Knihomolka97 Online Knihomolka97 komentáře u knih

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Tak to se vážně povedlo. Příběh chytne od prvních stránek. Zajímavé, napínavé se správnou atmosférou. Adam se mi líbil, s Martinem to bylo trošku horší... Líbilo se mi, jak se Adam vracel vzpomínkami zpátky do minulosti.
Kdo je vrah jsem ani za mák neuhodla. Byla jsem tedy dost překvapená a hlavně šokovaná, když jsem se dozvěděla důvod proč...zbytečné, smutné prostě achjo. A když vycházely najevo další skutečnosti, to mě úplně rozsekalo. Nemám jedinou výtku, ostatně hodnocení mluví za vše. :-)

05.01.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Nádherný, přenádherný příběh. Animant se mi zalíbila hned od začátku, úplně jsem se v ní viděla. Líbilo se mi prostředí, kde se příběh odehrává (ještě aby ne, že :) ). Úžasný pan Reed. Musím se přiznat, že jsem čekala trochu něco jiného a o to víc jsem byla mile překvapená, jaký příběh se mi do ruk dostal. Krásná romance. Při jedné scéně (nechci prozrazovat kdy) jsem se tetelila blahem a snad jsem i nedýchala. 544 stran jsem zhltla jako malinu, četla dlouho do noci, nemohla ji odložit a teď mě samozřejmě mrzí, že už je konec. :-D
Někdo psal, že konec zklamal, mě nikoliv, právě naopak. :)
Jen teda podle mého, anotace prozradí příliš...

13.01.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Hrozný, příšerný, sexy šéf a jeho asistentka. Další téma, které mě snad nikdy neomrzí. Měla jsem přečteno za pár hodinek, bez přestávky, nemohla jsem se odtrhnout. Chvilkama mi to úplně připomínalo Ďábel, nosí Pradu. :D
Hlavní hrdinka mi sedla a plně jsem ji chápala. Preston byl... prostě Preston, nešlo ho nemilovat, zvlášť ke konci mě dostával do kolen. A jak vychazelo najevo, co všechno pro Taru zařídil...no závidím. ❤
Bavilo mě střídání pohledů. Párkrát jsem se i nahlas zasmála a hlavně jsem se skoro celou dobu usmívala jak měsíček na hnoji. Erotické části taky super a nebyly nijak přehnané.
Výpověď se mi líbila i trochu víc než předchozí autorčina kniha Turbulence.

02.08.2020 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Taju pro tebe. Kniha, kterou jsem dlouho předlouho odkládala a jsem na sebe naštvaná!
Přečteno během dne, úplně jsem se do příběhu vžila, protože mi hlavní hrdinka Joellen připomínala mě. Úplně jsem chápala její trápení ohledně postavy a tak dále.. O nízkém sebevědomí ani nemluvím.
Do Camerona jsem se zamilovala od prvního momentu. Mohla bych se tady dlouho rozplývat, protože on byl prostě dokonalý ve vsech směrech. Ale hlavně ta jeho povaha mě naprosto odzbrojila. Úžasný muž! A navíc skot. To je vražedná kombinace. Začínám mít slabost pro muže v kiltech.. :D
Jo a Cam se od začátku perfektně doplňovali. Bavily mě jejich slovní sarkastické přestřelky, u kterých jsem se smála i nahlas. Trochu mi to připomnělo film Chceš mě, chci tě. :)
Jejich sbližování bylo nenásilné, chemie a jiskření fungovalo skvěle.
A myslím, že jsem ještě nečetla knihu, kde by jeden z aktérů chodil neustále polonahý jako tady. Ne, že bych si ztěžovala, představivost mám fakt dobrou. :D

04.04.2022 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem dvakrát odložila, protože mi nesedl styl psaní, po třetí už jsem to nevzdala a nakonec se začetla a skoro nemohla odložit.
Příběh mě uchvátil a zlomil srdce.
Smutné, kruté, svým způsobem i dojemné.
Slzám jsem se neubránila.

