Barva půlnoci

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/big_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 3.9639
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Midnight Blue, 2018

Kniha Barva půlnoci

janaky
včera

Kniha sa mi čítala jedným dychom.
Bola to zvláštna kombinácia lásky, eufórie od fanúšikov cez závislosti na rôznych veciach. Kniha sa mi páčila.

_Brunetka_

Barva půlnoci aneb zatím největší propadák letošního roku. A to jsem si myslela,že horší než Prach a popel nic být nemůže. Ale stalo se. Ze začátku mi přišel autorčin styl psaní fajn,ale asi od strany 150 (kniha má 400 stran) mě začala kniha neskutečně nudit,táhla se mi a měla jsem sto chutí ji odložit. Rozhodně by tenhle příběh šel zkrátit a prospělo by mu to.Pomalu u mě kniha vyvolala čtecí krizi. Dál. Čekala jsem oddechový příběh,který vám bude při čtení kouzlit úsměv na tváři. Očividně jsem sáhla po špatné knize. Hlavní hrdinové mi k srdci nepřirostli, Ingrid by byla bez Alexe fajn,ale bez něj nebyla,takže… A Alex? Ze začátku jsem si říkala ok,ale to jeho „bad boyství“ mi za chvíli lezlo krkem. Žádný vývoj u něj nenastal. Romantika se mi taky nelíbila. Popis některých intimních scén byl z Alexova pohledu nesnesitelný. Působilo to výsměšně a já měla chuť to přeskákat. Autorka navíc při popisu těchhle scén často opakovala stejná slova,což mě přímo dostávalo do bodu varu. A konec? Ten byl fajn. Neuhodnete proč. Právě proto,že to byl konec. Přesto si myslím,že mě tahle knížka ještě bude dlouho strašit. Doufám však,že se brzo stane jen vzdálenou vzpomínkou, kterou můj mozek vytěsní.

milena8281

První půlka mě moc nebavila, Alex se choval opravdu jako hajzl, a to naprosto zbytečně a bez důvodu. Jo, možná chtěl Indigo vyprovokovat, aby vycouvala a on se jí zbavil, ale i když mu dala jasně najevo, že se nevzdá, pořád se choval jako kretén. Lezl mi tím strašně na nervy. V poslední třetině se to zlomilo a četlo se to lépe, ale celkově hodnotím opravdu spíš jako průměr. Ale autorka píše dobře, čtivě, Ukradený polibek se mi moc líbil, takže nejspíš si od ní ještě něco dalšího přečtu.

Laf

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Celkově příběh se mi líbil, ale často jsem narážela na chvilky, kdy jsem knihu ráda četla, a pak nastala chvilka, kdy mne to nebavilo, protože tam bylo nějak moc nudného popisu, který srážel zážitek z knihy. Na to, že jsem se na knihu těšila, ji hodnotím spíše jako lepší průměr. Nebo je možné, že nesedla jenom mě. Určitě bych knihu nezatracovala, za zkoušku to stálo :)

narisa

Musím říct, že i tato kniha od Shen se mi moc líbila, i když jsem měla výhrady k hlavnímu hrdinovi a jeho závislostem. Ačkoli toto téma se v autorčiných knihách objevuje často. Její mužští hrdinové jsou většinou notně zranění uvnitř a navenek to dávají najevo hulvátským chováním, závislostí na alkoholu a drogách a střídáním partnerek. Někteří ve větší míře než jiní. No Alex je v tom třída. Bohužel. Ale Indigo si najde cestu do jeho srdce, aniž by to jeden z nich chtěl, nebo čekal.
Příběh se mi moc líbil, ačkoli se mi moc nelíbí život kapel a zpěváků. Hlavně to neustále stěhování z místa na místo a fanatičtí fanoušci a s nimi spojený nedostatek soukromí.
Dost překvapilo spojení mezi hlavními hrdiny, o kterém se během knihy dozvídáme. I když i toto často autorka zapracovává. Hlavní hrdiny většinou spojuje něco z minulosti, aniž by o to věděli. A většinou je to bomba.
Nižší hodnocení úplně nechápu. Až na konec, který byl celkem zdlouhavý, je to další skvělá kniha od Shen.
Rozhodně knihu doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

Ralemo

Moc hezky napsaný příběh. Zajímavá zápletka, drama, šťastný konec. Příběh Indie a Alexe určitě stojí za přečtení. Co vše se odehrává v hlavě hvězdy, která bojuje se závislostí? Oceňuji pohled obou dvou hlavních hrdinů. Od této autorky mám přečtené asi všechny knihy, proto oceňuji, že je rozdílná než ostatní. Každopádně určitě stojí za přečtení. Já mám takové příběhy ráda, sice je to klišé, bohatý umělec a asistentka, ale proč ne.

barbara2455

Klise...ale pekne klise...fakt som bola par krat prekvapena a par krát som sa aj fobre zasmiala...pacila sa...

Sebík0903

Mě se to líbilo. Je to trochu odlišný příběh než ty, které L.J. vydává v současnosti, je to jiné, více do hloubky, láska obou hlavních hrdinů je více taková...sladká. Nevím, jak jinak bych to popsala ale rozhodně bych neřekla, že to byl špatný příběh. Možná je tam pár odstavců, které rozebírají víc než by měly a které jsem upřímně mohla přeskočit ale jinak to bylo hezké, ovšem ne topové.
Myslím, že nikdo nic neztratí, pokud si tuto knihu přečte.