Ruckus: Šílená láska

Ruckus: Šílená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413457/bmid_ruckus-silena-laska-mKp-413457.png 4 793 139

Hříšníci série

Rosie Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustála připomíná, jak mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry. Předtím, než mě odsoudíte, ale musíte vědět: Že to já ho viděla první. Že to já jsem po něm jako první zatoužila. Že to já ho první milovala. O jedenáct let později vtrhl do mého života a chce dostat druhou šanci. Dean Cole se chce stát mým rytířem na bílém koni. Jenže co když přijel pozdě? Ruckus Říká se, že ty nejjasnější hvězdy mají nejkratší život. Je to pravda. Ve světě, kde je všechno nudné, Rosie září jako hvězda Sirius na nebi. Před jedenácti lety nás osud rozdělil. Tentokrát se ale nehodlám vzdát. Rosie LeBlancové zjistí, jak tvrdě dokážu bojovat, abych dostal to, co chci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruckus , 2017

NikolaSkop
29.03.2020 5 z 5

Emotivní příběh. Rozhodně doporučuji, jednu chvíli jsem se fakt bala že to Rossie nezvládne. Tuhle serii mam ráda, jejich návraty do minulosti mě baví. Nikdy nevim co mam čekat. A už se těším na pokračování s Trentem. :)

JannaB
27.03.2020 4 z 5

V tomto díle i kapka ukápla :D. To jsem nečekala. Takové krásné oddechové čtení. Už se těším na další díl, kde podle konce této knihy, to bude taky hodně zajímavé čtení.

havrmoni
27.03.2020 4 z 5

Tohle bylo díky Rosiině nemoci hodně emotivní. Proto taky tohle i přes happy epilog neberu jako příběh se šťastným koncem. I když se každým rokem zvyšuje věk přeživších cystiskou fibrozou ... Ale to jsem odbočila, příběh se mi líbil, ani více ani méně než předchozí. Prostě každý jinak a pro něco jiného. Dean nebyl tak šílený jako Vicious, ale jeho dějová linka byla taky zajímavá. Rodinu Rosie jsem na jednu stranu chápala, ale na druhou stranu vím co přehnaná péče dokáže a jak se z ní člověk chce vymanit, dělá věci, které kolikrát nejsou v souladu s jeho zdravím. Rosie byla, alespoň většinou zodpovědná. Líbila se mi víc než její sestra.

Shanib
26.03.2020 3 z 5

Z Four Hot Holes byl Dean vždycky můj nejmenší oblíbenec. Nějak jsem mu nemohla přijít na chuť, a tak mě ani příliš nechytl příběh samotný. Nicméně mám pocit, že ať už L. J. Shen napíše cokoliv, stejně to budu mít ráda, takže i když mě Ruckus příliš nebral, pořád se mi ten příběh líbil.
Hvězdičky dávám v rámci celé série. Kdybych to měla hodnotit v žánru, bylo by jich víc.

bosorka382
26.03.2020 2 z 5

No tak toto som ledva docitala do konca. Ten bol z celej knihy najlepsi. Ja mam rada trocha drsnejsich chlapov,ale Dean mi nesadol a ona mi bola od zaciatku nesympaticka. Vdaka za epilog...

Tesset
25.03.2020 4 z 5

Tenhle díl byl tak milionkrát lepší než ten s Vicisousem, a to hlavně zásluhou Deana, který, i když se vždycky nechoval vzorně a dělal chyby, nebyl takový nesnesitelný ko**t jako Vicious. Millie mi tady taky strašně lezla na nervy, akorát si už nevzpomínám, jestli to tak bylo i v předchozím díle. Co se týká konce, na jednu stranu by se mi líbilo, kdyby to skončilo před epilogem, resp. byl ten epilog jiný. Ale i přes tu nereálnost se mi to vlastně líbilo a přišlo mi to prostě krásné.

lusitta05
25.03.2020 4 z 5

No, mám slabosť pre týchto chlapov. Príbeh opäť skvelý, neobohratý, trocha iný, plný emócií, no čo Vám budem hovoriť. Koniec ma dostal, tak som Ruckusovi aj Rosie fandila, a som fakt rada, že to dobre dopadlo.

ElikaS
24.03.2020 4 z 5

Knížka je skvelou oddechovkou, ktera se cetla uplne sama a přečetla jsem ji na jeden zátah, protoze mě nutila pořád pokračovat. Rosie byla skvělá a Dean typický bad boy se zlatým srdcem. A i kdyz jsem se trochu bála konce, dostala jsem to, co jsem očekával a jsem spokojená.

Katka7922
24.03.2020 5 z 5

Teda to byl zase fičák :-) Já prostě tuhle autorku miluji. Jak tak pročítám komentáře tak budu jedna z mála komu se tento díl líbil víc než Vicious.
Prostě mít hvězdičky navíc tak je udělím.
Líbil se mi ten příběh od začátku do konce. Bylo jasné, že Dean něco podělá, ale tohle bylo tedy fakt o fous. Už jsem myslela, že je konec .... A říkala jsem si to snad nemůže být pravda.
Kniha podle mého měla prostě všechno, náboj, emoce, sex :-) a to parádní, radost, smutek a NESKUTEČNĚ kouzelný epilog, který nás zavedl trošku do dalšího dílu.
Jsem taky autorce neskutečně vděčná za provázání postav z předchozích dílů to je podle mého dokonalost sama.

