Ruckus: Šílená láska

Ruckus: Šílená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413457/bmid_ruckus-silena-laska-mKp-413457.png 4 793 139

Hříšníci série

Rosie Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustála připomíná, jak mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry. Předtím, než mě odsoudíte, ale musíte vědět: Že to já ho viděla první. Že to já jsem po něm jako první zatoužila. Že to já ho první milovala. O jedenáct let později vtrhl do mého života a chce dostat druhou šanci. Dean Cole se chce stát mým rytířem na bílém koni. Jenže co když přijel pozdě? Ruckus Říká se, že ty nejjasnější hvězdy mají nejkratší život. Je to pravda. Ve světě, kde je všechno nudné, Rosie září jako hvězda Sirius na nebi. Před jedenácti lety nás osud rozdělil. Tentokrát se ale nehodlám vzdát. Rosie LeBlancové zjistí, jak tvrdě dokážu bojovat, abych dostal to, co chci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruckus , 2017

Jejunka
21.06.2020 5 z 5

Moc jsem se na knihu těšila a jsem opravdu spokojená. Tohle jsou knihy ke kterým si dokážu představit že se vrátím. Vicious byl fakt top. Tohle teda byla taky dost dobrý. Teď se už trepu na třetí díl

Damonka12
21.06.2020 4 z 5

Super kniha.

PMIT
19.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Svým způsobem pokračování Viciouse, zaměřené na Deana a Rosie. Při čtení Ruckuse si řeknete proč se Dean ve Visiousovi tak choval? Příběh opět čtivý s AHA efektem, ale oproti Viciouse mi tam něco vadilo.

1moniccka
14.06.2020 5 z 5

Tohle se fakt povedlo paradni knizka

Petra38
12.06.2020 5 z 5

Pribeh me dost dostal. Prvni polovina knihy se tahla a uz jsem myslela ze me nezaujme jako Vicious ale prekvapeni!!! Jako ten zaver knihy? To uplne me to dostalo, to s tim otcem nebo ta nemocnice? Skvely, pribeh me dojal a Deana a Rosii jsem si moc oblibila.....jdu na treti????

pavlikova9332
10.06.2020 5 z 5

Nadherna kniha a zatím nejlepší díl. Ale nemam přečtenou poslední knihu.

Marcia
03.06.2020 2 z 5

Za mě trochu zklamaní, čtení mě vůbec nebavilo. Dočetla jsem z principu. Příběh mě nedokázal vtáhnout, zaujmout, Deanovi jsem nemohla přijít na chuť (už z minulého dílu mi neseděl), Rose mě svým schizofrením jednáním štvala, děj se táhnul, prostě nuda. A hlavně to převrácí pohled na první díl. Visthous i Defy byli stokrát lepší i když chvilkami měli své mouchy.

Tweety0207
02.06.2020 1 z 5

Také nesladke / neslane. Vicious bol úžasný, defy uslo ale toto... jednoducho nuda.

kristyna8047
26.05.2020

Když bych se na knihu podívala z hlediska jejího žánru, byl by určitě někde v první polovině. Byla to hezká kniha, kde nebylo ničeho přes míru, ale pokud bych se na to měla podívat z hlediska knih autorky nebo jen této série patří k těm slabším. Jak už bylo psáno níže, příběh se táhl a hlavní hrdinka byla na můj vkus taková moc melancholická a nerozhodná (ale chápu, že když někdo umíra tak to asi není moc pozitivní :D). Kdybych to měla shrnout - není to nepovedené, autorka má i lepší knihy, ale přečtením určitě nic nezkazíte a rozhodně to není ztráta času.

Majuš333
26.05.2020 5 z 5

Knihu nebudem porovnávať s predchádzajúcimi časťami (Defy, Vicious), lebo by som nebola objektívna, keďže si ich už moc dobre nepamätám :(
A už najmenej stokrát som si povedala, že si knihy zo série prečítam naraz, až po vydaní poslednej časti...a nikdy to neurobím :(

Ruckus je naozaj nádherná kniha... Miestami som sa naozaj obávala najhoršieho, ale nakoniec všetko dobre dopadlo, aj keď pár slzičiek mi vykĺzlo :)

astra3
24.05.2020 4 z 5

Škoda, že ti krásní bohatí mají tolik problémů. No, kdo by nechtěl milujícího alkoholika?

