Barva půlnoci

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397188/barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4.1138
Vydáno:, Baronet

Midnight Blue (2018)

Kniha Barva půlnoci

uminaa

Ale tak dalo sa. Kniha ma až tak neohúrila, ale čítala sa rýchlo a ľahko. Aj dej bol zaujímavý, ale nemalo to pre mňa tú správnu šťavu. Možno sa s odstupom času ku knihe vrátim.

AliceTief

Tak tenhle příběh mě opravdu hodně bavil, nebyla to úplně sladárna a nikdo nedostal nic zadarmo a přesto, krásný příběh o lásce =) Opravdu pěkně napsané a přečtené během jednoho dne =)

lucie2952

Spisovatelka píše podobně jako má oblíbená autorka P.Ward . Kdybych nevěděla, kdo knihu napsal, tak bych si byla jistá, že ona :D
Musím přiznat, že Alex a Indigo mi budou hodně chybět a brala bych klidně pokračování.
U většiny knih podobného typu se mi hodně stává, že mě to ke konci vůbec nebaví, ale tahle kniha mě bavila až do poslední věty.
Moc se mi líbilo, že se spolu nevyspali hned a toho sexu pak tak bylo akorát.
Doufám, že u nás výjde v češtině další kniha od autorky.

1moniccka

taková od dechovka. Knížka se četla velmi dobře děj byl zajímaví a přečtený během dvou večerů rada si ji přečtu znova

Petra38

Kniha me chytla hned od zacatku, oci se mi v noci div samy nezaviraly kdyz me kniha nutika cist dal. Vazne skvela,do hlavnich postav jsem se bez problemu vzila a vlastne mi bylo lito,ze je kniha u konce. Je tam spoustu agresivniho chovani,vulgarismu a vlastne i sexu. Takze pokud nemate chut na sladke cteni,tahle se bude urcite libit ;-) Sama se k ni rozhodne za kratko vratim :-) doporucuji !!!

LilliBell

Táto kniha mi doslova vyrazila dych. Ako bol začiatok pomaly rozbiehajúci sa a klišoidný, tak po krátkom čase kniha ma upútavala viac a viac. Nemohla som prestať čítať. Skutočne krásny príbeh.

martaa33

Nevím no, četlo se to poměrně dobře, i když šíleně zdlouhavý děj... kdy jsem se modlila, ať už je konec... S hlavní hrdinkou jsem se nebyla schopná ztotožnit, Alex byl sympatičtější a četl se lépe . Celkově nic moc, určitě se ke knize nevrátím.

hani.r

Krásný příběh