Vicious: Divoká láska

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4.3473

Hříšníci 1.

Vydáno, Baronet

Vicious, 2016

Kniha Vicious: Divoká láska

knihkupkyne
01. listopadu

Další skvělá kniha od této autorky. Děj ubíhá velice svižně a opravdu se nebudete nudit. (I když já bych Viciousovi dala víc co proto.. ????). Příběh nám ukazuje, jak tenká dokáže být hranice mezi láskou a nenávistí.

Kristy.Seb

Buď moudrý. Nech se vést svým srdcem. A až najdeš někoho, kdo za to stojí - nenech ho nikdy odejít.
Láska a nenávist jsou stejně pocity, jen zrozené za jiných okolností.

No, na to jak Emilii Vicious naprosto zničil posledních 10 let, mu to na můj vkus rychle odpustila. Chápu, že neměla moc na výběr, ale stejně. Asi prostě láska. Ale bavila mě se svojí prořízlou pusou. A Vicious nakonec nebyl zas tak moc velký kretén.

Anna195

Vicious (Baron) typický zlý chalan, ktorého budete nenávidieť za to, ako sa správal k Millie, ale neskôr aj milovať. Vicious...vždy drzý, arogantný, sebecký, ktorý dosiahne to, čo chce. Emilia milá, dobrá a krehká duša, ktorá je úplný opak Viciousa. V knihe sa nachádzajú aj kapitoly z minulosti, kde sa dozvedáme viac o oboch postavách, ale najmä o rodine Viciousa. Neskôr aj zistíme, prečo Vicious tak nenávidel Emiliu. Bude vám ho aj ľúto, čo všetko musel prežiť a v sebe dusiť. Ale aj zlý chalan nakoniec dokáže milovať. Príbeh plný emócií a zvratov, ktoré vyplávajú na povrch.

Príbeh jednoznačne odporúčam. Autorkin štýl sa mi veľmi páči a jej príbehy sú fakt silné.

ivetapl

Krásně napsané. Líbí s emi prolínání minulosti a současnosti. Vicious je prostě lump, ale ruku na srdce, holky miluji zlobivé kluky. Tenhle příběh si užijete.

Laf

Neskutečně dobře napsané. Nečekala jsem, že mne kniha tak vtáhne, ale stalo se. Baron vykreslený jako ten největší zloduch, kterému bych nejraději občas jednu vrazila a slušňačka Emilia, která jako jediná byla schopná nahlédnout do nitra Barona a najít v něm to dobré. Za přečtení to opravdu stálo :)

Zlatovlas

Z celé série mě Emilia a Vicious bavili nejvíc. On sice vyšinutý, poznamenaný událostmi, které se staly v jeho dětství, ale asi právě proto byl tak zajímavý a přitažlivý. Ona na první pohled křehká a přitom dokázala s Viciousem držet tempo.
Za mě jo, bylo to čtivý, místy sice trochu přitažený za vlasy, ale i to mě tam bavilo a do děje to prostě patřilo a zapadalo. Stojí za přečtení.

keiko33

No ano Vicious bol blbec a tyran. No takto sa vacsinou spravaju tyrani. Ublizili mne, tak ublizim inym, aby som sa lepsie citil. Hladam nieco, aby som zabudol na svoje trapenie. Ti co sikanuju, zvyknu byt sikanovani. Zial tu si to odskakala ta dobra, aj ked velmi naivna Milli. Na jednej strane mi bolo Deana luto, no na druhej ked vedel, ze k nej Vic nieco citi, aj ked to nepriznal, nemal si s Milli zacinat. Rovnako si Milli nemala zacat s Deanom, hlavne nie ked ho nemilovala, ale Vica. Kamosi by mali drzat spolu a nie rozmyslat rozkrokom, no nie vzdy to tak je. Ano pribeh bol trocha klise. Zly, sexi a bohaty chalan a a chudobne, dobre a naivne dievca. Bum a je z toho laska jak hrom. A hlavne sa to dobre citalo.

tynka65

Pokud jde o erotické romány L. J. Shen mě prostě baví! Ona ty bad boye opravdu umí! A já mám tyhle záporáky prostě ráda. Baví mě mnohem více, než ti sladcí cukrouši. Vicious je moje třetí knížka (Barva půlnoci a Ukradený polibek) od téhle autorky a určitě ne poslední. Hodně se těším na další díl ... Vic mě bavil od začátku, byl děsivý, temný a zlý o to zajímavější bylo postupně rozplétat jeho minulost a vlastně celý příběh Vica a Emilie... No doufám, že se mám v dalším díle na co těšit..

Pád
Pád