AKO
24.05.2020 4 z 5

Tento příběh se místy dost vlekl, ale konec byl úžasný.

bellass1864
20.05.2020 4 z 5

Krásné, ale už to bylo slabší než předchozí díly. Jsem zvědavá na další díl.

georginaa
20.05.2020 3 z 5

Druhý díl byl opět trefný co se týče osob. Jenže...Rosie mě tak trochu štvala, jak skoro půl knihy jen toužila po Deanovi a zároveň když se přiblížil, dělala všechno možný, aby ho od sebe odstrkovala. Jak miluje a zároveň popírá je fakt až k zbláznění. A zase Dean svou touhu skrývá za sprostá slova, neřekne to na rovinu. No na konec to dopadlo jak to asi dopadnout mělo. Těším se jako všichni na další díl.

Nuttelka
17.05.2020 5 z 5

(SPOILER) A pokračujeme na vlně hříšníků, zlobivých kluků, parta HotHoles :-)
Musím říct, že jeden lepší než druhý, L.J. si s námi pěkně zahrává, s ničím se nepáře a to mě moc baví. I když to jsou na jednu stranu pěkní parchanti, stejně si je zamilujete, jelikož jsou v nitru "dobří" kluci. Ale musím říct, že Rosie mi občas štvala, na to jak byla nemocná neměla k sobě zrovna zodpovědný přístup a opravdu jsem si i ke konci myslela, že nám L.J. připraví šok největší, že nakonec nechá Rosie umřít, ale to si myslím, že by Deanovi neudělala, to by celou partu HotHoles položilo. Takže nakonec máme zase "happy end" a jsme navnaděni na Trenta a mladičkou Edie Van Der Zee :-)

petusska01
04.05.2020 5 z 5

Po Jamiem a Viciousovi prisiel Dean a nesklamal :) Nevedela som sa od toho odtrhnut. Bolo tam celkom dost tych zvratov, takze napatia bolo vrchovate. Najviac na nervy mi veru liezli rodicia Rosie. Bolo tam vela tazkych tem na spracovanie - alkoholizmus, nevery, nechcene deti, adopcie, fyzicke ochorenia, Trentova Luna okrajovo. Dalsi pribeh o Trenovi bude tak isto nabity problemami uz to vidim. Tesim sa :)

nani_nka
01.05.2020 3 z 5

Autorka to s písaním naozaj vie, no tuším má dáku úchylku urobiť z každého hlavného hrdinu chlapa, čo to preháňa s alkoholom i drogami. A mne to tak nehorázne vadí, že namiesto happyendu, kedy sa hlavný hrdina zrazu uvedomí a zistí, že hlavná hrdinka je preňho viac, by som chcela aby išiel na poriadnu odvykačku a hlavná hrdinka zistila, že má naviac. Ale to stále nemení ten fakt, že knihy od L. J. Shen sú dobre napísané.

mysanda20
30.04.2020 5 z 5

Nádherná kniha.
Ke konci i slza ukápla...Už se těším na další díl

nikca3882
30.04.2020 4 z 5

Četla jsem oba díly hned po sobě.. Knihy obě jsou super, více se mi líbil Vic :D . Ale asi jen z toho důvodu, že mi to úplně nepasovalo. Z prvního dílu jsem měla pocit, že Dean Millie opravdu miloval, podle těch pár scén, co tam popisovali. A v tomto dílu, že ji měl rád, že ji chtěl ochraňovat, ale víc nic..

werastk
28.04.2020 5 z 5

2. diel bol veľmi dobrý, ale u mňa stále zatiaľ vyhráva Vicious: Divoká láska :-)
Uvidíme s čím príde Scandalous: Šokující láska...našliapnuté to má zatiaľ dobre :-)