26.01.2020 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

S láskou, Lukov je moje třetí kniha od autorky a potřetí jsem nadšená! Autorčin styl vyprávění a její humor, který určitě ale nemusí sedět každému, mi sedí perfektně. Co sedí.. já ho přímo žeru. :D
Knížka sice měla pomalejší rozjezd, to musím podotknout, ale ve výsledku mi to vůbec nevadilo. Celý příběh jsem si moc užila a prožívala ho doslova od první stránky. Na konci jsem litovala, že nebyl ještě delší.
Při čtení jsem se usmívala jak měsíček na hnoji, jindy zase nahlas uchechtávala (až jsem si od okolí vysloužila pohledy, jestli jsem psychicky v pořádku) a taky párkrát dojala. Slow-burn romantická linka tady byla moc krásná, působila na mě přirozeně, vůbec ne zdlouhavě. Bylo to celé strašně milé, i kvůli tomu, že hrdinům už dávno nebylo náct.
Hlavní hrdinka Jasmine se mi zalíbila hned. Líbila se mi její prostořekost, upřímnost, bojovnost, osobnost i povaha, i když byla takový malý bručoun a někdy se chovala až dětinsky. Zkrátka nikdo není dokonalý. Oblíbila jsem si i její celou velkou rodinku.
O Ivanu Lukovovi bych se tady mohla dlouho rozplývat, protože si mě celou získal. Naprosto úžasný člověk, týpek, krasobruslař a právem se řadí mezi mé nejoblíbenější knižní hrdiny. Taky nebyl bez chyb, uměl se chovat jako blbec, ale upřímně kdyby ne, byla bych zklamaná. :D
Hlavně ze začátku, ale vlastně i v celém průběhu děje, mě strašně bavily jejich slovní přestřelky, jejich kočkování. A dočkala jsem se i vtipných přezdívek, jako u předchozích autorčiných knih. :D
Příběh se odehrává v krasobruslařském prostředí, což je příjemná změna a je to zas něco jiného. Myslím si, že pokud se vám líbil Kulti, pak se určitě bude líbit i Lukov, já knihu určitě moc doporučuju. :)
5⭐/5⭐

04.05.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Nemám slov...odpadla jsem. :D
Přečteno za pár hodin a teď mám na další hodiny o čem přemýšlet. Doporučuju všem! Úplně jiná Colleen než jak ji znám a opět naprosto perfektní.

09.06.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Prozatím rozhodně nejlepší kniha od autorky. Výborně napsané, četlo se to skoro samo, děj ubíhal rychle. Příběh pěkně gradoval, do konce jsem netušila, kdo je vrah. Měla jsem dva tipy a spletla jsem se. Měla jsem i nápady, jaký mohl mít vrah motiv a tohle by mě ani ve snu nenapadlo. Zkrátka a dobře je to naprosto výborné a těším se na další knihu!!

12.11.2019 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Romantická, žhavá jednohubka tak na dvě hodinky... ❤
Je to sice zatím nejslabší kniha od Elle, ale vůbec ne špatná. Ba naopak, bavila mě moc a při čtení jsem se usmívala jak měsíček na hnoji. :) Maggie jsem si oblíbila, byť jsem ji někdy nechápala a Ben byl boží! Mě by teda nemusel dlouho přesvědčovat, aby u mě mohl bydlet. :D

03.09.2020 4 z 5

On On Elle Kennedy

Nikdy bych nevěřila, že jednou budu číst knihy s LGBT tématikou...Čtu to a žeru to! :-D
Kráásný příběh, vtipný, milý, jiný. Wes i Jamie velicí sympaťáci, moc jsem jim fandila.
Bylo teda hodně zajímavé číst žhavé scény dvou mužů. :-D
Chvilkama jsem byla dost naměkko a na konci mi zůstal připitomělý úsměv na rtech. :))

20.11.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Knihu jsem začala číst včera kolem 7 večer a před půlnocí dočetla. Dvakrát jsem chtěla odložit, že půjdu spát...ale to nešlo. Musela jsem vědět, kdo je vrah!
Bylo to opět hodně krvavé, brutální, kruté, někdy až nechutné a napínavé až do konce, zkrátka klasický Ch. Carter. Slabším povahám určitě nedoporučuju. :D

04.06.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Parádní oddechovka plná dvojsmyslů, sarkasmu, vtipných situací, samozřejmě lásky a erotiky. Čtení jsem si moc užila, ovšem i na mě už některé části byly přehnané, celkově se mi to zdálo takové urychlené a toho děje tam taky moc nebylo.
Nicméně mě se to zkrátka líbilo, zasmála jsem se, odpočinula a nemám srdce na to, abych dala méně než 4*.

15.06.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Po tom, co jsem si četla některé komentáře a viděla hodnocení, jsem od knihy moc neočekávala. A možná i proto jsem tak příjemně překvapená. Bavila jsem se od úplně první kapitoly. Emmy se mi okamžitě zalíbila, s Bentlym k sobě samozřejmě perfektně pasovali a skvěle se doplňovali. Jejich slovní přestřelky byly vtipné a svěží.
Celé to bylo takové oddechové, milé, romantické a žhavé čtení s trochou napětí ke konci. Rozhodně si další díly ujít nenechám. Hodně jsem oblíbila Aidena, o kterém bude další díl.

