bývalá manželka, Ginina dcera Ashley prožívá vážnou citovou krizi a jejich dobří přátelé Sára a Cooper musí řešit pracovní i soukromá dramata. Mac a Gina vědí, že jsou stvoření jeden pro druhého, dokáže je ale jejich láska přenést přes všechny překážky? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/240802/thunder-point-serif-z-thunder-point-z2M-240802.jpg 3.731

Thunder Point (2.)

The Newcomer (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

mariva

Pokračování Městečka bylo možná o trochu lepší než první díl, jen bylo zpočátku trochu obtěžující opakování a vysvětlování děje prvního dílu pro ty, kdo jej případně nečetli. Jinak dobrá oddechová četba, opět trochu otevřený konec ponechává prostor pro případné pokračování.

IYv
22. květnaodpad!

odložila, tak plytké, až to prostě nešlo dál

Pav
25.08.2016

Druhý díl je ještě slabší než první. Připadá mi hodně uměle nastavovaný (moc vaty). Nejvíc nepravděpodobně působí vyjadřování šestnáctiletých dětí, které vedou téměř filozofické konverzace. Kdybych tuto knihu nečetla, vůbec nic by se nestalo :-)

helenkan
12.08.2016

Pěkné,klidné a oddychové čteníčko.Líbilo se mi.

alnahu
27.04.2016

Sdílím stejný názor na tuto knihu , že se s Virgin River nedá vůbec srovnat- škoda. Příběh z tohoto městečka mě též nijak neuchvátil.

locin
14.03.2016

Ani tento díl můj názor nezměnil. Série Virgin River je pro mě stále na prvním místě.

KydlochMoris
27.02.2016

Čtu všechny knihy, tak jak jdou za sebou. Píše pěkně. Je to takové oddechové čtení.

Lenka.Vílka
08.02.2016

Čtení knihy mě nebavilo. Zkusila jsem i tuhle sérii, ale jednotlivé příběhy mě neuchvátily. Kdyby vyšly další díly Virgin River, do těch se pustím (a že jich autorka napsala dost...), ale Thunder Point bych znovu nevyhledala.

modranka
22.01.2016

V prvom rade chcem upozorniť, aby ste knihu nezačali čítať, ak ste si neprečítali jej prvú časť Městečko Thunder Point. Charakteristiky postáv sú síce ucelené, ale akoby zamrzli v čase. Z toho dôvodu príbeh pôsobil dosť nudne, a aj tá trocha dramatičnosti s postavou Cee Jay pôsobila povrchne. Za to sťahujem jednu hviezdičku. Čo ma však zaujalo bola myšlienka, že v Amerike zrejme neexistuje ucelená rodina. Zarazil ma výraz bio-táta - a tých detí mi bolo naozaj ľúto. Pravdepodobne autorka chcela týmto príbehom postaviť zrkadlo americkej rodine. A myslím, že sa jej to podarilo, lebo čitateľa prinúti premýšľať o rodinných hodnotách.
Ale možno sa mýlim, a u Američanoch je to bežné. "Boh pomáhaj Amerike" - tak to tuším majú vo svojej prísahe, či hymne.

muchomurka
28.11.2015

Na knížku od Robyn Carr jsem se moc těšila, ale tahle byla zklamáním. Předchozí mi přišly takové ucelé, milé, oddychové. Ale tahle byla jiná, příliš mnoho postav a jejich příběhů. Bylo to takové roztříštěné, neucelené. Navíc některé příběhy by si zasloužily více prostoru. Možná i svoji knihu. Myslela jsem, že kniha bude hlavně o příběhu Maca a Giny, ale přišlo mi, že tam moc nebyli. Taky o čem, když měli vše srovnané a jasné, že. Nejvíc mě štvala Sára, její tvrdohlavost a urputnost, všechno já já já sama, grrrr. Přitom má skvělýho bratra a přítele. Uvidíme, jaké budou další knížky, ale doufám, že se vrátí k tomu, jaké byly příběhy o Virgin River.

Trimi
24.11.2015

Příjemné čtení,ale série Virgin river byla lepší. Škoda, že ikar zatím nevydal další pokračování.

georginaa
28.10.2015

Příjemné pokračování poklidného městečka, je to jako byste jeli na dovolenou a lenivě se procházeli po pláži, takhle ta kniha se čte. Je čtivá, příjemná a rozhodně vás odtrhne od všedních starostí.

agatha2
26.10.2015

Nebudu tvrdit, že se jedná o nějaký literární skvost, ale v době, kdy se mi dostal do rukou, mi sedl, dobře se mi četl, atmosféra malého přímořského amerického městečka byla milá, postavy rovněž

Robyn Carr

Robyn Carr