Vicious: Divoká láska

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/big_vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4.3880

Hříšníci 1.

Vydáno: , Baronet

Vicious, 2016

Kniha Vicious: Divoká láska

Lavina
28.12.2022

Za mě moc pěkná kniha v této kategorii.
Temný muž nevinná žena nic co by člověk nečekal, ale napsáno pěkně...

zp87
20.11.2022

Dávám knížce vždy aspoň 50 - 60 stran, pokud mě nechytne, jdu raději na jinou. Tady to bylo hraniční. Zůstala jsem u čtení hlavně proto, že mi byla kniha doporučena.
A přibližně po té šedesáté stránce mě začal příběh skutečně (překvapivě) bavit. A užila jsem si ho.
Ale ten začátek a chování 'Vikouše' k Růžovce... Já vím, že to měl těžké... Ale stejně. Choval se odporně. A ona musí být slušně křáplá, že je do něj i přesto tak udělaná...
Mám ráda drsňácké hrdiny, ale asi 'ocaď pocaď'... V každém případě na další příběhy z party HotHoles se těším, i proto, že 'Vikouš' z nich byl největší haj*l a od těch ostatních si už slibuju, že to budou chlapi více podle mého gusta. Nebo ne?
Vzdáleně mi to připomíná Sérii Royalové od Erin Watt (a ta taky není úplně šálek mé kávy).

Hvězdičky dolů za to že: 1) přestřelený hlavní hrdina, minimum vtipu, humorných situací a docela iritující překlepy v českém překladu (jeho/její, byl/a) - docela mě to rušilo.
2) nenutilo mě to číst v každé volné chvíli (takový vnitřní indikátor, jestli mě knížka fakt bavila).

alzbeta2843
08.11.2022

Vicious (zľomyselný) dostal svojho mena. Od začiatku som mala na neho veľku zlosť a zároveň som prahla vedieť o ňom viac. Toto je ozaj príbeh veľkej nenávisti, neprajnosti a hlavne zapierania. Autorka veľmi dobre stvárňuje ich príbeh, ktorý je miestam až toxický. Emilie mi bolo ozaj ľúto a myslím, že v skutočnosti by mu to nikdy neodpustila. Mňa to však knihe tiahlo a musela som ju zhltnúť za víkend, čo som si potom vyčítala. Ja milujem však drámu vo vzťahu (len v knihe) a hlavne šťastné konce (to nie je spoiler). Na knihu sa oplatilo počkať kým bude k dispozícií. Teraz už má pre mňa autorka vyhradené miesto.

Silvisek
27.10.2022

Na zacatek me kniha stvala, kvuli tomu chovani k Millie. Ale jinak moc krasne napsany a bavila me!

Sarkak94
11.10.2022

Mám chuť si tu knihu přečíst znovu. Pro někoho to může být celkem drsné. Šikana, týrání, drogy, vraždy, sex a tomantika? Dalo by se říct zvláštní kombinace, ale pro mě je to naprosto dokonalá kombinace. A já té knize úplně propadla.
Baron "Vicious" Spencer, je jednim z HotHoles, na střední byl hajzl s velkým H a to mu i zůstalo. Má peníze, má moc, dosáhne všeho čeho si umane a všechno mu projde. Ale také s sebou nese těžké břímě a velké tajemství. Snažila jsem ho kvůli jeho chování nenávidět, opravdu snažila, ale vůbec to nešlo. Hlavně po zjištění důvodu proč je takový jaký je. Emilia "Millie" je jeho úplný opak. Je milá, umělecky nadaná a miluje svojí rodinu. A také v minulosti hlavním terčem Vicousovi šikany. Ale šlo tehdy opravdu o šikanu? Bylo mi jí líto, ale také jsem jí obdivovala za to, že kvůli rodině se dokázala vzdát úplně všeho.... Po letech se jejich cesty opět setkají. A Millie čeká nelehké rozhodnutí....
Děj knihy se prolíná s minulostí a přítomností. Jak se říká protiklady se přitahují. A mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. A tady obojí platí na 100%. I přes tu jejich nenávist, je mezi nimi neskutečná chemie. Jen mě trošku mrzí, že Millie Vicousovi podlehne celkem rychle. Až na tuto maličkost mě to moc bavilo. A knihu můžu, musím, jedině doporučit

syky245
17.09.2022

Vicious je arogantní namyšlený frajer, ale stejně si ho v půlce knihy každá z nás zamiluje. Tohle bylo báječné a určitě se pustím do dalšího dílu.

Njangu
26.08.2022

V tomhle díle měly hlavní postavy sílu - chemie fungovala na 100%. Vicious byl ten správný badboy. Jsem zvědavá na ostatní díly a jak budou hlavní postavy vykreslené. Tady to fakt hodně fungovalo.

andreamrs
12.08.2022

(+ SPOILER) Setkáváme se zde s takovou klasickou zápletkou, kde se setkává dramatická minulost hlavních postav s přítomností. Vyskytuje se tady vztah love to hate mezi bohémskou Millie a děsným hajzlem (pardon) Vicem. Ale i z toho důvodu mě postava Vica hodně bavila, zejména odkrývaní minulosti a důvodů, proč se choval tak nesnesitelně.

Vicious mě naprosto pohltil. Ta spalující vášeň a nenávist - no, četlo se to opravdu dobře, hvězdičku z hodnocení ubírám jen z toho důvodu, že některé pasáže a zejména Vicovo chování bylo už hodně přestřelené a neumím si představit něco podobného v reálném životě. Na druhou stranu byla Millie často až moc pasivní a nechala si vše líbit.