Barva půlnoci

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397188/barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4.172

Midnight Blue (2018)

Vydáno:, Baronet

Kniha Barva půlnoci

EvaSupovic
předevčírem

Bad boy byl v tomto případě opravdu bad. Bavila jsem se.

Evitsa

Tak já jak jsem se na tu knihu těšila,tak mě její průměr docela zklamal.
A to ani nemluvím jak se v knize píše jaký to byl rocker a jak je hodně potetovaný a na přebalu knihy má sotva tetování jen na ruce,které ani není pořádně vidět.
Rozhodně jsem čekala od knihy více.
A jak se Lucas vyznal,že ho miluje,to jako fakt?
Jinak příběh byl hezký s dobrým koncem ,neurazí,ale je tam to ALE.....

keiko33

No tato kniha, nieje ziadne velke prekvapenie, podobnych knih som citala uz dost. Ale splnila vsetko, co od takejto knihy ocakavam. Urcite je jedna z tych podarenych. Autorka vas svojim stylom chyti tak, ze knihu pustite az na konci. To, ze bol Alex protivny, mi nevadilo. Skor som to chapala, po tom co si v zivote prezil. Trosku mi vadilo, ze mu Indigo sadla tak skoro na lep. Cakala som, ze bude odolavat dlhsie. Co ocenujem su prekvapenia na konci knihy. Takze za mna mile prekvaprnie.

werush

Jak už tady někdo psal, kniha by se klidně mohla zkrátit.Celé se to natahovalo.A hlavní hrdinka mě chvilkama štvala

lusitta05

No a čo, že je kniha jedno klišé za druhým? Na pobavenie, odreagovanie a predstavivosť je úplne stvorená.

Maruš.D

Těžko se rozhodnout mezi 3-4 hvězdami. Na příběh jsem se velice těšila, jelikož mě tento žánr a námět vždy baví. Nicméně jsem tentokrát byla trochu zklamaná.
Kniha byla na můj vkus až moc dlouhá. Dala se o maličko zkrátit. Začátek byl fajn, rocker který nenávidí všechny a všechno a podivínská holka, která mu hned nepropadne. Nad Indigo jsem chvilkami ztrácela nervy, protože se občas chovala jak nevyzrálá puberťačka, se kterou mávají hormony. Co se autorce povedlo byla zápletka, která pro mě byla docela velké překvapení. Alexe jsem chápala, věřím, že život slavných lidí je velmi psychicky náročný, když odevzdáte vše co máte (soukromý, svůj život..) do rukou veřejnosti. Únik k alkoholu a drogám se tak stane jako nejjednodušší cesta ke chvilkové volnosti. Líbilo se mi, jak s tím začal bojovat, že to netrvalo pár dní, ale dal si načas se z toho pořádně vzpamatovat a zasloužit si to, co si nejvíce přál. Kniha se mi líbila, ale občas jsem si chtěla jít někam skočit ať z hlouposti postav, či z délky knihy.
Určitě jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale vracet se k ní asi nebudu.

domina

V letošním roce jsem přečetla 48 knih, tuhle.bych zařadila je třem nejlepším. Žádné temné tajemství, kolem kterého by se motali půlku knihy a přece tam nakonec tajemství bylo. A tentokrát mě fakt překvapilo, nečekala jsem ho. Dokonce v knize nebylo ani moc překlepů, takže dávám další plus. Byla bych ráda, kdyby u nás vyšlo víc knih od této autorky.

peitho.1

Tahle kniha byla jedno klišé za druhým. Bohatý, slavný, talentovaný a samozřejmě děsně sexy chlápek s hromadou problémů, který se chová jako pěkný hajzlík, na druhé straně nevinná holka, která ho napraví. Od první stránky víte, kam to všechno směřuje a jak to skončí. Ale víte co? Mně to vůbec nevadilo, jako oddechové čtení to bylo super a jen u máločeho si tak odpočinu, jako u podobných knih, třebaže jsou předvídatelné a psané podle jedné šablony. Kniha byla čtivá a hodně oceňuji střídání pohledů obou hrdinů.
Takže pokud čekáte originalitu, asi to nebude kniha pro vás, ale jestli si chcete prostě jen odpočinout nad dobře napsanou romantikou, tak tahle to za mě splní na 100 % :)

erotika romance

Autor knihy