Barva půlnoci

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4436
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Midnight Blue, 2018

Kniha Barva půlnoci

Domča153
05. listopadu

Takhle smíšené pocity jsem z knihy dlouho neměla.
Na jednu stranu dobrý na druhou stranu mi přišlo že je toho v knížce proste MOC.

ivetapl
01. listopadu

Skvělá oddechovka. Autorka prostě umí psát.

Kristy.Seb

Tragédie je jako ošklivá jizva, kterou skrýváme před celým světem.
Skutečný význam se před námi skrývá. To skutečné se skrývá v nás. Co je důležité, je to, co cítíme.
Nadšení je jako nakažlivá nemoc. Rychle vzplane jako oheň, šíří se a nic s tím nesvedete.
Sebevědomí a jistotu si vybuduješ nejen tím, že o tebe někdo pečuje, ale taky tím, že ty pracuješ o svoje milované.
Občas je potřeba zahnat některé věci do koutku mysli, abyste se uchránili před bolestí.

Příběh mě celkem bavil. Bylo to přitažené za vlasy občas, ale hlubší příběh obou hlavních postav mě se mi líbil.

Zlatovlas

Tohle mě bavilo. Knížka měla hlavu a patu, nenudila jsem se a u některých pasáží jsem se tlemila jak blázen :) Indigo i Alex byli fajn.
Jen ten závěr nebyl úplně můj šálek kávy, takové překombinované, ale to je individuální...
Doporučuju :)

cukrovka

Čtivá erotická jednohubka s předvídatelným dějem. Jen ta zápletka v závěru mi přišla nesmyslná a zbytečná.

Mrňous1

Tak opravdu nevím, kdo navrhuje obálky knih, ale kdybych si vybírala tuto knihu podle obálky, asi bych po ni nesáhla a to by možná byla škoda. Kniha se čte dobře, je to zajímavá sonda do prostředí celebrit. Přestože mě na tomto prostředí naprosto nic neláká a nezajímá, tak kniha mě bavila, postavy byly zajímavé, příběh nebyl plytký a závěr samozřejmě sladký, ale to od takových knih jaksi očekávám, takže kniha dle mého názoru stojí za přečtení.

pipa36

Moje první kniha od této autorky - nebylo to špatné, ale...
Příliš jednoduchý a až neuvěřitelný děj, zakončený nesmyslnou zápletkou s tak sladkým koncem, že by se za to nemusela stydět ani harlequinka z levných knih. Nicméně dobře se to četlo, za jeden den je po všem. Je to kniha, po které ve vás nic nezůstane - vlastně ani nevíte, co vás přimělo knihu otevřít a začít číst.
Hlavní hrdinka, jednadvacetiletá modrovlasá holčina, která před čtyřmi lety při nehodě přišla o oba rodiče, se stane "chůvou" rockera, který má problém snad se vším - s alkoholem, drogami, chováním a hlavně sám se sebou. Jejím úkolem je udržet ho během turné střízlivého a "čistého". A co myslíte, jak to dopadlo? Stejně jako v každé knížce tohoto typu, žádné překvapení.
Přidaná hodnota této knihy je nulová, jen se to dobře četlo. Za mě 3*.

knihomolka78

Opět příběh pohádkově nereálný - slavný, bohatý, krásný a zkažený x hodná, nezkušená, naivní s nic moc hezká, ale vnitřně krásná. Děj podobný knize Něco skutečného od E. Watt, která se mi ale líbila víc.

Odpuštění
Odpuštění