Ruckus: Šílená láska

Rosie Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustála připomíná, jak mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry. Předtím, než mě odsoudíte, ale musíte vědět: Že to já ho viděla první. Že to já jsem po něm jako první zatoužila. Že to já ho první milovala. O jedenáct let později vtrhl do mého života a chce dostat druhou šanci. Dean Cole se chce stát mým rytířem na bílém koni. Jenže co když přijel pozdě? Ruckus Říká se, že ty nejjasnější hvězdy mají nejkratší život. Je to pravda. Ve světě, kde je všechno nudné, Rosie září jako hvězda Sirius na nebi. Před jedenácti lety nás osud rozdělil. Tentokrát se ale nehodlám vzdát. Rosie LeBlancové zjistí, jak tvrdě dokážu bojovat, abych dostal to, co chci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413457/big_ruckus-silena-laska-mKp-413457.png 4.2554

Hříšníci 2.

Vydáno: , Baronet

Ruckus, 2017

Kniha Ruckus: Šílená láska

Lee7
31.12.2021

Díl byl ještě lepší než první, jde o hodně emotivní příběh a ukázat, že rodinu a zdraví si člověk nevybírá, ale záleží na každém jak se s tím popisují.. epilog byl balzám na duši.

TerryDee
26.12.2021

Na tenhle příběh jsem se opravdu těšila. Deana jsem si oblíbila už v předchozí knize a zde si mě získal ještě víc. I když to byl hajzlík, tak měl srdce na správném místě, za což mu prominu jeho šílenou balící taktiku na začátku příběhu (ta byla fakt k smíchu). Nicméně mě překvapilo, s čím se musel vypořádat, a proto jsem mu fandila, aby mu to s naší hlavní hrdinkou Rosie “malou Le Blancovou” vyšlo, neboť Rosie byla úžasná postava, která to měla vůbec lehké kvůli své nemoci a chování své rodiny.
Závěr knihy mě totálně dostal. Musela jsem to dlouho rozdýchávat. Nicméně epilog mě zase vrátil mezi živé.

Tirisa
20.12.2021

I když byl druhý díl slabší než první, dokázal mě několikrát překvapit, takže 4 hvězdičky si určitě zaslouží.

Jita160
14.09.2021

Jak jednou s Hříšníkama začnete už neodolate.Začte te se a už vás nepustí.
Prostě hodný kluky nemá nikdo rád!!!!!!!!!
Pokračování pro mě bylo o dost jiné o to víc skvělé.
Rosie je srdcařka a velká bojovnice no a Dean....parchant,alkoholik ,který měl přes své kostlivce ve skříni srdce na svém místě.
Je to bolestný,krutý a zároveň úžasný příběh lásky.
Poď te do mě..... DOPORUČUJI!!!!!

LivN
05.09.2021

Do knížky jsem se nemohla vůbec začíst nevím asi mi tento díl nějak nesedl. Přitom první díl jsem četla

Ivana09
04.09.2021

Příběh mě nechytl. Hrozně mi vadil Dean svými častými sexuálními narážkami a celkově se mi jeho postava nelíbila.
Knihu jsem dočetla do půlka a stačilo.
Čekala jsem víc

nikca3976
25.08.2021

Tenhle styl knížek zbožňuju ️ člověk si řekne že druhý díl už nemůže být lepší ale opak je pravdou ️
Romantika
Napětí
Temná tajemství
Prostě B.O.Ž.Í.

nina3905
24.08.2021

Druhý diel Ruckus sa mi páčil menej než prvý diel Vicious, keďže niektoré pasáže knihy boli rozťahané. Knihu však odporučujem a hodnotím ako romantickú "oddychovku", ktorá sa čítala sama. Ak obľubujete autorku L.J. Shen musíte sa pustiť aj do tohto príbehu.