MarKy95
23.03.2020 3 z 5

Zklamaní, neřekla bych, že to napsala jedná a táž spisovatelka. První a druhý díl super, ale tenhle... Přečetla jsem to několik dní, a musela jsem se nutit. Jsem ráda za ten epilog. Jsem zvědavá na Trenta...

jani.ruzicko
23.03.2020 5 z 5

No, tohle bylo fakt celkem šílené, zároveň ale vlastně strašně správné =) Hrozná škoda těch promarněných let. Strašně mě bolelo chování Rosiiny rodiny, ty zbytečné tajnosti, chápu, že se o ní báli, ale tohle bylo přehnané a hlavně jsem jim to né vždy věřila...

Dean byl taky super. Takovej ten špatnej hoch, co prostě zbožňuju. Ten závěr mě teda dostal, už jsem moc nedoufala =)

Nejvíc se ale stejně těším na díl o Trentovi, na toho se těším fakt maximálně =)

mimisko
23.03.2020 4 z 5

Slabší než první díl, který byl pro mne wow. Toto bylo občas přitažené za vlasy. Autorka se snažila z Deana udělat většího padoucha než skutečně byl a já jí to nějak nesežrala. Prostě Vicious je jen jeden :-). Rosie mi nevadila, ale nějak jsem si k ní déle hledala cestu možná proto že Deanův charakter byl více rozvinutý a autorka se zaměřila víc na něj než na Rosie coz možná dle názvu knihy dává i smysl. Slabší ale ne špatné.

anishta
22.03.2020 5 z 5

Ježíši jak já jsem se bála konce. Hezké, sexy, hodně těžkých témat, ale opět se víc těším na Trentův příběh. Už aby to bylo.

Dellphi
21.03.2020 3 z 5

No nevím, za mě trochu zklamání. Ale druhá polovina knihy, tedy spíš její konec byl super. Takže ty 3 hvězdy jsou prostě za ten konec a epilog.

inom
21.03.2020 3 z 5

Tak z tohohle mám opravdu smíšené pocity. Absolutně nevím co si mám o tomhle myslet. Za to, že jsem nakonec po těžké úvaze dala 3 hvězdičky může hlavně druhá polovina knihy, která byla výborná. Ani ona ale nedokáže zahnat pocit zklamání, který mám z té první poloviny. Ani nevím kde mám začít. Asi jsem nepochopila už ten začátek. Nechápu proč Dean nemohl být s Rosie hned když měli osmnáct. Celkově to proč musel být Dean s Millie, když očividně chtěl Rosie a Rosie něj, nechápu dosud. Také se mi nelíbilo, že na jedné straně Rosie Deana doslova strkala k Millie a potom později to vypadalo, jako by mu to vyčítala. Co vlastně tedy chce?
SPOILER
A co mě dostalo asi nejvíce byla scéna, kde se Dean změnil na ,, divocha''. Mám ráda psycho, ale to jak shodil Rosie na zem, kde bylo rozbité sklo a doslova ji táhl do ložnice, tak to už bylo na mě příliš.
.......
Četla jsem od L.J Shen tři knihy, které jsem si neskutečně užila a věřím, že psát umí, jen tohle prostě nebylo pro mě. Přesto se nedávám odradit a těším se na další díl s Trentem.

Martina1988
21.03.2020 5 z 5

Skvele, emocionálne silne a presne take, aké som dúfala ???? Shen je perfektná autorka, dokáže v ľuďoch vybičovať emócie až na doraz a aj v tejto knižke sa jej to podarilo...

Evka3814
20.03.2020 3 z 5

No fakt zbožňuju zlobivé chlapáky;) a zbožňuju tyto obálky,ufff:)))No a teď ke knize,musím říct že 1d. byl ostřejší. I když se nedivím,Vicious byl fakt psycho :)Tento díl byl taky boží,jinak ale byl. Ke konci jsem se fakt lekla že to dopadne špatně a zas to obulím,ale jako každá pohádka to dopadlo dobře. Už se moc těším na příběh Trenta

zuzak82
20.03.2020 3 z 5

Druhý díl Ruckus se mi líbil méně než první Vicious. První polovinu knihy mi Dean "Ruckus" lezl skoro na nervy a Rosie mě moc nezaujala. Postupně se to naštěstí zlepšilo. Překvapil mě vývoj okolo Niny, to se autorce povedlo.
Spoiler: Co mě však zklamalo byl epilog knihy. Nevadí mi když autorka nechá postavy trpět a čtenáře dojímat, ale naštve mě, když na další stránce (epilogu) je najednou vše sluníčkové a v pohodě. Pak mi předchozí text přijde jako vydírání. Mě by se ten epilog líbil mnohem víc, kdyby zůstal jak byl, ale manželkou Deana nebyla ona, protože jejich příběh měl podle mě skončit před epilogem. Nebo neměla autorka poslední kapitolu před epilogem pojmout tak fatálně. Na druhou stranu mě epilog navnadil na příběh Trenta.

Damienronnie
19.03.2020 5 z 5

Ja ľúbim tuto autorku :) opäť výborná kniha , teším sa na ďalšiu