Tiché hlasy

Tiché hlasy https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529006/bmid_tiche-hlasy-65be20b4631c5.jpg 5 71 18

Rachel Mullenová byla zavražděna, a když inspektorka Lottie Parkerová objeví v jejím hrdle skleněný střep, obává se, že může jít o oběť sériového vraha. Noc předtím byla dívka na večírku v nové luxusní restauraci a Lottie znepokojuje, že Rachelina kabelka a klíče zmizely a že nikdo z účastníků party ji neviděl odcházet. Když už si Lottie myslí, že má stopu, naplní se její nejhorší obavy: byla nalezena další žena... se střepem v krku. Jenže mladá lékařka nebyla hostem večírku, takže je Lottie pořád na začátku. A pak se ztratí její snoubenec Boyd. Dokáže Lottie proniknout do mysli zvráceného vraha dřív, než bude pozdě? Nebo bude muž, jehož miluje, navždy umlčen?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Silent Voices , 2021

jeny-v
předevčírem 5 z 5

Patricia Gibney mě nepřestává udivovat svými originálními příběhy. Venku hnusné počasí a sázkou na jistotu byla bezpochyby její poslední detektivka. Tiché hlasy - opět napínavý thriller se svatebním vzkazem pro Boyda: "Než uděláš největší chybu svého života, setkej se se mnou. Pokud to neuděláš, budeš mít na rukou její krev. Ona je se mnou. Víš, kde nás najdeš."
A jsme na počátku mimořádně komplikovaného vyšetřování ragmullinské policie - Boyd, Kirby, McKeown, Lynchová a pochopitelně Lottie. "Detektiv inspektorka nebyla žádná hlupačka, vytvářela si souvislosti, aniž si to uvědomovala, že to dělá, což bylo nebezpečné pro vrahovy plány."
Jen maličká vsuvka: musela jsem si označit všechna ta jména, která figurovala v okruhu vražd. Prostě jsem se mezi Rachel, Ellen, Beth, Hazel, Stellou, Maddy, Annie, Jesiccou a Tarou občas ztrácela.

postrach
16.04.2024 4 z 5

Dobře napsaný díl.Tentokrát spíš psychologie a rodinné vztahy.Nechyběl napínavý závěr.

Kekik
09.04.2024 5 z 5

Opět velmi povedený díl, ale trochu se obávám o vztah Lottie a Boyda. Opravdu jsem se těšila na velký posun v jejich lásce. Nyní mám červíčka v hlavě, aby nakonec autorka nenechala Boyda zemřít. Doufám, že to se nestane. Doufám, že příští díl začne tím, co se mělo stát již v tomto díle.

chrudas
06.04.2024 5 z 5

Úžasné a promyšlené jako vždy u této série. Napětí nechybělo a musím přiznat, že tentokrát mě mrazilo při popisu smrti obětí. Lottie a její rodině bych přála trošku více štěstí a klidu. Jinak super počteníčko.

alexis818
31.03.2024 5 z 5

Čte se samo.Uz se těším na další díl.

hlenicka
31.03.2024 5 z 5

Já to říkám pořád,že ačkoliv mají Gibney a Marsons podobný styl psaní, Gibney je ta drsnější,kde máte nervy na pochodu. Je to surovější,spíš více ze života,který se s námi nemazlí. Jediné,co mi vždycky vadí je,že na konci knihy jde o život vždy někomu blízkému z Lottiny rodiny. Zbytek už jen jako vždy chválím,jak styl psaní,tak zápletku a vyústění. Za mě byl tenhle díl nejdrsnější,co jsem od autorky kdy četla.

zuzana2599
31.03.2024 5 z 5

Tato detektivní série je moje nejoblíbenější ! Lottie Parkerová se tentokrát na obálce předvedla ve fialovém kabátku a i to je hodně nevšední i zajímavé, už jen ty originální obálky mě baví ! Ale opravdu čtení této série mě moc, moc baví ! Vždy se dokáži vžít do některé mně oblíbené postavy - nyní to byla dívka Maddy a vlastně stejně na tom byl i Boyd. Fandím svým hrdinům a věřím, že zrovna oni nezabili, nevraždili... I tento devátý díl byl jedinečný !
Paní Patricie, pište prosím rychleji !

Avicenna
22.03.2024 4 z 5

Cit pro zápletku se opět projevil ve své plné síle. Palec nahoru.

Misabi
19.03.2024 5 z 5

Napínavý příběh, přečteno jedním dechem. Přiznám se, tentokrát jsem vraha neodhalila. Už teď se však těším na další příběh Lottie, Boyda a celé její rodiny.

majík1
18.03.2024 5 z 5

Skvělé a čte se samo.

BlaV.
16.03.2024 5 z 5

Sice ještě nemám dočteno, ale i tak hodnotím kladně, stejně jako všechny předcházející díly,

WaN635
13.03.2024 5 z 5

Na tento díl jsem se moc těšila a opět jsem byla více než spokojená.
Lottie si s případem úplně zbytečných obětí poradila se ctí a nakonec vyšinutého vraha dostala.
Za těch devět dílů udělala Lottie obrovský skok dopředu, od alkoholičky polykající prášky jsme se posunuly k ženě, která má co nabídnout.

Andyska007
13.03.2024 5 z 5

Opět napínavý příběh. Líbí se mi, že se kromě detektivní zápletky vždy řeší i soukromý život inspektorky Lottie. Také se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Paja1709
07.03.2024 5 z 5

Tady netřeba psát zdlouhavý komentář. Opět skvělé .A k tomu miluji ty obálky knih.Tesim se na další díl.

Jenny46
07.03.2024 5 z 5

Jako vždy nevydržím u oblíbeného autora odolat a novinku okamžitě musím přečíst, doslova zhltnout!!!
Jako vždy dokonalá jízda s koncem, který vám vyrazí dech...
Fantastické čtení, skvělý příběh, kde se vám až tají dech. Tolik zvratů od začátku do konce. Nemůžu se dočkat 10 dílu ( našla jsem, že už je 15 dílů máme se na co těšit )
Miluji tuto sérii a vřele doporučuji zasloužených 5*

Nejvíce mě mrzí, že poslední dobou se někdo přihlásí na jeden den a u autorů, co píši na 100% najednou u všech označí špatné hodnocení v jeden den!!! Nechápu to....
Je jasné, že nemůže mít stejný názor a všechny knihy se nemůžou líbit. Ale je to hnus takové jednání .o((

PetraN17
07.03.2024 5 z 5

Je jasné, že sérii i po devíti dílech nechybí čtivost , napětí až do závěrečné kapitoly Jsem moc zvědavá na jubilejní knihu :)))

Martule44
05.03.2024 5 z 5

Když tahle kniha přišla do prodeje, zrovna jsem dočetla poslední řádky knihy předchozí a volba tudíž byla jasná. Autorka mě opět vtáhla do děje svou originalitou a udržela si mou pozornost, až do závěrečného rozuzlení.
Prostě bezchybná pecka!

postrach