20.04.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Božee tohle miluju. Už po přečtení Lovu jsem se na tyhle dva hrozně těšila. Brenna i Jake ještě předčili mé očekávání. To bylo tak krásné, milé (až roztomilé), romantické, chvilkama i trošku smutné, ale jako vždy velmi vtipné. Prostě ááá. I když ten konec byl strašně rychlýý.

01.11.2019 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Myslím, že příběh pana Darcyho a slečny Elizabeth Bennetové zná snad každý. Já jsem viděla filmové i seriálové zpracování, ale ke knize jsem se odhodlala až nyní.
Byla jedním slovem úžasná, upřímně ještě předčila má očekávání. Četla se skvěle, bavil mě styl vyprávění, několikrát jsem se ze srdce zasmála a pana Darcyho jsem si neskutečně zamilovala.
Neuvěřitelné otravná byla paní Bennetová a pan Collins byl taky kapitola sama o sobě.
Příjemným překvapením byl pan Bennet a jeho sarkasmus. :D
Nemám snad jedinou výtku, bylo to opravdu perfektní a jistě jsem tento příběh nečetla naposledy.

23.08.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

River Wild - adept na možná tu nej nej knihu v tomto roce! Fakt si sypu popel na hlavu, že jsem ji odkládala tak dlouho.
Jedná se především o milostný román, ovšem řeší se velmi závažná témata. Znásilnění, domácí násilí, zneužívání. Autorka sice varuje předem...ale stejně to moc nepomůže. Začátek byl teda hodně drsný. Jak River tak Annie/Carrie si prožili své a oba si zasloužili štěstí a lásku. Mooc se mi líbilo jejich sbližování, nečekejte ale žádnou velkou erotiku, vše se neslo v ,,nevinném" duchu. :D Bylo to fakt až roztomilé. River byl největší zlatíčko, přesně o takových chlapech ráda čtu. ❤
Většinu času jsem se culila jak blázen, ale byl tam i moment, který mě dohnal k slzám. Na konci velký šok (skoro infarktový) vystřídal úlevu a i dlouho po dočtení jsem o tom všem ještě přemýšlela. Vím určitě, že si knihu ještě někdy přečtu. DOPORUČUJU!
5⭐/5⭐

29.12.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Vicious neboli Baron Spencer - nejde ho nemilovat ale zároveň ho musíte trochu i nenávidět. Bad boy s velkým B, pořádný zmetek. :D
Knížka samozřejmě skvělá, parádní jízda od začátku do konce. Těším se na další díly!!

10.03.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Opět úžasný příběh, který vás od začátku pohltí a nepustí. Skvělé postavy, kterým fandíte. Romantické, milé, vtipné, odpočinkové počteníčko, které mohu jen doporučit. :)

09.02.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Ach. Tak tahle kniha se řadí po Bez naděje na druhé místo nejlepších přečtených knih od Colleen.
Přečteno během dne, nemohla jsem se skoro vůbec odtrhnout. Nejhorší je, že je to krutá realita. Nikdy jsem nechápala, jak žena může zůstávat s mužem, který ji týrá. Jak se říká uhodí jednou, uhodí podruhé... Po přečtení to svým způsobem i trochu chápu, ne každá v sobě najde odvahu odejít. A ještě když nemá podporu...
Lily byla silná, odvážná. Ryle ( i když jsem nevěděla, jakým způsobem se příběh vyvine) se mi od začátku moc nelíbil. Hmm hmm. Atlas byl úplně jiný. :) Vážně jsem se bála konce, protože už to chvíli vypadalo......no zkrátka jsem ráda, že to dopadlo takhle. Ale klidně bych ještě pár stran přidala. Přišlo mi to krátký! A to 360 stran není málo. Doporučuju!

30.01.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

No čekala jsem víc. Četlo se to dobře, ale chyběl mi výraznější děj. Přišlo mi, že se všechno semlelo během pár stran a jinak to bylo skoro o ničem. Prostě taková pohodová, nenáročná oddechovka.
Kniha ale ve mě přece jenom dokázala vyvolat nějaké emoce, chvilkama jsem měla i slzy na krajíčku... takže sice dávám ,,jen" 3 hvězdy, ale nelituju, že jsem si ji pořídila a přečetla.
PS: hned jsem si vzpomněla na Channinga Tatuma. :-D

10.11.2019 3 z 5