Pohřbení andělé

Pohřbení andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519265/bmid_pohrbeni-andele-ick-519265.jpg 5 181 46

Když Faye Bakerová objeví za zdmi svého nového domu dětskou lebku, je k vyšetřování povolána inspektorka Lottie Parkerová. Dům už léta vlastní rodina Fayeina přítele Jeffa, takže když se Jeff začne chovat podezřele, Lottie zajímá, co by mohl skrývat... A pak jedenáctiletý Gavin najde na nedalekých kolejích dětské kosti. Ty nepatří k nalezené lebce, ale Lottie nemůže tu shodu okolností ignorovat. Má znepokojující předtuchu, a tak si jde promluvit s Faye a zjistí, že nedorazila do práce. Když je pak Fayeino tělo nalezeno nacpané v kufru jejího auta, musí Lottie zjistit, kdo chtěl, aby mlčela. A poté se ztratí Gavin. Faye a Gavina spojují pouze nalezené hrůzné části těla. Ale kdo jsou tyto malé oběti a proč se jejich vrah vrátil? Dokáže Lottie najít odpovědi dřív, než se stane další neštěstí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Burried Angels , 2020

ctenarkaEva
13.04.2024 4 z 5

Opravdu velké množství postav, které jsou vzájemně propletené. Drsnější vraždy, protože se týkaly dětí. Příběh se mi nezdál tak napínavý jako některé jiné díly, ale četl se dobře a Lottie a Boydovi vždycky v každém díle moc fandím.

Knižní střípky
11.04.2024 5 z 5

Já prostě zas a opět nemám co vytknout.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižních střípků.

Siege03
03.04.2024 5 z 5

Za mě opět skvělé,akorát jsem se občas ztrácela v postavách.Ale doporučuji

Janaves
01.04.2024 5 z 5

Opět skvělé.

Vatter83
16.03.2024 5 z 5

První kniha této autorky a nemám, co bych vytkla. Začátek trošku chaotický vlivem množství postav, ale jinak čtivé od začátku až do konce. Určitě si přečtu i další díly ze série.

simona g.
14.03.2024 5 z 5

Fajne, fajne, fajne, fajne!!! Jak hrom. Jak se mi zdála sedmička lehce slabší, tady u osmého dílu opět super tempo, svižný děj, neochota knížku pustit z ruky. Doporučujiiiiiii!!!

milena9798
10.03.2024 5 z 5

Opět perfektní, opět zamotané tak, že jsem si za poslední stránkou opakovala kdo je kdo... a vraha jsem samozřejmě netipla ani náhodou.

čef
07.03.2024 4 z 5

Zpočátku možná trochu nepřehledné a objevují se stále nové postavy a zdánlivě zbytečné scény. Pak se situace zlepší a vychází najevo řada zločinů a inspektorka má co dělat, zvláště pokud má okolo sebe lidi, kteří jí moc nepřejí nebo jsou vážně nemocní. Hraje se i na ekologickou notu v továrně na výrobu baterií. Vcelku se kniha dobře četla, ale špica to není.

Evule *
03.03.2024 5 z 5

Napínavé, čtivé a komplikované. Díky příběhům s dětmi i velmi smutné. Těším se na další díl.

Ulala
02.03.2024 4 z 5

U knih Patricie Gibney se vždy v nějakém momentu zaseknu. Říkám si dost, to mně nebaví. Hlavní hrdinka se vzpouzí a její nadřízení jsou na hlavu anebo mají nějaký zádrhel. Pak se to překlopí a nemohu se dočkat, až se dopídím konce. V každém případě styl autorky má něco do sebe. Mínus jednu hvězdičku dávám za to, že tu pochybnost u mně autorka vyvolala. Ale určitě si přečtu další pokračování.

Pája699
26.02.2024 5 z 5

Autorka má od první knihy nasazenou laťku hodně vysoko....tento díl to jenom potvrdil a podtrhl!

Neskutečný příběh.....za mě jeden z nejlepších, co autorka napsala......až tedy na ty mrtvé děti! To se nečetlo vůbec dobře.

Od začátku se musíte udržovat ve střehu....figurujete tam moc postav, ale všechny tam musí být, aby to do sebe vše zapadlo.
Prostě to byla jízda od začátku do konce.

Boyde, ty bojuj a zvítězíš .-)

Těším se na pokračování.

netopýrek1985
25.02.2024 5 z 5

Opět povedený díl. Byla to jízda od začátku do konce. Byla jsem nadšená.

monte
25.02.2024 5 z 5

Spoustu postav, ale na čtivosti to neubralo. Bravo

Rozmarýna Rozm
24.02.2024 4 z 5

Dobrá detektivka. Mohla být i napínavější.

Mandlevest
24.02.2024 5 z 5

Dle upoutávky na obálce se mi měla z příběhu podlomit kolena :-), to se nestalo, spíše jsem měla docela zamotanou hlavu, těch postav tu autorka představila opravdu hodně a já měla co dělat, abych vše pobrala:-). A musím napsat, že obdivuju všechny, kteří, byť v dobrých sériích, dokážou číst jednu knihu za druhou a jsou spokojení. Já si většinou dávám mezi jednotlivými díly docela pauzičku a není to na škodu. Tady jsem si odnesla z knihovny rovnou dva díly a četla je víceméně za sebou a nevím, ten příběh byl trošku kostrbatý a množství dějových linek trošku únavné, prostě mě to tak nechytlo jako jiné díly. Ale autorku mám ráda, na sérii určitě nezanevřu a i při výše uvedených výtkách si vysoké hodnocení zaslouží. Pořád je to parádní čtení, které si ve výsledku užijete.

Pavlína2019
12.02.2024 4 z 5

Opět výborná a napínavá detektivka. Ale také hodně komplikovaná, má poměrně velké množství postav, které jsou hodně propletené a člověk se musí soustředit na děj. Milovníkům detektivek doporučuji.

gad
03.02.2024 5 z 5

Rozmotat tento propletenec lží bude hodně tvrdý oříšek. Do toho všeho má Lottie svých osobních problémů nad hlavu.
Drsné čtení, hodně realistické a taky hodně napínavé.
Jen ty děti, kurňa, to ne!
Skvělé čtení.

Andrea7272
31.01.2024

Super, Lottie je sázka na skvělé, napínavé počteníčko !!!

Katulinka69
21.01.2024 5 z 5

Stále čtivé,napínavé

michaela5515
19.01.2024 4 z 5

Tento díl zase paráda, i když dost drsný. U minulých dílů jsem měla trochu pocit, že jde série dolů, ale opak je pravdou. Baví mě prolínání starých a nových případů. S Lottie se život nemazlí, ale zvládá to bravurně. Těším se na další příběh.

Patricia Gibney
irská, 1962